reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Czesc mamusie:)

Zaczne od Ciebie Karolinkare..mimo ze nie bylam w tak okropnej i ciezkiej sytuacji to bardzo Wam wspolczuje tych nerwow i strachu;/ mam nadzieje ze los sie wkoncu odmieni i wszystko dobrze sie ulozy:) tego zycze z calego serca.

Ale macie piekne pupile..a ten norweski lesny cudowny:) ja mam 4 koty i 2 psy..i tez odkad pamietam zawsze w domu bylo pelno zwierzat bo wszyscy je bardzo kochamy:) co do toxo to mnie lekarz tez nie skierowal ale sama zrobilam jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy wlasnie z racji tej ze od zawsze mialam koty..coz nigdy nie chorowalam i musze teraz uwazac ale kotow nie oddam..ewentualnie zmniejsze kontakt z nimi.

Mam nadzieje ze dzisiejsze wizyty byly udane:))
 
reklama
Witajcie wieczorkiem.
Udanych wizyt gratuluję, i fajnie że juz poznajecie płeć waszych maluszków. Ja też chcę ! :-)
Karolinkare, przychodzi mi do głowy jeszcze telefon, a najlepiej wizyta w NFZ, muszę Ci powiedzieć, że to na placówki działa jak straszak, i często bywa skuteczne. To przecież kwestia zycia i smierci, poważnych wad lub ich wykluczenia. Nienormalne...a może ta Pani doktor z ugrupowania chadeckiego, nie zgadzająca się na rozwiązania ciąży w Razie.. ? Ale tak nie powinno być, jest prawo i tego powinna się trzymać. Telefon do NFZ- tyle, ze to dopiero w pn. Ja uderzałabym do jakiejś lewicowej posłanki, a co tam, niech narobią trochę rozgłosu jak udostępnia się kobietom prawo do badań prenatalnych. Skandal.
Jesli chodzi o badanie na toxo, to mój lekarz także mi nie zalecał tego...ja się uparłam, bo mieszkam z kotkiem od niedawna, a mój wiek może wzmóc podatność na zakażenie tymże, niestety.Dał mi to skierowanie na toxo i cytomegalię. Cytomegalie przeszłam i nie choruję obecnie, natomiast toxo - jestem zupełnie bezbronna, powinnam uważać.
Gizelka sliczne masz te kociaki , Ty Tosiu także, pokaźny zwierzyniec :-) Z pieskiem także sypiam, nie daje się wyrzucić z sypialni, dziki płacz!
M iłego wieczorku mamusie :-)
 
witam kochane u nas dzis bylo 27 stopni normalnie tak jak lubie cieplo tak dzis po tej zimie bylo mi za cieplo. Bylam dzis u lekarza rodzinnego i dala mi kolejny przepis na domowej roboty lekarstwa na grype :) Mam nadzieje ,ze pomoze bo jak nie to bede musiala isc we wtorek ale to juz po antybiotyki jak to ona stwierdzila. Ja padam na ryjek i nie wiem czy to z ciepla czy z choroby moze i jedno i drugie. A wiecie ,ze nawet mi lekarka rodzinna powiedziala ,ze jak na ten tydzien ciazy to malenstwo sie niezle maskuje . No i co ja poradze ze taki maly domek ma :( No nic ide zrobic sobie maslo czosnkowe i grzanki -bo mam wpierdzielac czosnek w kazdej postaci az mi uszami nie wyjdzie jak to moja pani dr powiedziala :D
Korba ja podalam na kulinarnym przepis na takie lekarstwo dla kobiet w ciazy na przeziebienie, ( dostalam je od poloznej tu w Niemczech) naprawde dziala tylko musisz zdobyc imbir w korzeniu( na pewno sa w marketach). Cebula i czosnek dzialaja antybakteryjnie, cytryna -zawiera wit C, a imbir dziala rozgrzewajaco. Smakuje naprawde super i dziala ja po dwoch dniach bylam zdrowa,
 
Korba ja podalam na kulinarnym przepis na takie lekarstwo dla kobiet w ciazy na przeziebienie, ( dostalam je od poloznej tu w Niemczech) naprawde dziala tylko musisz zdobyc imbir w korzeniu( na pewno sa w marketach). Cebula i czosnek dzialaja antybakteryjnie, cytryna -zawiera wit C, a imbir dziala rozgrzewajaco. Smakuje naprawde super i dziala ja po dwoch dniach bylam zdrowa,



heh ja mam zrobic taki jakby kogel-mogel z miodu i cytryny i lyzke takiego roztworu rozpuscic w szklance letniej wody i pic co 2godziny, oprocz tego pelno czosnku na kanapki ,maslo czosnkowe jakas salatka poprostu ile wejdzie tyle jesc :) hmm przez weekend sprobuje tego a jak nie minieto zrobie ten Twoj :)
 
Karolinkare nie wiem co Ci napisać :no: masakra jakaś, a podali chociaż powód dlaczego odmówili Ci wykonania amnio? bo rozumiem że byłaś już na to umówiona. Brak słów- Polska :wściekła/y:

Ja mam dzisiaj bardzo dobry humor, ta pogoda mnie jakos pozytywnie nastraja :-) a może to ten II trymestr :-) już się nie mogę doczekać czwartkowej wizyty :tak:
 
reklama
witam się dziś i ja nieśmiało....
długo już nic nie pisałam ale codziennie wieczorem czytam sobie co u was kochane mamuśki...
nie chcę się zbytnio wtrącać bo i tak nigdy nie dostałam na nic odpowiedzi...:(
wreszcie postanowiłam przełamać barierę i pisać znów mam nadzieje że przyjmiecie mnie po raz drugi?! wiele się u niektórych z was dzieje ale nie martwcie sie o nic bedzie dobrze musicie byc dobrej mysli aby dziecko nie rozwijalo sie w nerwach ..! Ja byłam na początku tygodnia u lekarza ale dokładniejsze usg z pomiarami dopiero za miesiąc dowiedzialam sie tylko co nosze pod serduszkiem...:) suwaczek też to pokazuje:) piękna pogoda dzis u mnie nawet na spacerek postanowilam sie wybrac...dziewczyny mam pytanie czy wy tez macie takie bulgotania dziwne w brzuchu?

gratuleje synusia i te bulgotanie tez mam, może to znak proroczy że niedługo ruchy poczujemy

dziewczyny mam jeszcze pytanie o usg genetyczne połówkowe czy jakos tak, na czym to polega? i czy te badanie jest nieinwazyje?
 
Do góry