reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Tosia kochana, nie martw sie tym ze nie masz zadnych objawów ciazowych. Organizmy sa rózne i róznie oddziaływuja na ciaże. Mam psiapsióke co sie dowiedziała o ciazy w 3 miesiacu(miała problemy hormonalne) i przez cała ciąze czuła sie superaście zero jakis przykrys dolegliwosci. Synus urodził sie zdrowiutenki. Glowa do góry! Ja Ci zazdroszcze bo ja strasznie przechodziłam stan ciaży do 12tyg z groszami.
 
reklama
asia-vectra, nie jestem wyrocznią,ale zależy czy to Twoja pierwsza ciąża jeśli tak to chyba troszeczkę za wcześnie na czucie ruchów. Ja poczułam wczoraj małe "łopotanko" po wypiciu kawy w pracy i byłam przeszczęśliwa,że to już nareszcie. Pierworódki to tak od 16 tygodnia najwcześniej coś czują z tego co się orientuję.

Tosia1 - ja w pierwszej ciązy też nie miałam żadnych objawów -dopiero pod koniec 4 miesiąca troszkę mi brzuszek zaczęło widać-a tak nic, absolutnie nic. Tyle,że 10 lat temu nie miałam takiego dostępu do netu i się wogóle nie stresowałam-uważałam,że tak ma być i juz tym bardziej,że gin mówił,że jest wszystko ok. Ty tez się nie przejmuj tak ma być-wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:
asia-vestra, nie jestem wyrocznią,ale zależy czy to Twoja pierwsza ciąża jeśli tak to chyba troszeczkę za wcześnie na czucie ruchów. Ja poczułam wczoraj małe "łopotanko" po wypiciu kawy w pracy i byłam przeszczęśliwa,że to już nareszcie. Pierworódki to tak od 16 tygodnia najwcześniej coś czują z tego co się orientuję.
A czasem nawet i w 20tym takze nic sie nie martwcie
 
wyobrazci sobie ze romawialam z lekarka z Invicty i ona powiedziala ze 6ego to pozno i ze mam sie konaktowac z dr Preisem aby to przyspieszyc....................ja poprosu zwariuje i powiedziala ze ta lekarka chyba nie wie jak wazny jest czas w przypadku (ewntualnej terminacji jednego z plodow)boshe ja zwariuje...............
 
Ja w pierszej ciazy ruchy poczulam dopiero w 21 tyg. i objawow ciazy tez nie mialam.
Za to teraz wszystko podwojnie i szybciej
Karolinkare a mozna zrobic terminacje tylko jednego plodu?
 
reklama
Do góry