reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

WITAM SIE I JA WIECZOROWO:) ŚWIĘTA ,ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH,NO I DOBRZE:-) JUŻ MAM SERDECZNIE DOŚĆ TEGO OBŻARSTWA,JAKIES TRZY GODZINKI TEMU WRÓCILIŚMY OD TEŚCIOWEJ I JESTEŚMY WYKOŃCZENI:tak: DZIECIAKI WYKĄPANE MAMUSKA Z RESZTĄ TEZ I WSZYSCY LEŻĄ W ŁÓŻECZKACH,JA PRZED KOMPEM,DZIECIAKI PRZED BAJECZKĄ A MAZ PRZED FILMEM,TAKZE WSZYSCY MEGA SZCZESLIWI ZE JUZ W DOMKU:)
POZDRAWIAM CIĘŻARÓWECZKI:-D
 
reklama
Ja po lenistwie w wannie :) I tez juz mykam spac. Jutro to pewnie dopiero wieczorkiem po wizycie u doktorka bede miala chwilke by zajrzec na bb tak wiec kolorowych :)
 
no cóż praca wita :-) nie mam dziś za bardzo powera ale chyba jakoś się rozbujam...
zaglądnę do Was później. miłego dnia
 
Witam kawowo,slonecznie i nareszcie poswiatecznie :) Strasznie juz sie za Wami stesknilam, widze ze raczej lenistwo i obzarstwo panowalo , u mnie tez nie inaczej :) Zycze wszystkimmilego dnia !!!!
 
Witam po świętach!!:happy2:U mnie podobnie, za dużo siedzenia i jedzenia a za mało ruchu!!Pogoda do niczego,nie mobilizuje wcale!!:-(Mimo, że starałam się w miarę jeśc rozsądnie to przytyłam chyba z 10 kg:baffled::-p:-p
 
Witam wtorkowo. Ja już po badaniach krwi, śniadanko też zjadłam i niebawem do pracy trzeba jechać. I ani trochę odpoczynku :( ahhh... No cóż jeszcze tylko do lipca i później słodkie lenistwo codziennie :D
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
mi te święta bardzo dobrze zrobiły :-) jadłam wszystko na co miałam ochotę ale z umiarem no i wyspałam się za wszystkie czasy... :-) A dzisiaj już jestem w pracy :-( i to mnie jakoś pozytywnie nie nastraja
 
HEY
Ja już po wizycie, dzidzia zdrowa,ładna i duża,ruchów mam prawo nie czuć,jestem szczęśliwa bo miałam stress przed wizytą, obawiałam się też wyników,bo i bakterie miałam i żelazo mi spadło i jakieś nabłonki wielokątneb.liczne ale dr powiedział,że w sumie ok, przepisał mi dalej Tardyferon (żelazo) i magnez gdyż często w nocy miewam skurcze łydek,, dostałam też zwolnienie do 1 maja , no i prawie nic nie przytłam, no fakt trochę się ograniczałam, od jutra na basen! CZeka mnie terz słodkie lenistwo, racjonalnie przygotowywanie posiłków,spacerki, zakupki, sprzątanko, ale pracy pewnie będzie mi brakowało....
 
reklama
Ja tez juz w pracy buuuuu.
Ale dobre jest to, że od 15 kwietnia przychodzi się przeuczyć dziewczyna na zastępstwo więc myślę że od czerwca spokojnie mog iść na zwolnienie :)
A jutro na wizytę muszę się zapisać, myślę że tak na 28 bo byłby to 20+6 tc i wtedy mogłaby od razu połówkowe zrobić i z głowy a tak bym pojechała 21 i po tygodniu znów :/
 
Do góry