reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam przy kawusi!
Trzymam kciuki za dziewczyny na wizytach żeby było wszystko baaaaaaardzo dobrze.
Widze biedaczki bolą jajniki a mnie lewa pachwina jakby mały głową tam ucisną.
Wieczorkiem jade paznokcie sobie zrobic do znajomej i już czuje od progu od najmłodszego "ciacia maś cioś?", musze iść do sklepu zanim pojade i kupić mu coś słodkiego no i dla brata też.

 
reklama
witajcie;-)
gratuluje wszystkim Mamusiom wczorajszych udanych wizyt;-)


Karolinkare....trzymam kciuki Kochana,myślami jestem z Tobą:tak:
 
cze dziewczyny!
Ja dzisaj smigam na swieta do Niemiec i czeka mnie przeprawa 20-sto godzinna promem(mam nadzieje ze bez zadnych rewolucji sie uda wycieczka)wracamy 14 kwietnia wiec troszke mnie nie bedzie!
Zycze wam wesolych swiat i spokojnych!!i SAMYCH UDANYCH WIZYT !!

 
przyszla_mama81 uważaj na siebie i dzieciątko. Zabierz ze sobą wszystko co pomaga ci przy mdłościach i pamiętaj o odpoczynku (godzina jazdy=20mnut przerwy) Udanej wycieczki i spokojnych świąt ci życze!

 
hej dziewczynyzajrzałam tylko zeby sie z wami przywitac i zyczyc miłego dnia:)
OCZYWIŚCIUE ŻYCZE UDANYCH WIZYT:)
A JA SPADAM DOKOŃCZYC SPRZATANIE
 
Witam:) ja dzisiaj niewiele spałam w nocy, a specjalnie położyłam się wcześniej żeby sie wyspac:wściekła/y:, a i tak budziłam sie w nocy co chwile i od 6 nie spie:-(
Gratuluje wczorajszych udanych wizyt :tak:
Korba kuruj sie tam:)
ide cos zjesc, bo glodna sie zrobilam.


oj bidulko jak chcesz to oddam ci troche mojego snu bo ja dziś spałam 11 godzin i jeszcze bym mogła spać :-)


czesc dziewczynki... ja tylko na chwile bo juz za 5 minut wyjezdzamy do Gdańska na Amnio...... :( strasznie się bboje do uslyszenia po powrocie buziaki .................


kochana trzymkaj się ciepło będzie dobrze powodzenia



karolinkare tez trzymam kciuki

Ja zaraz zmykam na kolejną wizyte u lekarza


powodzenia :-)



Karolinkare powodzenia, trzymamy kciuki.
Powodzenie rowniez wszystkim dzisiajeszym wizytom ;)

Dziewczyny a mnie dalej bola jajniki. Od srody. A w zasadzie tylko lewy, prawy czasami sie odzywa. Nawet w nocy. I to tak boli ze ledwo moge krok zrobic. Czy ktoras z Was tez ma podobnie? Nie wiem czy panikowac czy to raczej normalne...



ja ci powiem że mnie często boli po bokach i bardziej stawiam na rozszerzającą się macicę...


Karolina, trzymam kciuki!!!!
Ja też zmykam na badania, papapa


powodzenia :-)



karolinkare trzymam za ciebie kciuki ,wszystko będzie dobrze!!!!


Po wizycie wszystko dobrze ciąza rozwija się prawidłowo ,lekarka zadowolona z badań ,tylko mam powtórzyć toxoplazmoze w drugiej połowie ciąży to mam podwyższoną ale img ujemne więc świadczy to o przebytej chorobie,poza tym schudłam 1,5 kg ...ale nic nie mówiła że nie przytyłam !!!
Noi dała mi skierowanie na usg i dziś po południu jade już doczekać się nie moge!!!

powodzenia na usg :-)


cze dziewczyny!
Ja dzisaj smigam na swieta do Niemiec i czeka mnie przeprawa 20-sto godzinna promem(mam nadzieje ze bez zadnych rewolucji sie uda wycieczka)wracamy 14 kwietnia wiec troszke mnie nie bedzie!
Zycze wam wesolych swiat i spokojnych!!i SAMYCH UDANYCH WIZYT !!



