reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

No u nas też po świętach.
Miałam trochę przebojów- okropnie mnie bolał brzuch, wylądowałam w szpitalu.
Niby wszystko ok, dzidzia w porządku, RACZEJ NIE CHLOPAK.
No nic mam jeszcze iść na badania, dzisiaj już prawie nie boli.
Przynajmniej nie przytyłam :p
 
reklama
Witam porannie i po świątecznie.Mam nadzieje ze wszystkie mamusie mimo tych świąt są wypoczęte.Mam takie małe pytańko,czy to jest możliwe że jak jestem przemęczona to i dzidzia jest zmęczona i mniej sie rusza??Pozdrawiam.

 
Witam poświątecznie :)
Święta minęły szybko, rodzinnie. W niedzielę byliśmy u rodziców i teściów, a wczoraj my gościliśmy znajomych. Jestem bardziej zmęczona świętami niż porządkami przedświątecznymi - dobrze, że dziś mam wolne!!!
U nas słonecznie!!!

Karolinkare - odezwij się!!!
 
Dzień dobry kawusiowo!
Ale mi sie pospało. Normalnie wessało mnie łóżko i miałam prawdziwy mocny sen.
Zaraz sobie zjem śniadanko i przygotuje sie do ćwiczeń. Potem mężuś wróci z pracy i może gdzieś pojedziemy.
Monia.gryc gratuluje udanej wizyty.
Haszi biedactwo takie stresy w święta.
Beata12.07 ty i dziecko to jedno. Jak ty czujesz sie źle to dzidzia też. Spokojnie połóż sie, odpocznij a zacznie dokazywać.

 
Monia gratuluję udanej wizyty!
Ja żałuję,że święta już minęły, ale z drugiej strony wreszcie można poleniuchować w domu :)
 
Witacje dziewczynki!
A u mnie swieta przebiegly bardzo milo ze spacerami pysznym jedzeniem i wogole, tylko pogoda srednio dopisala :) Ciesze sie jednak ze dzis wreszcie jak moj ukochany poszedl do pracy to sie wyspalam :D a wstaniu przywietalam dzisiejszy dzien z kiblem pod nosem...co wczesniej zdarzylo mi sie raz moze dwa..masakra
 
Dzień dobry kawusiowo!
Ale mi sie pospało. Normalnie wessało mnie łóżko i miałam prawdziwy mocny sen.
Zaraz sobie zjem śniadanko i przygotuje sie do ćwiczeń. Potem mężuś wróci z pracy i może gdzieś pojedziemy.
Monia.gryc gratuluje udanej wizyty.
Haszi biedactwo takie stresy w święta.
Beata12.07 ty i dziecko to jedno. Jak ty czujesz sie źle to dzidzia też. Spokojnie połóż sie, odpocznij a zacznie dokazywać.


I mnie się dzisiaj pospało, wcale nie miałam ochoty wstawać.Nie przejadłam się, ale jestem ospała i ciężka po świętach, może ta pogoda...buu, wciąż pada.
Monia gratuluję udanej wizyty :-)
Haszi biedulko, oby to tylko sprawy brzusia nie dzidziusia.
Beatko a już czułas regularne ruchy dzidziusia? Bo ja bardzo sporadycznie, jak leżę nieruchomo i wcale niecodziennie. Na prawdziwe silne doznania ruchów pewnie musze poczekac jeszcze z tydzień lub 2. Bądzmy cierpliwe :-) Najczęściej ruchy są wyczuwalne około 20 tygodnia- srednio. Pierworódki później, druga ciąża około 17 - 19 tygodnia, także czekam z utęsknieniem :-D
Dobrego dnia Mamusie :-)
 
reklama
witam wtorkowo ;-) no wreszcie moje Kwiatuszki ;-) wróciły... Monia gratulacje i ciesze się, że wizyta udana, Haszi współczuję, ale mam nadzieję, że już wszystko oki.. co się stało? Karolinare gdzie jesteś??
u nas dziś pogoda do tyłka...głowa mnie boli i zimno mi strasznie... ale cóż... poleżę sobie, a co... :-D miłego dnia wszystkim
 
Do góry