reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam się dziś i ja nieśmiało....
długo już nic nie pisałam ale codziennie wieczorem czytam sobie co u was kochane mamuśki...
nie chcę się zbytnio wtrącać bo i tak nigdy nie dostałam na nic odpowiedzi...:(
wreszcie postanowiłam przełamać barierę i pisać znów mam nadzieje że przyjmiecie mnie po raz drugi?! wiele się u niektórych z was dzieje ale nie martwcie sie o nic bedzie dobrze musicie byc dobrej mysli aby dziecko nie rozwijalo sie w nerwach ..! Ja byłam na początku tygodnia u lekarza ale dokładniejsze usg z pomiarami dopiero za miesiąc dowiedzialam sie tylko co nosze pod serduszkiem...:) suwaczek też to pokazuje:) piękna pogoda dzis u mnie nawet na spacerek postanowilam sie wybrac...dziewczyny mam pytanie czy wy tez macie takie bulgotania dziwne w brzuchu?
 
reklama
2marietta to jest moja druga ciąża i z tego co pamiętam tak jak i wtedy tak i teraz mam takie bulgotanie w brzuchu.U nas tez sliczna pogoda za chwilkę chyba pójdę na chwilkę na spacerek pozdrawiam
 
witam się dziś i ja nieśmiało....
długo już nic nie pisałam ale codziennie wieczorem czytam sobie co u was kochane mamuśki...
nie chcę się zbytnio wtrącać bo i tak nigdy nie dostałam na nic odpowiedzi...:(
wreszcie postanowiłam przełamać barierę i pisać znów mam nadzieje że przyjmiecie mnie po raz drugi?! wiele się u niektórych z was dzieje ale nie martwcie sie o nic bedzie dobrze musicie byc dobrej mysli aby dziecko nie rozwijalo sie w nerwach ..! Ja byłam na początku tygodnia u lekarza ale dokładniejsze usg z pomiarami dopiero za miesiąc dowiedzialam sie tylko co nosze pod serduszkiem...:) suwaczek też to pokazuje:) piękna pogoda dzis u mnie nawet na spacerek postanowilam sie wybrac...dziewczyny mam pytanie czy wy tez macie takie bulgotania dziwne w brzuchu?

Gratuluje synusia:)

Bulgotanie mialam w pierwszej ciazy,teraz nie mam,pewnie to normalne....
 
może teraz widać moje myszki :-D
Tosia widac , widac , piekne te twoje myszki

Gizela twoje tez cudne.

witam wszystkie szczęsliwe mamusie.po wczorajszej wizycie dalej nie wiemy czy bedzie synuś czy córeczka,ale być może przy nastepnej wizycie będzie coś wiadomo.Czekają mnie jeszcze badanie prematalne ze względu na wiek ale to troszke później chociaż mam nadzieję i głęboko wierzę że jest wszystko ok.pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Witam cie! Ale na nieinwazyjne prenatalne to juz zapozno mozna je tylko do 13t 6 d robic , chyba , ze bedziesz miala aminopunkcje?
Ja mam 36 lat i po nieinwazyjnych wykluczono wady wiec nie musze robic punkcji. A ty w jakim jestes wieku?
HEY Dziewczyny
Piszecie o tej toxo... ja miałam robione i też niestety nie mam przeciwciał, byłam mega zaskoczona, gdyż całeżycie otoczona byłam kotami, wcinałam surowe miecho, grzebałam w ziemi i tak myślę ,że jak się zarażę nie daj Boże w ciąży to będzie totalna złośliwość losu, niesamowity pech...
Toxoplazmoza sie teraz nieprzejmuj bo w 2 trymestrze jest uleczalna, Tylko w pierszym jest taka bardzo niebezpieczna bo uszkadza zarodek.

