reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

jej pyśka ale dałaś w gary hehe ;)
Ja w tym roku bardziej labę mam, jutro idę tylko pomóc mamie sałatki zrobić itp. Bo święta i tak u nich spędzamy to nawet mi sie nie chciało nic robić, no tylko tradycyjnie święconkę co roku ja robię i ide do Kościoła.
Teraz niedawno na czworaka podłogi myłam bo tak mi wygodniej ;) Pewnie zaraz dzieci zapaskudzą.
 
reklama
Witam dziewczyny.
Ja pisałam o tych paznokciach ale o akrylu na paznokcie.
Pielęgnacja włosów i paznokci w ciąży - Okresy świetności i zagrożenia / Uroda / Bocianowo (ciąża) / Portal dla rodziców. Ciąża, poród, wychowanie i pielęgnacja dzieci - eBobas.pl.
No i pytałam tak z ciekawości znajomej która tym się zajmuje. Ale przecież na wszystko są różne zdania i opinie.

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
 
Ja wolę gotować niż latać z mopem i odkurzaczem więc ja robię jedzonko z mamą a mój posprząta trochę domek.W sumie niedziele jesteśmy poza domem i poniedziałkowe popołudnie też,a mama w pracy oba święta po pół dnia, ale wypada mieć w lodówce coś więcej niż światło w razie nalotu niespodziewanych gości.Różnie to bywa a poza tym przyjemnie jest mieć lodówkę pełną łakoci.
U nas w święta i urodziny to zawsze jedzenia jest masa, jakoś tak się przyjęło.
Oto moje babeczki i sałatka warstwowa no i niunka z koszyczkiem na jutro ubranym w "sukienkę" i "opaskę"
 

Załączniki

  • DSC07351..jpg
    DSC07351..jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC07348..jpg
    DSC07348..jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC07349..jpg
    DSC07349..jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC07350..jpg
    DSC07350..jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 27
Ja wolę gotować niż latać z mopem i odkurzaczem więc ja robię jedzonko z mamą a mój posprząta trochę domek.W sumie niedziele jesteśmy poza domem i poniedziałkowe popołudnie też,a mama w pracy oba święta po pół dnia, ale wypada mieć w lodówce coś więcej niż światło w razie nalotu niespodziewanych gości.Różnie to bywa a poza tym przyjemnie jest mieć lodówkę pełną łakoci.
U nas w święta i urodziny to zawsze jedzenia jest masa, jakoś tak się przyjęło.
Oto moje babeczki i sałatka warstwowa no i niunka z koszyczkiem na jutro ubranym w "sukienkę" i "opaskę"


mniam ale musi byc pyszne to ciasto :)
 
No i po sprzątaniu, firanki zawieszone, kuchnia wysprzątana i podłogi pomyte, a siły brak. Teraz tylko odpocząc chwilę, kolacyjkę zjeśc i dzisiaj już nic nie będę robic.
Pysia to teraz tylko gości możesz spraszac jak tyle pyszności zrobiłaś. Aż ślinka leci jak tylko się posłucha :)
 
Witam mauski ale mi smaka narobilyscie tymi babkami :D Ja niedlugo biore sie za robienie sernika. Dzis chlopaki mi przykrecili polke i jak weszlam do pokoju to myslalam ,ze sie posikam ze smiechu bo juz na zlosc mi szkoda sil bylo :) Zawiesili polke do swojej wysokosci czyli ja nawet na palcach tam nie dosiegam :) No i musili wywiercic nowe dziury w scianie i przykrecic ja nizej i takim sposobem mam w nowiutkiej pomalowanej scianie po remoncie dodatkowe 4 dziury ,ktore mam nadzieje po zaszpaclowaniu i pomalowaniu na nowo nie beda sie rzucac w oczy. Bo jak beda to sie dopiero wtedy bede zloscila teraz daje im czas na naprawe :) Gratuluje wszystkim udanych wizyt i poznania plci :) Co do wagi to mam nadzieje ,ze moja po swietach na wizycie w koncu bedzie na plusie bo ile mozna gubic wage w ciazy.
Ja rowniez zycze wszystkim zdrowych spokojnych swiat bez przemeczania sie bo NIE WOLNO (szybko tez nie :p ) sie przemeczac no i odnalezienia zabieganym mamuska troche spokoju w te dni :) Ja tez bede miala troszke przerwy z bb bo rowniez jade do tesciow i nie wiem jak uda mi sie tam dorwac do neta :)
 
reklama
a my właśnie wróciliśmy od mojej mamy z wałówką żarcia :-D chyba do następnych świąt starczy heheh....:szok: jestem już najedzona ale napewno nie zrezygnuję z tej rybki po grecku :tak::tak: mnniam...:-)........
 
Do góry