reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Wrześnióweczki wyruszam zaraz na Święta do rodzinki dlatego życzę Wam wszystkim "WESOŁEGO ALLELUJA" Do poczytania po Świętach!!!!
 
Witam świątecznie!
dorotka1
ja też ostatnio tak mam i byłam przekonana że przez macice i hormony a tu okazuje sie że natura już mnie przyzwyczaja do nocek z dzidzią.
Szczerze to już nie moge sie doczekać kiedy utule i spojrze sie w oczka mojego skarbeczka.
Pogoda u nas do kitu. Zimno brrr.
Święconka już sie gotuje, mąż pojedzie z nią o 4 a za 2 godzinki będzie mój tata i brat.

 
Witam kochane!
I witam nową wrzesnióweczke, Jaga wspaniale...blixniaki i to parka..wow! Ja tez jestem z bliźniaczek..czyli dwie dziewczynki. Ja spodziewam sie jednego upragnionego maleństwa ;))

No ja dzis tez na pełnych obrotach, tak to jest jak sie z lenistwa ciążowego zwleka z robotą. Ale niewiele tego, własnie gotuje na jutro zurek, warzywka na sałatke juz ugotowane, jeszcze pare pierdół i posprzatac po wszystkim :)
Ja wczoraj przegiełam znowu z zakupami, za duzo naraz nakupowałam i do domu ledwo doszłam..(mój w pracy cały dzien wczoraj, dzis zreszta tez). I do późnego wieczora "zdychałam".Oj głupia!
Miłego dnia!
 
A to dla was moje kochane mamuśki::tak:
Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia,
które niejednokrotnie ocala nam życie....
 
Kochane, życzę Wam..
jasnego światła... które wskazuje..
mocy, która pozwala dojść...
i miłości, która daje spełnienie...
Wesołych i spokojnych Świąt dla Was, Rodzinek i naszych malusich domowników ;-)
 
no dziś to mały ruch na bb :)
ja wróciłam od mamy,zrobiłam drobne zakupki i prezenciki dla moich dziewuszek :) teraz troszku poleże i zabieram się za ciasto rafaelloo :)
 
Hejka-No fakt beti spokoj i cisza na bb-a my leniu****emy z mezusiem bo ma juz od srody wolne az do srody,troche fajnie ale chcetnie bym juz gdzies wyszla ale tak mnie brzuch boli ze szok...

Ciesze sie ze za 2 tyg bede w PL i to sprawdze pozadnie.

Dziewczyny macie tak ze po przytulankach -boli was brzuszek?
 
reklama
ojej ..padam..
bylam na zakupach ale nic nie kupilam oprocz kurteczki..
zrobilam gyrosa i jeszcze upieke piernika i koniec na dzisiaj:))

Olcia mnie po przytulankach nic nie boli.
 
Do góry