reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!! Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy, w poniedziałek dyngusowy . Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego ! :-)
 
reklama
Hejka-No fakt beti spokoj i cisza na bb-a my leniu****emy z mezusiem bo ma juz od srody wolne az do srody,troche fajnie ale chcetnie bym juz gdzies wyszla ale tak mnie brzuch boli ze szok...

Ciesze sie ze za 2 tyg bede w PL i to sprawdze pozadnie.

Dziewczyny macie tak ze po przytulankach -boli was brzuszek?
Wiesz ja mam tak samo , pytalam o to lekarke i ona mi na to , ze to wina spermy bo ta wywoluje skurrcze macicy. Ja tez za kazdym razem musialam zazywac nospe i magnes na rozkurczenie macicy. A wiec musice zmienic troche technike przytulanek, tak aby sperma nie zostawala w srodku.

Hausfrau ja na szczescie mam polski kosciol pod nosem, ale zrobilo mis ie slabo i musialam na chwile wyjsc. Ale najlepsze bylo to , ze ktos wsadzil butelke wodki do koszyka, ksiadz powiedzial , ze jeszcze nigdy w czysie kaplanstwa sie z tym nie spotkal hahaa ( tu jest zwayczaj , ze wszystkie odkryte koszyki stawia sie przed oltarzem)
 
Cześć dziewczyny:-) ojedzone?? wypoczęte??? My z M ręce pełne roboty do 23:baffled: ledwo wysiedziałam, tek mnie plecy bolały, że ledwo siedziałam. Ale wszystko zrobione co było w planach, a ja w nagrodęza wysiłek mam taki podły nastrój, że nie wiem jak mój M wytrzymuje...ja bym samą siebie z domu przez okno wywaliła:sorry2::sorry2: od samego rana wrzeszczę na neigo o byle co, wściekam siętak potwornie aż do łez:baffled: sama zła jestem na siebie a on jakoś to dzielnie znosi...ale świateczny nastrój:dry:
Mam nadzieje, że chociaż u Was hormony się nie odezwały;-)
 
a ja nawet nie mam na kim sobie ulżyć :-) zostałam w domku a mój M pojechał do rodzinki jak co roku w pierwszy dzień świąt się zmęczyć... ;-) taka tradycja... jedni się objadają a Oni się zabawiają :-) no cóż.. ja tez sobie pozwoliłam... leżę, oglądam dr housa i sobie popijam piwko bezalkoholowe z cytrynką.. no i jeszcze niańczę psa, bo ze strachu się do mnie przykleił.. :-D
 
a ja nawet nie mam na kim sobie ulżyć :-) zostałam w domku a mój M pojechał do rodzinki jak co roku w pierwszy dzień świąt się zmęczyć... ;-) taka tradycja... jedni się objadają a Oni się zabawiają :-) no cóż.. ja tez sobie pozwoliłam... leżę, oglądam dr housa i sobie popijam piwko bezalkoholowe z cytrynką.. no i jeszcze niańczę psa, bo ze strachu się do mnie przykleił.. :-D


ajakie pijesz to piwko? bo niby te bezalkoholowe maja w sobie jakis mały procencik :) a za mną tak chodzi piwko heheh...dziś mi sie śniło że wypiłam piwo jedno tyskie byłam wysoko w ciąży a taka pijana heheheh że heja :)
 
Wiesz ja mam tak samo , pytalam o to lekarke i ona mi na to , ze to wina spermy bo ta wywoluje skurrcze macicy. Ja tez za kazdym razem musialam zazywac nospe i magnes na rozkurczenie macicy. A wiec musice zmienic troche technike przytulanek, tak aby sperma nie zostawala w srodku.

Hausfrau ja na szczescie mam polski kosciol pod nosem, ale zrobilo mis ie slabo i musialam na chwile wyjsc. Ale najlepsze bylo to , ze ktos wsadzil butelke wodki do koszyka, ksiadz powiedzial , ze jeszcze nigdy w czysie kaplanstwa sie z tym nie spotkal hahaa ( tu jest zwayczaj , ze wszystkie odkryte koszyki stawia sie przed oltarzem)

Dziekuje bardzo za odpowiedz-bede uwazac-damy rade,kurcze nie wiedzialam...

beti-a ja ostatnio mialam ochote na likierek (irish) i mezus mi nalal pol na pol z mleczkiem -pycha...
 
Witam poniedziałkowo. Ktoś was już dzisiaj wodą zlał? Mnie na szczęście jeszcze nie, ale mąż jeszcze śpi... Jak wam śniadanie wielkanocne minęło? Ja się cieszę, że już się te święta kończą, bo nie lubię takiego jeżdżenia od gości do gości i jedzenia, a jeszcze dzisiaj nas czekają dwie wizyty ;/ ehhh....
Życzę miłego dnia i jak najmniej męczącego. No i dużo wody :))
 
reklama
Dzien dobry
u nas na razie sucho:-)
Po sniadanku zaliczamy Gdansk i rodzinke meza, ciesze sie bo bardzo ich lubie.Ja najedzona nie objedzona , ale zawazylam ze ciagle bym jadla galarete z octem, moj maz sie smial ze sa jeszcze inne potrawy na stole a ja ciagle galarete jem
 
Do góry