reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hejka-No fakt beti spokoj i cisza na bb-a my leniu****emy z mezusiem bo ma juz od srody wolne az do srody,troche fajnie ale chcetnie bym juz gdzies wyszla ale tak mnie brzuch boli ze szok...

Ciesze sie ze za 2 tyg bede w PL i to sprawdze pozadnie.

Dziewczyny macie tak ze po przytulankach -boli was brzuszek?


fajnie tak poleniuchować z mężem :) a co do bólu po przytulankach to nic mnie nie boli a żeby było smieszniej to po nich znika wszystek ból...:) poważnie ...:)
 
reklama
no wiesz nieraz boli ale może lepiej jak skonsultujesz to ze swoim ginkiem....mnie też często rwie po bokach i czasami na dole boli brzuch i plecy i też nie wiem czy to dobrze ale staram sie nie panikować jak nie boli bardzo tylko troszkę i nie zawsze :)
 
Hejka Kobietki!

Gratuluję udanych wizyt i poznania płci Maluszków :tak: Również życzę Wszystkim spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!!
A ja sama jestem PADNIĘTA
b025.gif
... rano wybrałam się autobusem do polskiego kościoła i ta wyprawa zajęła mi prawie 3 godziny na święcenie, które trwało 20 minut!
Potem jeszcze milion bułek, wielki chleb i masła... dlaczego wszystkie wypieki mają w sobie MASŁO??
W domu już czekał głodny Małż i szwagier, którzy dzisiaj zabrali się za remont :dry: no to do kuchni i obiad - sałatka ziemniaczana i jakieś frankfuterki znalezione na dnie lodówki.
Położyłam się na pół godziny to chcieli kawy. No i czekała na mnie babka i zające drożdżowe i jakoś się zmobilizowałam.
Przed chwilą przygotowałam kolację i powiedziałam im, że ja już dzisiaj dziękuję i Małż ma potem odkurzyć wszystkie podłogi. Resztę totalnie już olewam :-D

A w ogóle to Wam powiem, że dzisiaj przed wyjściem z domu dwa razy byłam siusiu, żeby mi się w drodze nie zachciało i dosłownie po kilkunastu metrach myślałam, że mi poleci - tak mi parło na pęcherz!!! Ledwo wysiusiałam się w jakimś sklepie a po chwili znów mi się chciało. I TO JAK!!! Może Mały mi rośnie szybciej niż cała reszta :-D

Pozdrawiam!
 
no wiesz nieraz boli ale może lepiej jak skonsultujesz to ze swoim ginkiem....mnie też często rwie po bokach i czasami na dole boli brzuch i plecy i też nie wiem czy to dobrze ale staram sie nie panikować jak nie boli bardzo tylko troszkę i nie zawsze :)


Ja rozumiem beti ja tez juz sie staram nie panikowac bo bym chyba zwariowala,ale ja mowie ze zawsze po przytulankachi no-spe bralam to tylko troche pomogla


Wiesz ja mieszkam w UK tu to wcale nie sprawdzaja wiec wiesz ....chyba ze krwawisz
 
Witam się w przedświąteczny wieczór :)

Pragnę życzyć jeszcze raz :
**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego,

\(\........................../)/)
(='.')..WESOŁYCH....('.'=)
o( (")(")...............('')('') )o

(\(\..................../)/)
(='.')..ŚWIĄT....('.'=)
o( (")(")...........('')('') )o

(\(\............................./)/)
(='.')WIELKANOCNYCH ('.'=)
o( (")(").................('')(''))o

(\(\..................../)/)
(='.')..ŻYCZY....('.'=)
o( (")(")..........('')('') )o

(\(\.........................../)/)
(='.').....ŚWIĘTY;-)....('.'=)
o( (")(").................('')('') )o

Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu, dużo w portfelu, dyngusa mokrego i czasu radosnego, a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń! :):):):):)
 
Ja rozumiem beti ja tez juz sie staram nie panikowac bo bym chyba zwariowala,ale ja mowie ze zawsze po przytulankachi no-spe bralam to tylko troche pomogla


Wiesz ja mieszkam w UK tu to wcale nie sprawdzaja wiec wiesz ....chyba ze krwawisz


wiesz kochana ja niestety nie mam pojęcia dlaczego boli po stosunku...ale może doradzi Ci któraś mama co też tak ma...

miałam robic ciasto ale kurde jakoś brak natchnienia heheh a jeszcze muszę odkurzyć a ciasto może zrobie jutro jak wrócimy od teściowej .... bo dziś raczej nie...
 
Dziewczyny zycze wam Zdrowych , wesolych i pogodnych swiat , pociechy z brzuszkow i fasolek ale przede wszystkim spokojnych ciazowych miesiecy
Ja juz ma wszystko zrobione , tylko kapanko i do lozeczka ale musze wam powiedziec ze plecow nie czuje, no i zaczyna mnie cmic zab-kurka
 
reklama
Do góry