spokojnej podróży no i Wesołych Świąt i do usłyszenia po powrocie :-)



hej dziewczynyzajrzałam tylko zeby sie z wami przywitac i zyczyc miłego dnia:)
OCZYWIŚCIUE ŻYCZE UDANYCH WIZYT:)
A JA SPADAM DOKOŃCZYC SPRZATANIE


no no kochana widzę ciśniesz sprzątanko od rana heheh...ja nie mam jeszcze ochoty na wstawanie z wyrka więc sprzątanko zrobię póżniej :-)


witam się piatkowo :-)

pogoda dziś ładna ale od jutra ponoc mają być deszcze i to nawet do świąt czyli cały tydzień :wściekła/y: no ale ciekawe czy im się sprawdzi :-) ja se jeszzce gnije w łóżeczku bo dziś jakiś leń mnie opętał znowu :tak: także nie ma to jak wstać rano być na chodzie i wieczorem wcześniej się położyć :tak: no ale ja jak nie muszę to rano nie wstaje :no:
fajnie macie dziewczyny tak szybko wizyty a ja dopiero 10 kwietnia :-( jakos mi smutno z tego powodu bo juz bym chciała zobaczyć kruszynkę :-) mam nadzieję że się zdrowo rozwija bo ostatnio coś znowu jakieś głupie filmy se wkręcam :no: ja to taka jestem głupia od urodzenia heheh
życze miłego dnia jeszce troszku i lecę robić łobiadek powoli :-)
 
ja tez ostatnio mialam bole jajnikow ze zastanawialam sie czy nie zaczne po suficie chodzic ,wczoraj bylam u gina i kazal mi brac magnez.

A tak wogole to dzien dobry wszyskim brzuchatkom :)

Bardzo sie ciesze ze wczoraj na wizyte znowu wzielam m. Lekarz jest poprostu zupelnie inny pokazuje i tlumaczy wszystko 3 razy wolniej i dokladniej ,pyta doslownie o wszystko :)

Pokazywal nam Kaske na 3D opisujac wszystkie mozliwe czesci ciala - normalnie super. Dmuchajac na zimne i nauczona doswiadczeniem :) zaptyalam o szyjke i skracanie sie ,posprawdzal mi

wszystko na samolocie (jak ja tego nie lubie) i uspokoil ze wszystko w najlepszym porzadku :) Teraz mam wizyte dopiero za 4 tygodnie :( jeszcze nigdy nie mialam taaaaakiej przerwy w wizytach ) a
Ja tez musze brac magnes 2 x dziennie po 150 mg i jest duzo lepiej , ale czasami zdarzaja sie jeszcze bole i uklucia w pachwinie lub jajnikach
Tez po raz pierwszy mam przerwe 4 tygodnie , .Poczatkowo mialam wizyty co tydzien, potem co dwa ateraz co cztery. Ale w ostatnim trymestrze znowu beda co 2 tygodnie.
A i zapomniałam wam się pochwali ć że czyje ruchy dzidzi ,na początku nie dowierzałam a tak ze trzy dni temu już do mnie dotar ło że to musi być to ,pytałam się lekarki i powiedziała że to tzrecia ciąża i że ja taka chudzina to pewne że tak wcześnie poczułam maleństwo!!!
Ja tez czuje ruchy codziennie tak od tygodnia , szczegolnie wieczorem jak ucisne brzuch to strasznie sie buntuje.
 
hej dziewczyny............ jesem ak wściekla ze nie wiem co robic... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem po wizycie tak wizycie nie po amniopunckcji... amnio wyznaczyli mi na 6ego kwietnia. ta babka lekarka genetyk powiedziala mi o co juz wiem od innych lekarzy ........... poprostu nie moge 6kwietnia to ja juz bede w 17 tyg a na wyniki sie czeka do 3 tyg czyi z wynikami bede juz w 20tyg................ja nie wiem czy oni nie rozumia ze czas jest wazny .. :-:)-:)-(poprosu rece mi opadaja!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej dziewczyny............ jesem ak wściekla ze nie wiem co robic... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem po wizycie tak wizycie nie po amniopunckcji... amnio wyznaczyli mi na 6ego kwietnia. ta babka lekarka genetyk powiedziala mi o co juz wiem od innych lekarzy ........... poprostu nie moge 6kwietnia to ja juz bede w 17 tyg a na wyniki sie czeka do 3 tyg czyi z wynikami bede juz w 20tyg................ja nie wiem czy oni nie rozumia ze czas jest wazny .. :-:)-:)-(poprosu rece mi opadaja!!!!!!!!!!!!!!!

No co za ludzie!A dlaczego ci nie zrobili dzisiaj?
 
Do góry