reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

uuuuufffffffffffffff... ja już po wizycie :-) z Dzidzi wszystko ok, mam się nie denerwować, nie martwić, nie przesilać.. miałam usg, ale nic z niego nie pamiętam taka byłam zdenerwowana a zdjątka tym razem nie dostałam..Mam super lekarkę, rozmawiała wcześniej z tym lekarzem co mnie w szpitalu przyjmował i znała sprawę.. powiedziała, że z łożyskiem wszystko oki itp i nie zna do końca przyczyny tego plamienia... nic, mam odpoczywać i zmniejszać stopniowo dawkę duphastonu.. Ulżyło mi...
Karolinkare co z Wami? odezwij się


no super że wszystko ok :) wiedziałam ze wrócisz szczęśliwa :) i bardzo dobrze :)


ja właśnie wsunęłam kolacyjkę 4 kromki chlebka z serkami topionymi różnymi heheh bo teraz to lubię jem nawet bez chleba :) jedyny nabiał co ostatnio mi smakuje :)
niedługo trzeba myju :) i lulku :)
 
reklama
tosia1 widzisz wszystko sie dobrze układa. Teraz już przestaniesz sie tak denerwować. Ciesze sie że wszystko jest ok!
Mój jak wrócił z pracy to wkręcił sie w porządki w kuchni i ok 30minut tam siedział. Ugotował ziemniaczki na sałatke i rosół na galerety. Jutro pieczenie mnie czeka a mi sie nie chce. Jakoś to pójdzie mam nadzieje.
Dopadło mnie spanie i chyba jak oglądnę dr. Housa to pójde spać.

 
ja prawie ;) sie zastosowałam, tak szybciutko tylko podłogi wypastowałam


ja myśle ze na kazdej wizycie usg powinno byc, dla zaspokojenia rodziców i potwierdzenia ze wszystko ok

dziewczyny ja to was podziwiam, jak wy znajdujecie czas jeszcze i na BB, ja nie mam jeszcze dzieci a teraz czasami ledwo na zakrętach wyrabiam, az strach pomyslec co bedzie potem :/

co do porządków to dzieki bogu mąż ma urlop i głównie on tym sie zajmuje
mi wczoraj przypadło prasowanie firanek i za ciepłe żelazko usawiłam i mi jeden panet troche sie skórczył, gdzies o 4 cm, wrrr
Ja cos mam niemoc tworcza , sprzatanie mi nie podchodzi. A prasowania nienawidze. Ja zawsze wieszam firanki na mokro ( tzn na wpolodwirowane) i nie musze ich prasowac.
Tosia super , ze wszystko ok
 
witajcie. ja jakoś nie mam weny do pisania, całe dnie spędzam z Małym na dworze i tyle się nabiegam za nim, że wieczorem już nawet kompami się nie chce włączyć, tylko padam codziennie o 21. Dziś udalo mi się dłużej wytrzymać, więc nadrabiam wasze posty, ale nim dobrne do konca to już mi się nawet pisać nie chce :-/ leń patentowany ze mnie.
 
tosia ty leniu:-D:-D:-D:-D ja piec mogę, gotować też ale jak mam czas i chęci. Teraz na świeta chce zrobić serniczek wg. przepisu pysi i kurcze narazie pisze do niej pw co chwile bo nie wiem jaką końcówką miksera to wszystko mieszać:-D:-D:-D taka ze mnie kuchareczka:-):-)
ale powoli już spis potraw mam wymyślony, raczej skromnie bo nas tylko dwójka przecież...ale co by Wam smaka narobić to chcę zrobić gyros, sałatkę jeszcze nei wiem jaką, pieczeń, sernik i pewnie muffinki z bananami, no i coś ekstra na obiadek;-)
Łażę po sklepach i włosy mi dęba staja jak widzę kolejki..ale dziś zostałąm obsłużona poza kolejnością:tak::tak:
 
