reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam dziewczyny po świetach!!!!!!!! Nie było mnie aż 4 dni i jeszcze nie zdążyłam nadrobić zaległości.
Co do pozycji spania...mam bratową, która obecnie jest w 30 tc i od samego początku ciażu jak się naczytała o tym, ze na plecach spać nie można, śpi na bokach. Biodra jej wysiadają, noce ma nieprzespane budzi się non stop i wstaje baaaaaaaardzo wcześnie bo wylezeć nie może. Jak dla mnie to paranoja!!!!!!!!! Nic a nic nie idzie jej powiedzieć bo ona wie swoje....
A ja nadal śpię na brzuchu bo brzucha brak :-D
 
reklama
Na plecach niedobrze leżeć, ale wiem że to dotyczy juz wyższej ciąży, chodzi o ucisk na główne naczynia brzuszne(żyła wrotna (wątrobowa) i aorta) Dlatego leżenie wskazane jest na boku, najlepiej lewym, ale i prawy może być dla odmiany ;-)
Zaś ja mam zalecenie jeszcze wciąż polegiwać na brzuszku, nie stale ale jednak- chodzi o tyłozgięcie macicy ze skracającą się szyjką. Ale już niedługo.
Jeśli chodzi o sieci komórkowe- to wszystkie maja podobne de facto warunki, tylke niektore zmienne się różnią, ale firmy wychodza zawsze na swoje.
Jedynie play nie jest w komitywie z innymi sieciami ( jest po czesci w udziale panstwa) i kontakt do tej sieci jest droższy niz do pozostałych, natomiast komunikacja w samej sieci Play jest w tej chwili najkorzystniejsza.
Ja przeszłam wraz z firmą rodzinna 4 lata temu z plusa do orange, bez fajerwerkó ale warunki są OK. Karte w orange ma mój syn i jest zadowolony- duzo promocji.
 
dziewczyny a moja kruszynka tak się rozbrykała od wczoraj że co chwilka czuję kopniaki!!!! wczoraj wieczorem już w łóżku nawet mojemu wężowi udało się ją złapać, super, chyba się solidnie odkręciła przez te święta bo czuję ją zupełnie na dole, a wcześniej to tak raczej w prawym boku ;)
 
dziewczyny a moja kruszynka tak się rozbrykała od wczoraj że co chwilka czuję kopniaki!!!! wczoraj wieczorem już w łóżku nawet mojemu wężowi udało się ją złapać, super, chyba się solidnie odkręciła przez te święta bo czuję ją zupełnie na dole, a wcześniej to tak raczej w prawym boku ;)

ja mam górkę rano jak leże właśnie też na prawym boku :):):) ale na ruchy muszę chyba jeszcze poczekać. Ale super,że ty już czujesz swoje maleństwo:):):)
 
dziewczyny a moja kruszynka tak się rozbrykała od wczoraj że co chwilka czuję kopniaki!!!! wczoraj wieczorem już w łóżku nawet mojemu wężowi udało się ją złapać, super, chyba się solidnie odkręciła przez te święta bo czuję ją zupełnie na dole, a wcześniej to tak raczej w prawym boku ;)

Ja też tak chce. Szkoda że musze jeszcze czekać. Tylko bulbanie mam a na kopniaki trzeba czekać.
 
Cześć dziewczyny baaaardzo długo mnie nie było ale jestem już na zwolnieniu i będę mogła częściej zaglądać . Mój maluszek już mnie kopie tak wyraźnie od kilku dni ma już nawet stałe pory kiedy wiem że wstaje i sobie fika. Jeśli chodzi o święta to mi go aż szkoda było bo my w domu sami z mężem mieszkamy i zawsze cisza spokój a tu u mamusiek całe rodziny i mnóstwo gwaru aż maleństwo cały czas piruety robiło i długo w nocy zasnąć nie mogło :-(
Pozdrawiam Was wszystkie i zabieram się do czytania zaległości a trochę tego jest :tak:
 
Beniaminka ja tez mam tyłozgięcie i choć lekarz mi nie zalecał to śpię na brzuszku z podkurczoną jedna nogą-niedługo chyba poduszkę sobie będe podkładała dla wygody. Uwielbiam spac na brzuchu i będzie mi tego brakowało za jakiś czas. Ze spaniem na plecach słyszałam podobnie,że to tak w bardziej zaawansowanej ciąży nalezy unikać-narazie jeśli nam wrześnióweczką się przytrafi to nic takiego;-)
 
Ja tez tyłozgięcie miałam ale na ostatnim badaniu wyszło że macica ładnie się "naprostowała" :-)
Co do ruchów to tez czuję codziennie:tak: Ale jak się czymś zajmę to nawet się nie skupiam na nich bardziej wieczorem:tak:
 
Moje Maleństwo też już daje o sobie znać zwłaszcza jak jestem w kościele i grają organy i wszyscy śpiewają :-) Za pierwszym razem byłam bardzo zdziwiona że akurat wtedy... może mu się muzyka podobała ;-)
 
reklama
Witam wszystkie wrzesnioweczki. Dobrze , ze to juz po swiatach, ale gosci mam nadal.
HEY
Ja już po wizycie, dzidzia zdrowa,ładna i duża,ruchów mam prawo nie czuć,jestem szczęśliwa bo miałam stress przed wizytą, ....
Gratulacjie
No u nas też po świętach.
Miałam trochę przebojów- okropnie mnie bolał brzuch, wylądowałam w szpitalu.
Niby wszystko ok, dzidzia w porządku, RACZEJ NIE CHLOPAK.
No nic mam jeszcze iść na badania, dzisiaj już prawie nie boli.
Przynajmniej nie przytyłam :p
Kurcze z tym bolem brzucha ja tez czesto mam.
Super , ze to prawdopodobnie dziewczynka.

A ja sie pakuje bo jutro jade na wycieczke do Amsterdamu. Mam nadzieje , ze sie bede dobrze czula.
 
Do góry