reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
IMG_3174..jpg IMG_3370..jpg IMG_3223..jpg

może teraz widać moje myszki :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wszystkie szczęsliwe mamusie.po wczorajszej wizycie dalej nie wiemy czy bedzie synuś czy córeczka,ale być może przy nastepnej wizycie będzie coś wiadomo.Czekają mnie jeszcze badanie prematalne ze względu na wiek ale to troszke później chociaż mam nadzieję i głęboko wierzę że jest wszystko ok.pozdrawiam serdecznie wszystkich.




 
Witam kochane mamusie....:-D-ale dziś ciepło-normalnie lato:tak:....Te wasze zwierzątka są piękne.....ja tez jestem kocią mamusią....mam 2 kotki nie wychodzące....jeden dachowiec już po sterylizacji a drugi persik-adoptowany prawie rok temu z fundacji puchatkowo z Warszawy:tak:-jest z niego taki słodziak....bo moja pierwsza kotka to ma istne ADHD KOCIE a Juniorek to oaza spokoju....niunia-luty 2010 &#.jpg207903..jpg
 
Karolinkare wspolczuje ci, jedyne wyjscie moim zdaniem to ze sie tak wyraze wydrzec morde na tych co sa odpowiedzialni za to, moze wtedy rusza te swoje dupska i zaczna nas, Ciebie traktowac normalnie. Co to wogole za ludzie tam pracuja?? Nie no, jestem naprawde zbulwersowana.
ehh Kasiu ja porpostu nie werze w to co sie dzieje............... dla mnie to cholerny koszmar z ktorego nie moge sie obudzic............ jak oni smia mi mowić takie rzeczy ze ot tak nie i juz.................................:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
HEY Dziewczyny
Trochę was zaniedbałam, ale dużo pracy...Moja jędzowata dyrektorka nic nie wie o mojej ciąży a w przyszłą środę poinformuję ją ,że nie wracam już do pracy,nie mam z tego powodu wyrzutów....może maleńkie.

Karolinkare współczuję ci sredecznie z tego co się orientuję to terminacja dozwolona jest do 21tyg.poza tym w niektórych miastach robią z tym problem , szczególnie w Poznaniu, nie wiem jak w Trójmieście, najznśniej w stolicy.

Gratuluję wam wszystkim udanych wizyt, poznania płci maluszków, ja jak się dowiedziałam niemalże frunęłam do auta.

Piszecie o tej toxo... ja miałam robione i też niestety nie mam przeciwciał, byłam mega zaskoczona, gdyż całeżycie otoczona byłam kotami, wcinałam surowe miecho, grzebałam w ziemi i tak myślę ,że jak się zarażę nie daj Boże w ciąży to będzie totalna złośliwość losu, niesamowity pech...
 
powysyłąm wam na priw wiadomości odnośnie nk bo ponoć link się nie chce otworzyć a wy mi posłałyście zaproszonka, za które dziękuję
 
Karolinkare...jejku tak mi przykro i krew mnie zalewa ,że tak traktują ciebie i twoje maleństwa....próbuję cię zrozumieć...,może faktycznie trzeba wykłocić się o swoje...ja to bym już poszła do gazety z tym...kurcze mamy XXI wiek....trzymaj sie dzielnie kochana....
 
Karolinkare wspolczuje ci, jedyne wyjscie moim zdaniem to ze sie tak wyraze wydrzec morde na tych co sa odpowiedzialni za to, moze wtedy rusza te swoje dupska i zaczna nas, Ciebie traktowac normalnie. Co to wogole za ludzie tam pracuja?? Nie no, jestem naprawde zbulwersowana.
Z tym wydarciem do możesz mieć racje. Kiedyś to u mnie bardzo skutecznie podziałało. Byłam w szpitalu pare lat temu i czekałam na ważny zabieg odessania płynu z osierdzia. Mimo że ja sie źle czułam przesuwali zabieg z dnia na dzień to ja sie 4 dnia tak wkurzyłam że wiecznie słysze jedną wymówke że nawrzeszczałam nie przebierając w słowach na lekarza wykonującego taki zabieg. Skutek był taki że tego samego dnia po 2 godzinach leżałam już na zabiegu.

tosia1 i gizela79 śliczne zwierzaczki macie.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Beata 1207 ja też z Tychów jestem.
Niestety tak działa nasza służba zdrowia jak dobrze nie posmarujesz to możesz się prosić. Ale niestety w niektórych przypadkach powinni mieć wzgląd. A tu totalne olewania. Naprawdę współczuję Ci takiego podejścia do sprawy pani doktor. No ale mam nadzieję że z tym lekarzem coś załatwisz jeśli liczą się terminy. Wiem co to czekać z badania penat. mnie tak odesłali i dwa tygodnie czekałam dłużej. Nic nie dają słowa nie martw się będzie dobrze bo i tak będziesz się zamartwiała. Ale otucha jakaś się przydaje. Trzymam kciuki.
 
Do góry