reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składam najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów :-)

kr%C3%B3liczek


Gratuluję udanych i owocnych wizyt dziewczyny! Fajnie, że już znacie płeć swoich maleństw.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mycha, Asia-vectra super wieści! Ja za ponad tydzien moze sie dowiem jaka płeć, ale jakos mnie nie pili zeby wiedziec czy chlopczyk czy dziewczynka. Oby zdrowiutkie było i obym dotrwała do konca. Tego i Wam moje drogie zycze!!!

Z okazji Świąt Wielkanocnych,
życzę wszelkich łask Bożych,
pogodnych, zdrowych Świąt
i pomyślności w życiu osobistym.
 
Na Wielkanoc od króliczka,
niech Wam wpadną do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
by mieć wszystko inne w tyle!:)
______§§____________§§
_____§__§__________§__§
___§§____§_________§___§
__§___§___§_______§____§
_§____§____§_____§____§
_§___§_§____§___§____§
_§§§§___§___§§§§§___§
_________§_________§___§§_§§
________§___§§_§§___§_§§§c§§§
_______§_____________§_§d§§§
_______§______§______§__§§§
_______§____§___§____§___§
________§____§§§____§___§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§_§_§§____§_______§__§_§§_§_§
§____§_____§_____§__§__§____§
_§____§____§_____§_§__§____§
__§____§§§§_______§§§§____§
___§____§___________§____§
____§____§§§_____§§§____§
_____§§§§___§§§§§___§§§§

SPOKOJNYCH ŚWIĄT WRZEŚNIÓWKI :-) ;-);-)

 
Mycha,msdracula,Tosia,Asia-vectra - ciesze sie razem z Wami i serdecznie gratuluje !!!!

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja !!!!
 
widzę, że wrzesień jest dość obleganym terminem porodu :) a może ja sobie przeskoczę na październik :) termin z OM 27 wrzesień a z ostatniego USC 2 październik...
 
YoungLady ja mam na 29 września i tu jestem. Ja dzisiaj miałam leniuchowac, a tu zawsze coś. A to zakupy, a to coś. Poza tym nie potrafię tak leniuchowac... Zaraz biorę się dalej za sprzątanie.
 
Mycha, msdracula , Tosia, Asia-vectra ja rowniez serdecznie gratuluje udanych wizyt!!! I poznania plci :-):tak:

ZDROWYCH SPOKOJNYCH SWIĄT WIELKANOCNYCH!!!!

(SKLADAM JUZ ZYCZENIA BO W NAJBLIZSZYCH DNIACH NIE BEDE MIALA OKAZJI DO WAS ZAGLADAC RACZEJ)
 
A ja złożę życzonka jutro wieczorem, bo my wyjeżdżamy dopier w niedzielępo sniadanku we własnym gronie :-)
Ja przytyłam 0,5 kg i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, może uda mi się przytyć mniej niż w 1 ciąży..bo teraz przy dodatkowych 20 kg nie wiemczy moj nadwyrężony kręgoslup by sobie poradził.
Ja dziś zapisałam się na usg na 30.04 i mam nadzieję że poznamy wtedy płeć dzidziusia. tak bym chciała już wiedzieć..
zmykam znów na spacerek bo mały się buntuje.
papap
 
reklama
Tęczowych pisanek,
na stole pyszności,
mokrego dyngusa
i wspaniałych gości.
Niech to będzie czas uroczy,
życzę miłej Wielkanocy.


Gratuluje mamom które już poznały płeć maluszków

Ja wczoraj miałam zamuł z netem i tylko weszłam odpisałam ledwo kernie na privka i zniknęłam.
Dziś od rana zrobiłam 3 babki cytrynowa migdałowa i kakaową do tego jajka w galarecie z warzywami i szyneczką no i sałatkę warstwową z przepisu mojego z wątku kulinarnego.
Moja mamcia zrobiła sernik i sałatkę a jutro serniczek na zimno z truskawkami, żurek, jajka faszerowane i sałatkę z brokułem jakąś nową.
T. dziś w pracy a jutro ma wolne to posprząta dom i zrobi jedna sałatkę, którą weźmiemy do jego rodzinki w niedzielę.
Zrobiłabym ją dziś, ale nie mam składników więc jutro jeszcze ze święconką i ostatnie zakupy...
Dziś już nie kiwam palcem jestem zmęczona jedynie zając sie małą mam siły a wieczorem się wykapać i małą też wykąpać i przyszykować ubranko na jutro do kościoła.
Mam nadzieję, że nie będzie jutro padało.
Power miałam z rana,że hey a teraz mnie już opuścił.
Mój maluszek chyba nie lubi jak ubijam cos mikserem ręcznym, bo zaraz mi się słabo robi to samo miałam z 1 synkiem robota w ręce trzymać się nie dało.
Mam w prawdzie robot z miską,, który sam ubija składniki na ciasto, ale pianę z białek ubijałam w miedzy czasie osobno, aby było szybciej a to się mojemu maluszkowi nie podobało.
Idę z małą namalować list z życzeniami do zajączka i schowamy go w ogrodzie ;)
Jak znajdę chwilunię to wrzucę moje przepisy na babkę błyskawiczną, oraz inny z którego wychodzą dwie babki o różnych smakach oraz na nową sałatkę z brokułów, którą mama z netu ściągnęła i ma zamiar jutro zrobić.
Jak są chętni na te przepisy dobijać się na priva to wstawię je szybciej.
 
Do góry