witam po nadrobieniu 19stron :) Gratuluje udanych wizyt i kolejnych swiadomosci plci :) Ja juz remont zakonczylam w 99% jedna rzecz tylko czeka na przykrecenie do sciany i juz :D Widzialam rozne tematy tipsow,lekarst itd. Dzis na TVN style byl fajny program ogolnie o ciazy i tam byl ginekolog ktory sie wypowiadal ,ze w ciazy mozna brac leki i leczyc sie normalnie farmakologicznie bo jest to mniej niebezpieczne niz powiklania po leczeniu domowymi srodkami ,ktore nie dzialaja. I ze najlepiej z przeziebieniem isc najpierw do ginekologo bo moze sie okazac lepszym internista niz lekarz pierwszego kontaktu w przychodni ,ktory poprostu boi sie przypisac cos kobiecie w ciazy. Ale dlugoby opowiadac o tym co on mowil jak byscie chcialy to program nazywa sie "Między nami rodzicami" :) Aaa powiedzcie mi jak to jest z tymi tipsami w ciazy?! Bo tego nigdzie nie slyszalam ,ze nie mozna ,a tutaj ktoras wlasnie mowila ze szkodliwe to dla malenstwa ,a ja na slub chcialam sobie zrobic i teraz mam dylemat. A co do porzadkow to ja po remoncie i tak systematycznie powoli z mama sprzatalam wiec swieta sie dobrze zgraly w czasie :) Aa i jedyne co do nich to upieklam szynke "myszke" w ciescie :) Przepyszna :D A reszte zostawiam mamusi i mojemu kochanemu :)
Kerna no jak widac brzuszek to wrecz obowiazek maja Cie obsluzyc poza kolejnoscia a ja ostatnio jechalam z mamka tramwajem i szczerze nie widzialam babki ok 60lat to niedosyc ze zakrzakała by sie na smierc bym ja uslyszala i zobaczyla to jeszcze mnie podeptala i "ooo przepraszam bo on tak jezdzi" no to ustapilam wredocie , a ona niedosyc ze jechala jeden przystanek to jeszcze jak wysiadla z tramwaju to my mlode z mama nie moglysmy jej dogonic tak zasuwala ,a tak to wystac nie moze. No ale co tam :)
No ja uciekam bo moze dzis uda mi sie wczesniej isc spac kolorkowych:)
 
Ostatnia edycja:
tosia ty leniu:-D:-D:-D:-D ja piec mogę, gotować też ale jak mam czas i chęci. Teraz na świeta chce zrobić serniczek wg. przepisu pysi i kurcze narazie pisze do niej pw co chwile bo nie wiem jaką końcówką miksera to wszystko mieszać:-D:-D:-D taka ze mnie kuchareczka:-):-)
ale powoli już spis potraw mam wymyślony, raczej skromnie bo nas tylko dwójka przecież...ale co by Wam smaka narobić to chcę zrobić gyros, sałatkę jeszcze nei wiem jaką, pieczeń, sernik i pewnie muffinki z bananami, no i coś ekstra na obiadek;-)
Łażę po sklepach i włosy mi dęba staja jak widzę kolejki..ale dziś zostałąm obsłużona poza kolejnością:tak::tak:

ej laska nie rób mi ochoty na te dobrocie bo zaraz zrobię napad na lodówkę w poszukiwaniu dobroci hehhe............ja uwielbiam sałatkę gyros...dawno nie robiłam trzeba zrobić :)
 
ja właśnie wsunęłam kolacyjkę 4 kromki chlebka z serkami topionymi różnymi heheh bo teraz to lubię jem nawet bez chleba :) jedyny nabiał co ostatnio mi smakuje :)
niedługo trzeba myju :) i lulku :)

He he ja mam to samo, serki topione wsuwam najchetniej :)

Tosiu, kochana, no widzisz , teraz bedziesz spokojniejsza;) plamienia sie zdazaja...niekiedy nie mamy na to wplywu..i nie zawsze musi to oznaczac cos groźnego ;)
 
reklama
Jestem, wreszcie odzyskałam internet..
Dzisiaj miałam wizytę, mialo nie być usg ale widząc moją proszącą minę i wiedząc że mąż czeka za drzwiami tylko na znak żeby zobaczyć dzidzie na monitorze, zrobiła mi tak na szybko :-) z dzidzią wszystko w porządku i będzie...dziewczynka :-D
 
Do góry