reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Jestem, wreszcie odzyskałam internet..
Dzisiaj miałam wizytę, mialo nie być usg ale widząc moją proszącą minę i wiedząc że mąż czeka za drzwiami tylko na znak żeby zobaczyć dzidzie na monitorze, zrobiła mi tak na szybko :-) z dzidzią wszystko w porządku i będzie...dziewczynka :-D

Oj milusio...gratuluje!
 
reklama
Oj milusio...gratuluje!

dziękuję ;-) do tej pory chodzę z uśmiechem na twarzy, bałam się troszkę tej wizyty, bo ostatnią miałam 5 tygodni temu.
Nadrobię was kochane jutro, bo dzisiaj już padam na ryjek, nie dawno dopiero wróciłam, wczęsniej byłam na zakupach świątecznych i to co się dzieje teraz w marketach to jakaś masakra :szok:
 
tosia ty leniu:-D:-D:-D:-D ja piec mogę, gotować też ale jak mam czas i chęci. Teraz na świeta chce zrobić serniczek wg. przepisu pysi i kurcze narazie pisze do niej pw co chwile bo nie wiem jaką końcówką miksera to wszystko mieszać:-D:-D:-D taka ze mnie kuchareczka:-):-)
ale powoli już spis potraw mam wymyślony, raczej skromnie bo nas tylko dwójka przecież...ale co by Wam smaka narobić to chcę zrobić gyros, sałatkę jeszcze nei wiem jaką, pieczeń, sernik i pewnie muffinki z bananami, no i coś ekstra na obiadek;-)
Łażę po sklepach i włosy mi dęba staja jak widzę kolejki..ale dziś zostałąm obsłużona poza kolejnością:tak::tak:

eeee tam od razu leniu :-D leniem to bym była jakbym mojego po te babki wysłała a tak moze sama pojadę :-D

Jestem, wreszcie odzyskałam internet..
Dzisiaj miałam wizytę, mialo nie być usg ale widząc moją proszącą minę i wiedząc że mąż czeka za drzwiami tylko na znak żeby zobaczyć dzidzie na monitorze, zrobiła mi tak na szybko :-) z dzidzią wszystko w porządku i będzie...dziewczynka :-D

gratulacje! mnie dziś lekarka powiedziała, że płci jeszcze nie widać.. poczekamy.. :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Korba do mojego slubu tez pozostalo tyle samo dni i tez jestem w 15 tygodniu ciazy :-)))))Dopiero to zobaczylam , ze i Ty slubiwac bedziesz 24.04:-)))



witam po nadrobieniu 19stron :) Gratuluje udanych wizyt i kolejnych swiadomosci plci :) Ja juz remont zakonczylam w 99% jedna rzecz tylko czeka na przykrecenie do sciany i juz :D Widzialam rozne tematy tipsow,lekarst itd. Dzis na TVN style byl fajny program ogolnie o ciazy i tam byl ginekolog ktory sie wypowiadal ,ze w ciazy mozna brac leki i leczyc sie normalnie farmakologicznie bo jest to mniej niebezpieczne niz powiklania po leczeniu domowymi srodkami ,ktore nie dzialaja. I ze najlepiej z przeziebieniem isc najpierw do ginekologo bo moze sie okazac lepszym internista niz lekarz pierwszego kontaktu w przychodni ,ktory poprostu boi sie przypisac cos kobiecie w ciazy. Ale dlugoby opowiadac o tym co on mowil jak byscie chcialy to program nazywa sie "Między nami rodzicami" :) Aaa powiedzcie mi jak to jest z tymi tipsami w ciazy?! Bo tego nigdzie nie slyszalam ,ze nie mozna ,a tutaj ktoras wlasnie mowila ze szkodliwe to dla malenstwa ,a ja na slub chcialam sobie zrobic i teraz mam dylemat. A co do porzadkow to ja po remoncie i tak systematycznie powoli z mama sprzatalam wiec swieta sie dobrze zgraly w czasie :) Aa i jedyne co do nich to upieklam szynke "myszke" w ciescie :) Przepyszna :D A reszte zostawiam mamusi i mojemu kochanemu :)
Kerna no jak widac brzuszek to wrecz obowiazek maja Cie obsluzyc poza kolejnoscia a ja ostatnio jechalam z mamka tramwajem i szczerze nie widzialam babki ok 60lat to niedosyc ze zakrzakała by sie na smierc bym ja uslyszala i zobaczyla to jeszcze mnie podeptala i "ooo przepraszam bo on tak jezdzi" no to ustapilam wredocie , a ona niedosyc ze jechala jeden przystanek to jeszcze jak wysiadla z tramwaju to my mlode z mama nie moglysmy jej dogonic tak zasuwala ,a tak to wystac nie moze. No ale co tam :)
No ja uciekam bo moze dzis uda mi sie wczesniej isc spac kolorkowych:)
 
