reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Msdracula, Mycha 1 - GRATULACJE ,no to macie prezent ba swieta , fajnie, ze juz znacie plec teraz, rozowe i niebieskie ciuszki w natarciu,
Musze sie zabrac za robote ale wcale mi sie niechce, poprosze o kopniaczka. A najgorsze jest to , ze jutro przyjezdzaja goscie z Polski a ja jeszcze nic nie przygotowalam.
A wiecie , ze ja nikomu nie powiedzilam o ciazy , a tu juz niedlugo bedzie widac haha.

niestety odemnie dziś kopniaczka do roboty nie dostaniesz heheh bo mam lenia :) wczoraj to tak :)



Dziewczyny gratuluje udanych wizyt :) Ale macie fajowy prezent na zajączka :p

Ja dzis idę na wizytę ale czy USG mi zrobi to nie wiem... zobaczymy - chciałabym sprawdzic choc tylko na chwilkę czy wszystko jest oki :) Moze uda mi sie poprosić gine :)

Ide sie szykować bo za ok godzinke musze wyjsc... Trzymajcie kciuki :) do zobaczyska


kciuki zaciśnięte :) powodzonka :)



Witam:)
Ja wczoraj nieodzywalam sie , bo stresowałam sie wizyta, ale przebiegla dobrze:)
Dzidzia jest zdrowa wszystko dobrze, ma 14,5 cm od głowki do pupy:-) A ja przytyłam prawie 2kg, oj az sie boje co to bedzie poźniej:) Płci nie podał mi, bo jeszcze za wcześnie, może dopiero przy następnej wizycie. Troche zawiedziona byłam, bo myślałam, że już coś będe wiedzieć. Uspokoił mnie także co do ruchów i powiedział,że niebawem je poczuje, bo maleństwo strasznie ruchliwe jest:-D Co do wyników badań to mam pić barszcz na zakwasie, podobno ma mi pomóc:) Z dzidzia wszystko dobrze pomierzyl kosc udowa i główke,zobaczył serduszko i powiedzial ze wszystko w normie. Usg jak da mnie troche za krotko bylo, ale D. jest ucieszony, bo mu dzidzia pomachała rączką:)
My dzisiaj popołudniu jedziemy do Daniela rodziców także odezwe sie dopiero za tydzień, bo wracam w środe wieczorem:)
Wiec składam Wam życzenia:

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!


no super...same dobre wieści :)


a ja witam sie z rana nawet nie wiem jak pogoda bo jeszzce w łóżeczku leżakuję...dziś mam totalnego lenia...muszę tylko zdjąć pranie z suszarki i odkurzyć bo nie wiem skąd go tyle jak wczoraj miałam generalne sprzatanie :( na obiad nie mam koncepcji wię będzie pizza ...albo kanapki heheh a wieczorkiem jedziemy do mjej mamy po tobół jedzenia więc nie będę się martwić ....
miłego dnia dziewuszki....mnie ostattnio jakoś mdli :(
 
reklama
No ja juz po wizycie i nawet USG miałam zrobione :)

Ale sczescie miesza mi sie ze strachem...

Z dzidzia wszytsko oki - na 100 % bedzie to CHŁOPAK elegancko sie wystawił :p
A ta mniej przyjemna rzecz i budząca moją obawe to to ze zrobił mi sie jakis cholerny polip :( Dziewczyny moze wiecie Wy cos w tym temacie. Niby lekarka powiedziała ze nic kompletnie sie z tym nie robi i albo samo pęknie albo bedzie az do porodu :( EHH ja w tym temacie nie mam po prostu pojęcia i strasznie sie boję czy to zagraża w jakim stopniu ciąży czy nie :(
 
Ze sprzataniem to miałam nie przesadzać,ale jak zaczęłam to nie mogłam odpuścić-efekt taki,że okna wyszorowane i w szafach porządek aż miło. Na szczęście była wspaniała pogoda wczoraj i to słoneczko tak mnie nakręciło. Dzsiaj z pracy urywam się wcześniej,a w weekend nie siadam nawet do kompa, także również ode mnie najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich przyszłych mamusiek-oby nasze dzidzie rozwijały się zdrowe i piękne....a no i wesołego skrobania jajek (mężusiowych oczywiście :-p) :

2179_2006-0162..jpg
 
Ostatnia edycja:
Asia-vectra To również gratuluję synusia!!

Tak sobie myślałam na temat porównania płci w 4 miesiącu, że jeszcze może coś się u którejś z nas zmienić. Patrząc na ten filmik na wątku "Przydatne linki .." to płec dopiero teraz wyraznie się zmienia, także dopiero za miesiąc będę już na 100% narazie jest 90% ;))))))
 
Mycha zaraz wstawie fotki do odpowiedniego działu :) I ocenisz :) ale widac czarno na białym... i Pani doktor stwierdziła ze raczej dziewczynki z tego nie bedzie :p
 
dziewczyny zazdrosczę wiedzy!! Gratuluje i juz wpisałam co trzeba na liście;-) Mam nadzieję ,że nic mi nie umknęło:-) Asia dawaj fotkę, pewnie chłop jak dąb:-D:-D
 
No dziewczynki, pozbieralam sie i wszystko wysprzatane.
Serniczek kokosowy upieczony, babka z bakaliami w piekarniku.
Zurek sie bedzie gotowal;-);-)
Nawet wyjelam kosci z kurczaka , jeszcze talko nadzienie do niego i gotowy.
Co do farszu do jajek nie moge sie zdecydowac tyle ich napisalyscie.
I na koniec salatka tradycyjna ziemiaczana. Ufffff
Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze.
W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki...
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.

 
Kolorowych jajeczek
rozczochranych owieczek
rozkicanych króliczków
pyszności w koszyczku
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania......

zdrowych Wesołych Świąt kochane dla was i waszych najbliższych :-)
 
reklama
Czesc dziewczynki:)

ja juz po pracy bo dzisiaj wyszlam wczesniej:))) biore sie zaraz za sprzatanko..
gratuluje udanych wizyt:))

Zycze Wam Wszystkim Spokojnych i Wesolych Swiat.
 
Do góry