reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
to fajnie jak trzecie,,,!!! ehhehe

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej
 
witajcie;) Moge do was dolaczyc???

jestem jagoda z krakowa mam 25 lat mam corke Kornelke (18.03 skonczyla roczek) i bede mam 22.09/2010-beda blizanki(wczorajsze USG pokazalo Parke-synka i corke....) mozliwe ze bedzie to Matylda i Seweryn(R. sie upera przy nim)

jestem dosc dziwnej sytulacji Rodzinnej ale to mysle ze pozniej opowiem...jak narzie witam...i dobrej nocki zycze,,.

zapraszamy i witamy nastepną mamuskę :) aż miło że nas tak przybywa :)

a ja witam sie z rana...
no nie mogę już spać od prawie godziny :( i jestem zła bo mężuś nad uchem chrapie a ja się męczę .... i co tu teraz robić ???????
będe musiała jeszcze podjechać po resztę zakupów do tesco o których zpomniałam że nie mam a potrzebuję składniki do ciasta :) no i najważniejsze zajść odrazu do mamy pożyczyć mixer bo niestety jeszzce żesmy sie nie dorobii heehhe :)

u nas pogoda narazie smutna bo pochmurno ale może się jeszzce coś zmieni,zobaczymy...
miłego dnia mamuski,widzę że jeszcze śpicie :) wpadnę póżniej :)
 
witajcie;) Moge do was dolaczyc???

jestem jagoda z krakowa mam 25 lat mam corke Kornelke (18.03 skonczyla roczek) i bede mam 22.09/2010-beda blizanki(wczorajsze USG pokazalo Parke-synka i corke....) mozliwe ze bedzie to Matylda i Seweryn(R. sie upera przy nim)

jestem dosc dziwnej sytulacji Rodzinnej ale to mysle ze pozniej opowiem...jak narzie witam...i dobrej nocki zycze,,.

jasne pisz smialo,milusio ze trzecie blizniaki i narazie pierwsza parka

dzien dobry
bylysmy z corą w kosciolko,poswiecic zawartosc koszyczka
milego dnia
 
witajcie;) Moge do was dolaczyc???

jestem jagoda z krakowa mam 25 lat mam corke Kornelke (18.03 skonczyla roczek) i bede mam 22.09/2010-beda blizanki(wczorajsze USG pokazalo Parke-synka i corke....) mozliwe ze bedzie to Matylda i Seweryn(R. sie upera przy nim)

jestem dosc dziwnej sytulacji Rodzinnej ale to mysle ze pozniej opowiem...jak narzie witam...i dobrej nocki zycze,,.

Witam nastepna wrzesnioweczke:)) ale fajnie ze bedziesz miala parke:)) wrecz cudownie heh

Ja juz od godzinki na nogach..jade jeszcze dzisiaj na zakupy bo moj E wrocil i musze go wykorzystac i naciagnac hehe..a pozniej dalej w kuchni:D milego dnia mamusie:)
 
Dzień dobry :-)
Witaj jaga111, gratuluję bliźniąt ! :-)
Ja również mogłam dzisiaj pospać, ale TŻ mnie już obudził rozmową, no i do roboty czas- czyli reszta zakupów i małe sprzątanie , gotowanie na jutro.
Dobrego dnia i pysznej święconki :-)
 
Pozdrawiam wszystkich w sobotni poranek!
Ja dopiero zabieram się za kompletowanie koszyczka wielkanocnego! Córeczka pójdzie poświęcić razem z tatusiem.
Witam nową wrześniową mamusię - zapraszamy do pisania!
Jeszcze się odezwę z życzeniami!
 
A ja dopiero wstałam bp w nocy spać nie mogłam, zaraz sie myję , pakuję świenconkę i ruszamy z synem :)
Ale pogoda do bani tylko 3 stopnie !!!!! i pada
 
reklama
generalnie pwoiem Ci Gaja ze mam w tej ciazy podobnie do tamtej,zaczynam sie budzic co jakies 2-3 godziny i wstaje albo sie napic albo do kibla,chyba zaczynam sie przyzwyczajac do nocnego wstawania do dziecka
 
Do góry