O matko ależ naskorbałyście, czytam i czytam i już się pogubiłam komu i co miałam napisać. :szok::tak::-) Mam od samego rana gości i wyjadą dopiero w poniedziałek, także niemam za bardzo czasu na bb, ale jak tylko wyjadą mam nadzieję że nadrobię zaległości.
Czy za mnie trzymał też ktoś kciuki??;-)
Byłam dzisiaj na wizycie, miałam długie i bardzo przyjemne USG, wreszcie na brzuszku :tak::-) noi noi będzie chyba Oskarek ;-):-)
Powiedział mi że jeszcze to może się zmienić ale na 90% stawia na chłopca
Tatuś zadowolony że będzie kolejny mężczyzna w domu, ja chcialam córcię chyba jak każda kobieta, prędzej czy pózniej marzy o dziewczynce.
Najważniejsze jest oczywiście to, że jest zdrowy i wszystko jest o.k - młody mierzy 12 cm.
Zrobił mi też 3D - fajnie już widać - jest taki duży i śliczniutki. :-)
Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa, następna wizyta pod koniec miesiąca:tak:
Fajnie już widzieć, można się nastawić na konkretne zakupy, dosyć ma już uniwersalnych kolorków ;-)
 
O matko ależ naskorbałyście, czytam i czytam i już się pogubiłam komu i co miałam napisać. :szok::tak::-) Mam od samego rana gości i wyjadą dopiero w poniedziałek, także niemam za bardzo czasu na bb, ale jak tylko wyjadą mam nadzieję że nadrobię zaległości.
Czy za mnie trzymał też ktoś kciuki??;-)
Byłam dzisiaj na wizycie, miałam długie i bardzo przyjemne USG, wreszcie na brzuszku :tak::-) noi noi będzie chyba Oskarek ;-):-)
Powiedział mi że jeszcze to może się zmienić ale na 90% stawia na chłopca
Tatuś zadowolony że będzie kolejny mężczyzna w domu, ja chcialam córcię chyba jak każda kobieta, prędzej czy pózniej marzy o dziewczynce.
Najważniejsze jest oczywiście to, że jest zdrowy i wszystko jest o.k - młody mierzy 12 cm.
Zrobił mi też 3D - fajnie już widać - jest taki duży i śliczniutki. :-)
Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwa, następna wizyta pod koniec miesiąca:tak:
Fajnie już widzieć, można się nastawić na konkretne zakupy, dosyć ma już uniwersalnych kolorków ;-)

pewnie że kciuki były trzymane :) gratuluję :) widać efekty trzymanych kciukasków :)

ja sie żegnam dobranoc :)
 
reklama
Oj widać , widać ;)
Ja z wrażenia spać niemogę, zdjęcia wkleiłam już, na jednym zaznaczona jest płeć. G. mi mówił że ma 12 cm. a z nóżkami jakieś 16-17 cm. przyjechałam do domu i latałam z metrówką przy brzuchu i z dumą patrzyłam jaki jest długi.
 
Do góry