reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hej dziewczyny a ja czuję się masakrycznie, dopadły mnie zatoki albo to ząb sama nie wiem. Byłam dziś u lekarza no bo przecież oddychac nie mogę i cała lewa strona mnie boli :-(No i dostałam taki inhalator na zatoki i na gardło, podobno można brac w ciąży. Ale mówię Wam masakra!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam wszystkie mamuśki:-)
Dopiero nadrobiłam czytanie, ale naskrobałyście;-)
Jestem już po 2-godzinnym spacerku z moją mamą- jak dobrze że jest na emeryturze to mam chociaż towarzystwo.
Oczywiście zaszłam do Biedronki po super słodziutkie winogronko. Nabyłam prawie 2 kg i muszę się przyznać że jak moje kochanie wróci z pracy to raczej nie zdąży się załapać:-D
Powodzonka na wizytach. Buziole
 
ja piernicze i co da się coś zrobić??żeby przyspieszyć:confused:
Kerna narazie nic nie wiem bo dr Preis prywatnie przyjmuje od 16 i musze sie umowic na wizyte.............. bedziemy dzisiaj dzwonic i zobaczymy co da sie zrobic..... ale ja to poprostu nie rozumiem dlaczego oni to wszytsko tak odwlekaja.. i jeszcze te slowa tej lekarki genetyczki" no coż watpie zeby byla mozliwosc terminacji w razie wady,,,,, bo to juz bedzie po czasie" no normalnie jakbym jej zdzielila w pyask to by sie nogami okryla... zadnego wspolczucia nic ....................
 
karolinkare współczuję, wierzę w Twoje obruszenie bo to co się dzieje w służbie zdrowia to jest poprostu szok, bez komentarza jedynie może pozostac

kerna nie wiem z czego te zatoki, przeziębiona jestem od tygodnia, może z tego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
beti dzieki:) ale polożyłam sie spowrotem do łóżka o 8 i spalam do 13:) Nareszcie sie wyspałam, bo rano chodziłam na rzesach a zasnac nie moglam:/ Od dzisiaj chyba zaczne na noc melise pic, moze mi to pomoze, bo juz nie wiem co mam robic z ta bezsennoscia, jeszcze nigdy tak nie mialam:/
Karolinkare jestem zaskoczona tak nieludzkim potaktowaniem, zero wczucia sie w Twoja sytuacje:/
Jesli chodzi o ruchy dziecka to tez jeszcze nic nie czuje:( Mam nadzieje ze niedlugo juz maluszek sie odezwie:)
 
ja znow martwie sie troche ze wy juz prawie wszystkie ruchy dzidzi czujecie a ja jakos nic:no::-(
to moja druga ciaza wiec myslalam ze bede szybciej je wyczuwała :sorry2:

ja też niestety nic nie czuję :no: ale pewnie potem jak poczuję to dopiero będzie :-)


cześć Dziewczyny! jak ja strasznie się cieszę z Waszych udanych wizyt, wtedy sama też się lepiej czuję.. :-) ale powiem Wam, ze też strasznie się martwię... wizytę miałam miałam na początku marca i teraz czekam na 1 kwietnia...przezierności nie miałam sprawdzanej, badań na toxo nie miałam zleconych... jak zapytałam o toxo, lekarka powiedziała coś w stylu "teraz i tak to nic nam nie da" ... więc już sama nie wiem...nic nie wiem... z objawami u mnie kiepsko... tylko częste zmęczenie...a jak coś jest nie tak???? chyba oszaleje.. :-(

ej kochana nie martw się ja wcale bez objawów przechodzę ciążę z czego bardzo się ciesze :-) ale co do toxo to nie wiem mi lekarz dał odrazu na 2 wizycie bez pytania :tak: a twoja lekarka chyba jest jakaś niepoważna że taki tekst ci powiedziała :szok:


Tosia nie otwieralne sa te linki. Zrób spacje między załacznikami bo sie łączą

mnie też nie


Karolinkare musisz jak najszybciej skontaktować się z tym lekarzem! trzymam mocno kciuki żeby się udało!


ja równię trzymam kciuki


no posprzątałam teraz wywieszę na balkon pościel bo wyprałam i ubrać muszę czystą i posprzątać w sypialni i łazience....obiadek zjedzony lecę dalej do roboty :-D
 
reklama
Karolinkare wspolczuje ci, jedyne wyjscie moim zdaniem to ze sie tak wyraze wydrzec morde na tych co sa odpowiedzialni za to, moze wtedy rusza te swoje dupska i zaczna nas, Ciebie traktowac normalnie. Co to wogole za ludzie tam pracuja?? Nie no, jestem naprawde zbulwersowana.
 
Do góry