reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

lilu02 sprzątać i tak nie mogę przez to plamienie, lubię mieć posprzątane, ale nie za wszelką cenę... i nie sprzątam dla teściowej.. ja też mieszkam z teściami i nigdy, ale to nigdy nie starałam się Im nic udowodnić, jestem jaka jestem choć banał ale na dłuższą metę się opłaca... :-) wiedzieli co dostają a teraz wiedzą co mają :-) głowa do góry i troszkę luzu!!! :-)
 
reklama
lilu02 sprzątać i tak nie mogę przez to plamienie, lubię mieć posprzątane, ale nie za wszelką cenę... i nie sprzątam dla teściowej.. ja też mieszkam z teściami i nigdy, ale to nigdy nie starałam się Im nic udowodnić, jestem jaka jestem choć banał ale na dłuższą metę się opłaca... :-) wiedzieli co dostają a teraz wiedzą co mają :-) głowa do góry i troszkę luzu!!! :-)

dzieki kochana aż sama na siebie jestem zła za to całe zamieszanie dzisiejsze :( muszę w końcu zacząć myślec o sobie i dzidziusiu, powiem Wam że brzuch mnie dzis boli i boję się czy aby czegoś zlego sobie nie narobiłam....zaraz idę leżeć!!!!
 
Trixi , Saraa Kurcze to chyba faktycznie to zalezy od lekarzy moze tez od kasy chorych czasami ja jestem w TKK i zawsze bylo super no zobaczymy jak to bedzie bo jak narazie 1 raz mi nie zrobiono USG:dry:
 
dzieki kochana aż sama na siebie jestem zła za to całe zamieszanie dzisiejsze :( muszę w końcu zacząć myślec o sobie i dzidziusiu, powiem Wam że brzuch mnie dzis boli i boję się czy aby czegoś zlego sobie nie narobiłam....zaraz idę leżeć!!!!


i słusznie!!!!!!
 
Toshi, ja miałam dwie wizyty planowe, jedna wypadkowa, i miałam tylko 2 usg. Teraz chyba tez nie bede miala usg , bo na wizyte jade tydz. po swietach, a to bedzie poczatek 18 tyg. Kolejne usg pewnie bede miała połówkowe, czyli w 20 tyg.
 
witam dziewczyny:)
u mnie dzisiaj słoneczko świeci ale za ciepło to nie jest:no: jeszcze kilka dni miałam takiego powera a teraz co znowu mi sie nic nie chce:szok: a świeta tuż tuż, i co ja mam biedna zrobić,siedze tylko przy kompie i ogladam wózki ,łóżeczka i ciuszki normalnie jakaś mania:tak:
a ogólnie samopoczucie lepsze gardło juz mnie nie boli, od wczoraj płucze sokiem z kapusty kiszonej ale takiej kupnej w kartoniku,tak jak mi moja ginka zaleciła i musze wam powiedzieć ze jest juz super ból gardła minął,uff na szczescie:-D
 
lilu02 daj sobie luza....teściowa ma dzieci? a zainteresowania oprócz sprzątania jakieś ma? A z mężem jeszcze rozmawia? ty masz ważniejsze rzeczy- siebie, dzieci i męża. Wanna czy podłoga nie będą nieszczęśliwe jak im czasu nie poświęcisz..:-D
U mnie porządki ale w stylu wolnym. Niby już wszystko wczoraj było cacy a dzisiaj dzieci mi udowodniły że nie;-) Okna znów zapaćkane, podłogi nadają się do powtórnego mycia...Teraz jadę po Pysia do przedszkola a potem biore chustę i poszalejemy w 3 na bulwarach. Oni będą szczęśliwi i zmęczeni to mniej mi nabałaganią.:-)
A Święta to ma być czas radości i rodziny a nie sprzątania i zdychania co się kończy brakiem cierpliwości i siły dla rodziny i średnią atmosferą.
Miłych luźnych świąt bez ambicji ale z kupą miłości wam życzę!
 
lilu02 teściową sie nie przejmuj. Ja swojej unikam jak ognia. Jak kiedyś mąż powiedział jej że robie lepsze kotlety i naleśniki od niej to sie tak ofochowała że tydzień im nie gotowała. A teściowej dogadaj spokojnie i z klasą że skoro ona tyle w ciąży robiła to ma kupe szczęścia że przebiegała prawidłowo a ty stosujesz sie do zaleceń lekarza bo chyba mamusia chce żeby wnuk/wnuczka przyszedł/ła o czasie i w pełni zdrowiusieńkie.

A ja sobie właśnie odpoczywam po rehabilitacji a całe sprzątanie Mój zrobi. Czekam na niego aż wróci do domku i sie pośmiejemy ile z zakupów świątecznych zapomniał.

 
Czesc Dziewczyny! :-)
Mam do Was pytanie troszke z innej beczki:-)
Otoz mialam krwiaka , lezalam wtedy , mialam zakaz wspolzycia - juz 2 tygodnie temu krwiak sie wchlonal , nie ma po nim sladu . Nie wspolzylismy z M do tej pory ale jakos sie ciezko robi :-) i ja mam dzika ochote na przytulanki:-) . Nie bede z taka rzecza przed swietami do lekarki dzwonic , bo mi glupio:-) ale moze wiecie jak to jest ?
 
reklama
Do góry