reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ruchy dzieciaczka nie były tak regularne ale były a teraz jakoś nie czuję tych ruchów albo moje jelita po świętach tak pracują że nie odróżniam ruchów dziecka od pracy jelit.
 
reklama
Ruchy dzieciaczka nie były tak regularne ale były a teraz jakoś nie czuję tych ruchów albo moje jelita po świętach tak pracują że nie odróżniam ruchów dziecka od pracy jelit.

Może tak właśnie być. Ja również przez święta nie miałam kontaktu z dzidziusiem , tylko ruchy jelit i wzdęcia ...tyle jedzonka i lenistwo :-|
 
Mój maluszek sie odezwał wczoraj o 5 nad ranem. Takie pobulbał że aż mój tata usłyszał i sie pytał co zjadłam że mi tak jeździ. Moja kumpela miała sposób na ruchy maluszka ale nie wiem czy u was zadziała. Jadła coś słodkiego i kładła sie na lewym boku no i po jakimś czasie czuła małego. Ja nie stosuje tego bo mnie kompletnie odrzuciło od słodkiego.

 
Jak wam mija dzionek?
Ja od wizyty (od 3h) leżę w łóżeczku,zjadłam już kilo winogron, nóżki cielęce i kilka ptasich mleczek-nieźle. Muszę w końcu wstać się ogarnąc i zrobić obiad...
Mam do was takie pytanko z zupełnie nie ciążowej dziedziny- skończyła mi się umowa w tel kom. nie chcę już tel. na abonament tylko wezmę na kartę, nie wiem tylko jakiej firmy wybrać starter? macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?Bo ja jestem zielona...

A i tak informacyjnie lekarz nie kazał spać na brzuchu-wiadomo- ale najgorzej podobno na plecach-tłumaczył czemu ale nie skumałam(stres)-najbezpieczniej na boczu-lewym-ot taka info
 
Ja w takim razie standardowo -trochę przejedzona po świętach-głównie ciasta-nie zjadłam tyle słodkiego od poczatku ciąży co przez te 2 dni. W zasadzie to wogóle nie mam ochoty na słodycze,ale tak ładnie wyglądało wszystko na świątecznym stole,że się skusiłam. Ważyłam się u szwagierki w niedzielę ,ale mam nadzieję,że waga jej szwankuje bo trochę się przeraziłam :-D W przyszłym tygodniu idę na wizytę to się przekonam ;-)
 
Monia a w jakiej sieci mialas?Ja patrze w jakiej sieci ma rodzinka i znajomi(wiekszosc), ja co prawda mam na karte w erze(Sebo tez) wiec klaftje za darmo z mezem i rodzinka, ale teraz podobno najfajniejsza oferte i telefony ma play(tak slyszalam)
 
Monia a w jakiej sieci mialas?Ja patrze w jakiej sieci ma rodzinka i znajomi(wiekszosc), ja co prawda mam na karte w erze(Sebo tez) wiec klaftje za darmo z mezem i rodzinka, ale teraz podobno najfajniejsza oferte i telefony ma play(tak slyszalam)

mąż ma w erze, masz rację nie pomyślałam o tym-dzięki-kupię więc ery- z playem słyszałam,że są problemy z zasięgiem
 
reklama
monia.gryc na plecach dziecko uciska na przeponę co łączy się z gorszym dotlenieniem organizmu a co za tym idzie dziecka. Ja niestety niezależnie od siebie często budzę się na plecach i śpię na prawym boku nie na lewym bo mi niewygodnie:sorry2: No i na boku tak że brawie na brzuchu bo w pozycji prenatlnej tez nie umiem tak skulona, ja to muszę rozwalona jedna noga prosto druga zgięta;-) Teraz muszę sobie po prostu poduszkę pod nogę podkładać co by brzuch odciążyć:sorry2:
 
Do góry