witam się dziś i ja nieśmiało....
długo już nic nie pisałam ale codziennie wieczorem czytam sobie co u was kochane mamuśki...
nie chcę się zbytnio wtrącać bo i tak nigdy nie dostałam na nic odpowiedzi...:(
wreszcie postanowiłam przełamać barierę i pisać znów mam nadzieje że przyjmiecie mnie po raz drugi?! wiele się u niektórych z was dzieje ale nie martwcie sie o nic bedzie dobrze musicie byc dobrej mysli aby dziecko nie rozwijalo sie w nerwach ..! Ja byłam na początku tygodnia u lekarza ale dokładniejsze usg z pomiarami dopiero za miesiąc dowiedzialam sie tylko co nosze pod serduszkiem...:) suwaczek też to pokazuje:) piękna pogoda dzis u mnie nawet na spacerek postanowilam sie wybrac...dziewczyny mam pytanie czy wy tez macie takie bulgotania dziwne w brzuchu?
Wtracaj sie wtracaj, my na to jak na lato. GRAULACJE SYNECZKA:-):-):-):-)
A to bulgotanie, przelewanie to moga juz byc pierwsze ruchy.
 
Ostatnia edycja:
22marietta ja chyba nie czuję bulgotania, ale jak czasem patrzę na brzuszek to mam wrażenie, że się tak delikatnie porusza :-) nie wiem czy to możliwe, ale jakoś tak mam :-)

z tą największą moją myszką śpię jak tylko jestem w domku rodzinnym... :-) to sobie wyobraźcie jak się wysypiam... :-) nie dość, ze chrapie, to jeszcze pół łóżka jego :-D
 
Ostatnia edycja:
WItam w ten piekny sloneczny dzien.....nareszcie....mam nadzieje ze juz tak zostanie.....czy u was tez tak pieknie sloneczko dzis swieciło??
 
no wpadam na chwilę bo zaraz rodzinka się zjedzie trzeba coś do piwka uszykować:-D
teraz pewnie zajżę dopiero wieczorem jak pojadą do domku....

jakoś mnie mulic zaczyna..muszę iść spać najpóżniej po 24 bo wstaję jutro o 7 jadę do mamy i do auchanu na zakupy a po południu jedziemy po córeczkę mojego mena więc będę zaglądać przez weekend tylko wieczorami bo będę zajęta dzieckiem a w niedzielke jadę na cmentarz do mojego tatusia...to już 14 lat jak nie ma go z nami :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( potem na obiadek do mamy i wieczorem odwieść małą do domu i pewnie zjedziemy o 21 :szok: i znowu padnięta będę....
 
U mnie pada przerazliwie i wogole nie chce sie wychodzic z domu...mielismy wieczorem isc na pizze ale pizza przyjdzie do nas :) generalnie mam jakis taki dziwny nastroj...ah te humory ciazowe
 
karolinka, nie wiem c' powiedziec:szok::no:no tak mieszkamy w takim kraju,ze to byllo do przewidzenia ,ze ci amnionie zrobia,majac 3 wynikiwskazujace na wade.

zostalam o takiej mozliwosci uprzedzona przez....kiedy dzwonilamw twojej sprawie,nie chcialo mi sie w to wierzyc:baffled: bo to nowoczesna klinika. straszna chala, do Preisa kolejki do3msc i bez znajomosci sie wczesniej nie dostaniez... bledna kolo:no::no::no: co za kraj:no:

trzeba walczyc bo to twoje PRAWO,prawo konstytucyjne a oni go omijaja bo im nie na reke kobieta z podejrzeniem noszenia dziecka z wada genetyczna:baffled: co za morehowe panstwo:cool: rece normalnie opadaja z bezradnosci


wysylam ci priva;-) ide dumac z kim tu sie jeszcze skontaktowac by to przyspieszyc:confused:
 
reklama
witam kochane u nas dzis bylo 27 stopni normalnie tak jak lubie cieplo tak dzis po tej zimie bylo mi za cieplo. Bylam dzis u lekarza rodzinnego i dala mi kolejny przepis na domowej roboty lekarstwa na grype :) Mam nadzieje ,ze pomoze bo jak nie to bede musiala isc we wtorek ale to juz po antybiotyki jak to ona stwierdzila. Ja padam na ryjek i nie wiem czy to z ciepla czy z choroby moze i jedno i drugie. A wiecie ,ze nawet mi lekarka rodzinna powiedziala ,ze jak na ten tydzien ciazy to malenstwo sie niezle maskuje . No i co ja poradze ze taki maly domek ma :( No nic ide zrobic sobie maslo czosnkowe i grzanki -bo mam wpierdzielac czosnek w kazdej postaci az mi uszami nie wyjdzie jak to moja pani dr powiedziala :D
 
Do góry