reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Jola czyli wyszło Ci małe prawdopodobieństwo wady tak? a przezierność dobra?
Jeszcze 3 tygodnie i będzie połówkowe, pooglądam sobie dzidka z każdej strony :-D już się nie mogę doczekać :-)
 
reklama
Tosia drga też czasami na brzuszku twoje własne tętno, czasami jest wyczuwalne w tym miejscy, ale czkawka też jest mozliwa :tak: ale to chyba tak koło 20 tygodnia...
 
A i tak informacyjnie lekarz nie kazał spać na brzuchu-wiadomo- ale najgorzej podobno na plecach-tłumaczył czemu ale nie skumałam(stres)-najbezpieczniej na boczu-lewym-ot taka info

monia.gryc na plecach dziecko uciska na przeponę co łączy się z gorszym dotlenieniem organizmu a co za tym idzie dziecka. Ja niestety niezależnie od siebie często budzę się na plecach i śpię na prawym boku nie na lewym bo mi niewygodnie:sorry2: No i na boku tak że brawie na brzuchu bo w pozycji prenatlnej tez nie umiem tak skulona, ja to muszę rozwalona jedna noga prosto druga zgięta;-) Teraz muszę sobie po prostu poduszkę pod nogę podkładać co by brzuch odciążyć:sorry2:

z ust mi to wyjelas
ej Kwiatuszki, powiedzcie mi czy to mi sie juz cos poprzestawiało ;-) czy tak jest.. moje Dzidzi jeszcze nie kopie, ale się tym nie martwię choć czekam z niecierpliwością.. :-) ale czasem jak patrzę na brzuszek to mi się wydaje, że on tak drga... ciężko opisać... to nie czkawka, bo za często i za szybko może tak być czy mi się ściemnia?? :-D

to zupelnie normalne
wiesz jak tydzien temu bylam na usg powiedzial mi gin ze dzidzia bardzo ruchliwa ,a ja jej wcale nie czuje prawie
stwierdzil ze teraz wazy 260 i jak z 800 bedzie wzyc to poczuje

dzien dobry

gratuluje udanych wizyty

Haszi to wstepne gratki cory

Karolinkare odezwij sie
 
Witam dziewczyny!
Ja jakos przez swieta sie nie najadlam, cos mi apetyt zmalał. Dzis jestem jakas taka zmeczona, wiec tylko poczytuje Was ;)
Co do spania, to ja zawsze spałam na boku, z tym ze teraz i na boku cos mi nie wygodnie bo brzusio zwisa tak jak worek. Czsami sobie reke podkładam, ale tez niewygodnie bo zaczyna mnie gnieść. Kłade sie w tak zwanej pozycji bezpiecznej.Na brzuchu wogóle nie moge spać bo mi bulgocze i dzidek daje znac ze, nie nie nie.Na plecach tez nie bo strasznie mnie boli kość ogonowa a wtedy nie moge sie nawet obrócic taki ból. A tak wogóle z tą kościa ogonową to nie wiem czy to normalne, bo w dzien jak se leze tez musze w pozycji prawie siedzacej , bo inaczej ruszyc sie nie moge.Jak troche porobie cos w domu czy długo stoje to samo.
 
ej Kwiatuszki, powiedzcie mi czy to mi sie juz cos poprzestawiało ;-) czy tak jest.. moje Dzidzi jeszcze nie kopie, ale się tym nie martwię choć czekam z niecierpliwością.. :-) ale czasem jak patrzę na brzuszek to mi się wydaje, że on tak drga... ciężko opisać... to nie czkawka, bo za często i za szybko może tak być czy mi się ściemnia?? :-D
mi też drga a ruchów nie czuję to chyba jest norma...widzę, że nie sama przyglądam się brzuszkowi w poszukiwaniu jakiś oznak życia podskórnego :-D:-D:-D

a ja znowu byłam z córką u lekarza i alergia znowu się odzywa :( inhalowac i naszczęście bez leków...mam nadzieję, że ta dzidzia będzie bez alergi :tak:
 
Ostatnia edycja:
Tak badanie genetyczne wyszło dobrze przezierność również to już są takie dodatkowe badania.
Zresztą to tak jak każda z nas prawdopodobieństwo zawsze istnieje czy u młodej dziewczyny czy u starszej. Tylko, że u nas objęte są szczególną ochroną właśnie kobiety o podwyższonym ryzyku czyli np. wiek. Są to już w zasadzie dodatkowe badania.
 
cześć dziewczyny. Ze spaniem równiez mam problem. Niby lekarze zalecają spanie na lewym boku, ale ja się wtedy nie wysypiam. Kiedyś spałam tylko na brzuchu lub na prawym boku. Teraz na brzuchu nie bardzo mogę przez biust, chociaż lekarz zalecił mi spanie na brzuchu ze względu na tyłozgięcie.


ej Kwiatuszki, powiedzcie mi czy to mi sie juz cos poprzestawiało ;-) czy tak jest.. moje Dzidzi jeszcze nie kopie, ale się tym nie martwię choć czekam z niecierpliwością.. :-) ale czasem jak patrzę na brzuszek to mi się wydaje, że on tak drga... ciężko opisać... to nie czkawka, bo za często i za szybko może tak być czy mi się ściemnia?? :-D

Tosia1 - ja też czekam na to z niecierpliwością. Niby już coś czuję, ale nie są to jeszcze wyraźne kopniaki. raczej muśnięcie motyla :) Nie martw się, na pewno wkrótce poczujesz swojego Dzidziaka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, ja juz moje maleństwo czuje od tygodnia i to jest takie bulknięcie w brzuszku:)mi juz sporo widać brzuszek a wam??
 
reklama
Dziewczyny, ja juz moje maleństwo czuje od tygodnia i to jest takie bulknięcie w brzuszku:)mi juz sporo widać brzuszek a wam??

ja nie czuję bulgotania, ani przepływajacej wody itp. Tylko czasem takie coś, jakby ktoś mnie delikatnie dotykał od środka.
wydaje mi się, że mój tez już spory jak na 16 tc...
 
Do góry