reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam. Jak ja się cieszę, że już po świętach i od jutra można zacząc normalnie funkcjonowac. Po tych dwóch dniach to chyba z 10 kg mi przybyło od tych pyszności. Tu pojedziesz mówią, żeby jeśc, tam powiedziesz też musisz czegoś skosztowac i tak później ledwo się człowiek porusza...
Jutro od rana na badaania krwi :)
 
reklama
Witam po świętach
Brzuszek mi urósł już pokaźny, a martwiłam się,że nie rośnie...
Ja też objedzona na maxa, ale dobrze ,że już po świętach
Jutro do gina na wizytę z samego rana (stres), jak wszystko będzie ok to biorę zwolnienie do końca ciąży( trochę mnie to przeraża)ale wszyscy mi mówią ,że po poronieniu lepiej żebym odpoczywała.
Witam nową mamusię
 
święta,święta i po świętach ;)
witajcie :)

niby 2 dni świąteczne tylko
a objedzona jestem na maksa
wczoraj cały dzień u moich rodziców byliśmy
a dzisiaj na obiadku i kawce u teściów:cool2:
bardzo było sympatycznie:tak:

musiałam zajrzec bo już mi się tęskno za BB zrobiło
piąteczka dziewczyny:)
 
hehe..pasibrzuszki jedne:)) ale ja tez..najadlam sie na zapas..a najwiecej zjadlam ciast..:))
Juz sie wykapalam..tzn z moim E wzielismy wspolna kapiel z tym ze jest juz ciasnawo w trojke:D a teraz do lozka poogladac troche tv i spac bo jutro znow do pracy.
Milej nocy kochane:*
 
hejka;)

ja jakos mialam malo czasu na watek w czasie swita ale juz ufff po nich....hehe

U mnie dobrze....ja sie siwetnie czuje....:) jak w ciazy heheh/..

Kornelka zadowolna po swietach...wiec i my tez....

milego wieczorku buzka
 
oj dziewczyny widzę że każda z nas gorzej zmęczona po świętach niż wypoczęta :-) u nas też rodzinnie i z wielkim obżarstwem, no ale jutro powrót do normalności. Lecę odpoczywac bo jestem padnięta. Do jutra mamusie :-)
 
reklama
to faktycznie za Tobą chodzi jak juz się w snach pojawia.. :-) jest takie piwko, które ma dokładnie 0% tylko, że nie pamiętam jego nazwy i cena też nie za fajna... jest naprawdę dobre.. jest we Frac-u.. ja niestety tego nie miałam i wypiłam sobie lecha bezalkoholowego.. ma mniej niż 0,5.. myślę, że takie od czasu do czasu nie zaszkodzi...

mój M dziś pojechał na żużel a ja dziś znowu sama... no cóż... miałam pojechać do koleżanki, ale cosik się ostatnio aspołeczna robię... :no: a Wam jak mija dzień?
W Niemczech tez jest piwo 0% Malzbier. Jak mialam malo pokarmu musialm wypijac butelke dziennie:-):-):-)
 
Do góry