reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hej dziewczyny............ jesem ak wściekla ze nie wiem co robic... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem po wizycie tak wizycie nie po amniopunckcji... amnio wyznaczyli mi na 6ego kwietnia. ta babka lekarka genetyk powiedziala mi o co juz wiem od innych lekarzy ........... poprostu nie moge 6kwietnia to ja juz bede w 17 tyg a na wyniki sie czeka do 3 tyg czyi z wynikami bede juz w 20tyg................ja nie wiem czy oni nie rozumia ze czas jest wazny .. :-:)-:)-(poprosu rece mi opadaja!!!!!!!!!!!!!!!

No rzeczywiście do kitu sytuacja. Współczuje ale sie nie denerwuj bo dzidzi szkodzisz.
A może to jakiś znak od Bozi że dzisiaj nie wyszło bo nie masz tego robić bo wszystko jest superaśnie i dzidzia zdrowiusieńka we wrześniu przyjdzie na świat.

 
reklama
Witam wszystkich, Gratuluję tym co po wizytach szczęśliwe, karolinkare mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a co do lekarzy to nie wiesz, że to tak zawsze, jak im pasuje, a nie jak będzie lepiej dla pacjenta... ;/ Trzymaj się cieplutko.
Miłego dzionka, ja zaraz do szkółki uciekam.
 
Ja juz jestem po malym spacerku z pieskami i synek byl juz na placu zabaw godzinke bo taka piekna u nas pogoda :-D nawet do domu nie chcial wracacale musimy cos na obiadek ugotowac wiec nie bylo wyjscia:sorry2:

Karolina kurcze z tymi lekarzami to mozna oszalec i nerwicy sie nabawic czasami wariactwo!!!:no:
 
Witam wiosennie!
Karolinare, cóz Ja ci moge naisać, ja ciemnota w tych sprawach i do tego to moja pierwsza ciaza , wiec wsio dla mnie jest pierwszyzna. Moge Ci zyczyc wytrwałości, trzymać kciuki i tulic Cie mocno.
Ja juz drugi dzień coś słabo sie czuje, jakies kręciołki w głowie...och jak nie urok to... .Znowu odwlekam mycie okien, boje sie ze w przyszłym tyg bedzie padac i nie zdaze umyć tych okien.
 
hej dziewczyny............ jesem ak wściekla ze nie wiem co robic... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem po wizycie tak wizycie nie po amniopunckcji... amnio wyznaczyli mi na 6ego kwietnia. ta babka lekarka genetyk powiedziala mi o co juz wiem od innych lekarzy ........... poprostu nie moge 6kwietnia to ja juz bede w 17 tyg a na wyniki sie czeka do 3 tyg czyi z wynikami bede juz w 20tyg................ja nie wiem czy oni nie rozumia ze czas jest wazny .. :-:)-:)-(poprosu rece mi opadaja!!!!!!!!!!!!!!!


jacyś nie normalni...no w tej westi czas bardzo ważny a oni takie jaja se robią :szok: a nie możesz gdzieś indziej zobaczyć czy nie ma wolnych miejsc? troche długo do 6 kwietnia :shocked2:
 
Witam

Ja tak na chwilkę przywitac sie po dłuższej nieobecności :) U nas słoneczko swieci i az na spacerki chce sie chodzic :)

Gratuluje wszytskim mamuską udanych wizyt i trzymam kciuki na te przyszłe ... Ja dopiero w piatek na wizyte ale USG nie bede mieć choć strasznie bym chciała :) bo sie juz stęskniłam.

Co do ruchów dziecka to nawet ostatnio sie nad tym zastanawiałam czy to dzidzia czy nie .. mam tak zwłaszcza jak sie połoze... tak cos jakby przelewało sie w dziwny nieznany mi dotąd sposób...
 
ja znow martwie sie troche ze wy juz prawie wszystkie ruchy dzidzi czujecie a ja jakos nic:no::-(
to moja druga ciaza wiec myslalam ze bede szybciej je wyczuwała :sorry2:
 
cześć Dziewczyny! jak ja strasznie się cieszę z Waszych udanych wizyt, wtedy sama też się lepiej czuję.. :-) ale powiem Wam, ze też strasznie się martwię... wizytę miałam miałam na początku marca i teraz czekam na 1 kwietnia...przezierności nie miałam sprawdzanej, badań na toxo nie miałam zleconych... jak zapytałam o toxo, lekarka powiedziała coś w stylu "teraz i tak to nic nam nie da" ... więc już sama nie wiem...nic nie wiem... z objawami u mnie kiepsko... tylko częste zmęczenie...a jak coś jest nie tak???? chyba oszaleje.. :-(
 
reklama
TOSHI nie masz czym kochana się marwić ..ja w drugiej ciąży ruchy poczułam tak w 18 tyg ,napewno niedługo i ty poczujesz te motylki w brzuniu!!!

karolinkare brak słów ,jej jak tak można mącić przecież wiedzą dokładnie jak ważne jest te badanie .Współczuje ci bardzo wiem że ci ciężko się teraz nie denerwować ale nerwy i stres żle wpływają na dzidziołki!!!!

Ja już posprzątałam ...mam nadzieję że dzieciaki pójdą spać to wezme się za obiad ..to czas mi szybciej zleci ...

TOSIA ja w 1 i 2 ciąży też nie miałam usg genetycznego dopiero będe miała w tej .,,nie wiem czemu jakoś nie wiedziałam o tym a teraz zapisałam się na 1 termin i wypada na dziś co do badań toxo to powinnaś być na nie skierowana od razu!!!!Jak będziesz teraz na wizycie to koniecznie niech ci da skierowanie na to badanie!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry