reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

HEY
Ja już po wizycie, dzidzia zdrowa,ładna i duża,ruchów mam prawo nie czuć,jestem szczęśliwa bo miałam stress przed wizytą, obawiałam się też wyników,bo i bakterie miałam i żelazo mi spadło i jakieś nabłonki wielokątneb.liczne ale dr powiedział,że w sumie ok, przepisał mi dalej Tardyferon (żelazo) i magnez gdyż często w nocy miewam skurcze łydek,, dostałam też zwolnienie do 1 maja , no i prawie nic nie przytłam, no fakt trochę się ograniczałam, od jutra na basen! CZeka mnie terz słodkie lenistwo, racjonalnie przygotowywanie posiłków,spacerki, zakupki, sprzątanko, ale pracy pewnie będzie mi brakowało....

Superaśnie... gratuluję udanej wizyty!!

Moje Maleństwo też już daje o sobie znać zwłaszcza jak jestem w kościele i grają organy i wszyscy śpiewają :-) Za pierwszym razem byłam bardzo zdziwiona że akurat wtedy... może mu się muzyka podobała ;-)

Ja miałam w tą niedzielę tak samo, aż mi się śmiać chciało, organy grały a Oskarek tańcował ;))


Haszi czyli będzie raczej córunia.... alllle super!! Dobrze że wszystko dobrze się skończyło ;)
 
reklama
Witam dziewczyny po świątecznie. Mnie niestety jakieś paskudztwo dopadło przeziębienie. Wczoraj przeleżałam cały dzień z temperaturą. Niestety zmuszona byłam wziąść 2 apapy. No i w ruch poszły domowe sposoby na przeziębienie. Dziś już ciut lepiej. No i nareszcie odebrałam wyniki z testu paap-a i z testu podwójnego.
 
Witam dziewczyny po świątecznie. Mnie niestety jakieś paskudztwo dopadło przeziębienie. Wczoraj przeleżałam cały dzień z temperaturą. Niestety zmuszona byłam wziąść 2 apapy. No i w ruch poszły domowe sposoby na przeziębienie. Dziś już ciut lepiej. No i nareszcie odebrałam wyniki z testu paap-a i z testu podwójnego.


No i ....jak?
 
Byłam od razu u swojego lekarza z wynikami. Wytłumaczył mi że to są brane dane statystyczne no ale u mnie wyszło na razie oki. Dalej jest ryzyko wieku. Są to jakieś prawdopodobieństwa podawane. Następne będę miała robione 5 maja.
 
:)
monia.gryc...super wieści,gratuluje udanej wizyty:)

Haszi...szczęściaro,no to masz lalunie w domku:) gratuluję;)

u nas dzisiaj pogoda znośna
młody śmiga cały dzień na rowerze z przerwami na picie i jedzenie
a malutki zmęczony po spacerze własnie padł
a my tymczasem z mężem kawka i serniczek
mamy chwilkę dla siebie

karolinkare...odezwij się Kochana!!!
 
witajcie;) Moge do was dolaczyc???

jestem jagoda z krakowa mam 25 lat mam corke Kornelke (18.03 skonczyla roczek) i bede mam 22.09/2010-beda blizanki(wczorajsze USG pokazalo Parke-synka i corke....) mozliwe ze bedzie to Matylda i Seweryn(R. sie upera przy nim)

jestem dosc dziwnej sytulacji Rodzinnej ale to mysle ze pozniej opowiem...jak narzie witam...i dobrej nocki zycze,,.
gratuleje podwonego szczescia i witamy :)

Jak wam mija dzionek?
Ja od wizyty (od 3h) leżę w łóżeczku,zjadłam już kilo winogron, nóżki cielęce i kilka ptasich mleczek-nieźle. Muszę w końcu wstać się ogarnąc i zrobić obiad...
Mam do was takie pytanko z zupełnie nie ciążowej dziedziny- skończyła mi się umowa w tel kom. nie chcę już tel. na abonament tylko wezmę na kartę, nie wiem tylko jakiej firmy wybrać starter? macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?Bo ja jestem zielona...
ja mam orange i mąż tez, duzo znajomych tez ma orange wiec dla mnie otoczenie było głównym powodem wyboru orange, no i darmowe smsy z netu

dziewczyny a moja kruszynka tak się rozbrykała od wczoraj że co chwilka czuję kopniaki!!!! wczoraj wieczorem już w łóżku nawet mojemu wężowi udało się ją złapać, super, chyba się solidnie odkręciła przez te święta bo czuję ją zupełnie na dole, a wcześniej to tak raczej w prawym boku ;)
i ja taki kłócie czasami czuje w lewym rogu, moze yo początek sygnałów od maluszka

dziewczynom które znają pleć gratuluje


ja dzis mam jakis ciezki dzien, jakos tak mi ciezko oddech złapac
 
reklama
ej Kwiatuszki, powiedzcie mi czy to mi sie juz cos poprzestawiało ;-) czy tak jest.. moje Dzidzi jeszcze nie kopie, ale się tym nie martwię choć czekam z niecierpliwością.. :-) ale czasem jak patrzę na brzuszek to mi się wydaje, że on tak drga... ciężko opisać... to nie czkawka, bo za często i za szybko może tak być czy mi się ściemnia?? :-D
 
Do góry