reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Oliwka ja mialam tez usg w 13tym tygodniu i jeszcze nic nie bylo widac. A z rozpoznaniem to roznie, ale pewnie nastepna wizyta uchyli rabka tajemnicy ;)

Dzięki Misiaaka za odpowiedż ,ciekawa jestem jak to będzie na usg ....nie mam go u siebie w przychodni więc doczekać się nie moge !!!!
POwiem wam że w 1 ciąży wiedziałam że będzie dziewczynka ,w drugiej teżm iałam takie przeczucie a tu syn ,teraz myśle o dziewczynce .ale jak będzie synek to będzie kolejna duma moja a tym bardziej tatusia!!
 
Jej, ja nie wyrabiam z Waszym tempem pisania-od 2 tygodni obiecuję sobie,że najpierw nadrobię zaległości ,a potem coć napiszę i wystarcza mi czasu na przeczytanie połowy i koniec. Z netu korzystam tylko w pracy bo w domu z zasady nie siadam do kompa -wystarczy 8 h w pracy:dry:
ALe muszę pochwalić się swoim kocurem :
maylo..jpg

Ja Toxo juz przeszłam bo od małego jestem "kocią mamą"-ale i tak mam trochę stracha bo podobno to nie jest do końca tak,że jak się raz przeszło to juz luz. Niestety nie jestem w stanie "pozbyć" się Mayla z domu-byłam przy jego porodzie i mam go od pierwszych minut jego życia. Jest moim drugim "synusiem":-p
 
Ostatnia edycja:
SHE*SHU super kotek...my mały kota ale chyba gdzies go oddamy bo bratanica go od małego drązniła a teraz moje dzieciaki zaczyna atakować!!!

TRIXI mam nadzieję że coś tam lekarz mi powie ale nioe wiem na jakim sprzęcie będzie mi robił usg dużo zależy od tego !!Ale najważniejsze żeby było wszystko oki.


A i zapomniałam wam się pochwali ć że czyje ruchy dzidzi ,na początku nie dowierzałam a tak ze trzy dni temu już do mnie dotar ło że to musi być to ,pytałam się lekarki i powiedziała że to tzrecia ciąża i że ja taka chudzina to pewne że tak wcześnie poczułam maleństwo!!!
 
Hejka z rana!

Moj synus dzis nie idzie do przedszkola to oczywiscie mosial mnie budzic od 7ej:dry:

No coz sloneczko za oknem to moze jakis plac zabaw zaliczymy,wyciagnal ze skarbonki pieniazki na loda i siedzi z nimi i czeka:sorry2:

gizela-olcia -sliczne imie;-):-D
karolinkare-my tez trzymamy kciuki:)i wierzymy ze wyniki nas wszystkich pozytywnie uciesza:)
misiaaka-ja tez mam takie bole i twardnienie brzucha:-(,ale kupie dzis magnez i sprobuje

Trixi mam pytanko -a czy ten magnez jakis specjalny,czy tak poprostu sam?
 
reklama
Do góry