reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Karolinkare musisz jak najszybciej skontaktować się z tym lekarzem! trzymam mocno kciuki żeby się udało!
 
tak jesli wada zostala wykryta i potwierdona no i ocywisice do 20 tygbo pozniej nie ma mozliwosci
Boze dla Ciebie to chyba najgorszy okres w zyciu. Napewno bijesz sie z myslami, co zrobic w okreslonej sytuacji. Naprawde strasznie Ci wspolczuje , bo ja mialam tylko namiastke tej sytuacji , zanim wszystko okazalo sie , ze jednak jest ok. Naprawde jestem z Toba calym sercem, bo chyba nikt na forum (jedynie tylko Dorotka ) tak naprawde nie zdaje sobie sprawy co w tej chwli czujesz i przezywasz.
 
Jej, ja nie wyrabiam z Waszym tempem pisania-od 2 tygodni obiecuję sobie,że najpierw nadrobię zaległości ,a potem coć napiszę i wystarcza mi czasu na przeczytanie połowy i koniec. Z netu korzystam tylko w pracy bo w domu z zasady nie siadam do kompa -wystarczy 8 h w pracy:dry:
ALe muszę pochwalić się swoim kocurem :
Zobacz załącznik 229597

Ja Toxo juz przeszłam bo od małego jestem "kocią mamą"-ale i tak mam trochę stracha bo podobno to nie jest do końca tak,że jak się raz przeszło to juz luz. Niestety nie jestem w stanie "pozbyć" się Mayla z domu-byłam przy jego porodzie i mam go od pierwszych minut jego życia. Jest moim drugim "synusiem":-p

Super kicia - umaszczeniem podobna do mojego :-)

Karolinkare - 3maj sie dzielnie.
 
Wpadam się przywitać.....dziewczyny wczoraj znajoma urodziła dzieciątko w 6 m-cu ciaży oboje w Poznaniu w szpitalu nawet nie wiem jakiej płci sam tatuś nic nie mówi...nie mogę przestać o nich myśleć...DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA SIEBIE, ODPOCZYWAJCIE, DZIDZIA NAJWAŻNIEJSZA!!!!!! Wpadnę później......pa
 
cześć Dziewczyny! jak ja strasznie się cieszę z Waszych udanych wizyt, wtedy sama też się lepiej czuję.. :-) ale powiem Wam, ze też strasznie się martwię... wizytę miałam miałam na początku marca i teraz czekam na 1 kwietnia...przezierności nie miałam sprawdzanej, badań na toxo nie miałam zleconych... jak zapytałam o toxo, lekarka powiedziała coś w stylu "teraz i tak to nic nam nie da" ... więc już sama nie wiem...nic nie wiem... z objawami u mnie kiepsko... tylko częste zmęczenie...a jak coś jest nie tak???? chyba oszaleje.. :-(
no to idziemy tym samym krokiem:sorry2: na toxo niet, przeziernosć niet....a wizyta dop. za miesiąc:sorry2:

ja znow martwie sie troche ze wy juz prawie wszystkie ruchy dzidzi czujecie a ja jakos nic:no::-(
to moja druga ciaza wiec myslalam ze bede szybciej je wyczuwała :sorry2:
a ja też nie czuję:-) i wcale siętym nie martwie:no::no: wpierwszej czułam dopiero w 21tc. A teraz czekam cierpliwie:tak:

wyobrazci sobie ze romawialam z lekarka z Invicty i ona powiedziala ze 6ego to pozno i ze mam sie konaktowac z dr Preisem aby to przyspieszyc....................ja poprosu zwariuje i powiedziala ze ta lekarka chyba nie wie jak wazny jest czas w przypadku (ewntualnej terminacji jednego z plodow)boshe ja zwariuje...............
o boshe:-:)-:)-( nie wime co Ci napisac. Rób co możesz i dawaj znać:-(

witam dziewczyny, energia dopisuje, okna omyte i humerk świetny! Ale tak szczerze to naprawde zastanawiam się dlaczego nie miałam badań na toxo???????????????????
 
No moja kumpela tez ale dwa lata temu to było prawie w 7 miesiacu tez w Poznaniu. Teraz biega taki mały turbodynomen , ciezko go zatrzymac.:)
Tez nie miałam badan na toxo..hmm? Ale przeźiernośc prawidłowa.
 
Ostatnia edycja:
ja znow martwie sie troche ze wy juz prawie wszystkie ruchy dzidzi czujecie a ja jakos nic:no::-(
to moja druga ciaza wiec myslalam ze bede szybciej je wyczuwała :sorry2:
nie martw sie dziewczyno , mam dokladnie tak samo! pocieszam sie ze ja jestem troche z tych wiekszych , rozmiar 44, wiec moze dzidzi przez tlusciejszy brzuszek tak nie czuc? Jak na razie to moze byc jeszcze za wczesnie , nawet jak na druga ciążę, wiec sie nie stresuj! Pamietaj tez, że każda ciąża jest jednak inna, chyba juz tak mamy -te ktore drugi raz, ze automatycznie porownuje sie wszystko do pierwszej ciazy. wiec naprawde sie nie martwmy tym, po prostu trzeba sie ćwiczyć w cnocie cierpliwości ....aż do 18 lub nawet 22 tygodnia zeby poczuc ruchy. pozdrawiam papap;-)
 
reklama
Ja też bym chciała już czuć ruchy mojego skarba. Ale po pierwsze to moja pierwsza ciąża a po drugie mam sadełko które sie zmienia w brzuszek ciążowy i przez to musze czekać na przełom kwietnia i maja kiedy to już dzidzia zacznie dokazywać. Narazie rano i wieczorem daje mi tylko znać bulgotaniem i przelewaniem.

 
Do góry