reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

no kobietki to mnie przegoniłyście :-D ja czuję ,ze obcasy mogłabym polubić ale mój facet niezbyt wysoki jest kilka centymetrów wyższy ode mnie i to mnie jakoś zniechęca do noszenia wysokich obcasów.....szczerze mam tym punkcie jakieś ała amąż ciągle mówi kup na obcasie ........Olgadom a twój jest wyższy od ciebie??

wyższy :-) jak założę najwyższe szpilki jakie mam, to prawie go doganiam :-)))
 
reklama
Karolinkare powodzenia, trzymamy kciuki.
Powodzenie rowniez wszystkim dzisiajeszym wizytom ;)

Dziewczyny a mnie dalej bola jajniki. Od srody. A w zasadzie tylko lewy, prawy czasami sie odzywa. Nawet w nocy. I to tak boli ze ledwo moge krok zrobic. Czy ktoras z Was tez ma podobnie? Nie wiem czy panikowac czy to raczej normalne...
 
karolinkare trzymam za ciebie kciuki ,wszystko będzie dobrze!!!!


Po wizycie wszystko dobrze ciąza rozwija się prawidłowo ,lekarka zadowolona z badań ,tylko mam powtórzyć toxoplazmoze w drugiej połowie ciąży to mam podwyższoną ale img ujemne więc świadczy to o przebytej chorobie,poza tym schudłam 1,5 kg ...ale nic nie mówiła że nie przytyłam !!!
Noi dała mi skierowanie na usg i dziś po południu jade już doczekać się nie moge!!!
 
dzien dobry
dziewczyny gratuluje udanych wizyt i poznania plci, my tez milelismy nadzieje ze teraz poznamy , niestety, moze nastepnym razem
karolinkare trzymam kciuki za wizyte, konieczniej daj znac po powrocie
 
Witam piątkowo!
Specjalnie wstałam wczesniej i postanowiłam zabrać się za czytanie postów na BB. Ale niestety po kilkunastu stronach musiałam trochę przyspieszyć bo zaraz muszę się zbierać do pracy :)

Witam mamuśki....
HausFrau gratuluję synka....być może u mnie w czwartek też pokaże i moja lekarka wypatrzy....:tak:
Dziś u nas jest tak pięknie i słoneczko....Dziewczyny a wy co miesiąc robicie badania moczu,morfologii itd??? Pytam bo ja jak na razie zrobiłam tylko 1 raz takie badania do tej pory.....:cool2:
Mnie mocz pobierają co wizytę czyli co miesiąc. Krew pobrali mi raz, na samym początku.

a ja z innej beczki , ogladalyscie dzisiaj moze tvn? mowili o diecie tasiemcowej , kupuje sie tabletki lub kapsulki z glowka tasiemca, polyka je, hoduje tasiemca w brzuszku i chudnie.
BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :baffled:

Na USG wszystko wyszło prawidłowo, mały ludem ma 7,4cm, wszystkie wymiary prawidłowe odpowiadają 13 tydz 5 dni :)) Jestem już szczęśliwa i odstresowana. Teraz już wiem, że nie było czego się bać, ale same wiecie jak to jest. Kolorków wszystkim życzę.
Gratki Kinia1 :tak:

Dziewczyny czy wam tez piersi mniaj bola niz na poczatku ??? Zauwazylam to u mnie od jakichs 3-4 dni i nie bardzo wiem czy mam sie cieszyc czy moze raczej nie :)
Moje bolą cały czas. To znaczy nie całe piersi ale tylko sutki :-D Zrobiły się jakby nabrzmiałe i lekko zaczerwienione.

Dziewczyny :-) Muszę się Wam pochwalić, bo pękam z radości :-) Właśnie dzwoniłam do ośrodka badań prenatalnych , bo dzisiaj minęło 2 tyg od badania, pobrania krwi. Pani mi powiedziła , że wynik jest SUPER! Czyli moje wiekowe ryzyko bardzo, bardzo zmalało, ależ poczuła spokój i radość. Ufff:-) Dostałam termin na kolejne badanie c-d, a zarazem badanie połówkowe w 20 tyg c. , to już będzie tylko USG genetyczne, nie ma żadnych wskazań by robić amniopunkcję czy inne dodatkowe. jestem przeszczęśliwa !
Super wieści Beniaminka :tak:

Co do mej pracy i zastępstwa, owszem znaleźli dziewczynę ale jak na razie się im nie spieszy aby ją przyszkolić bo po co płacić :/ Dziewczyna zielona i co? W razie jak ja nagle zniknę będą na mnie psy wieszać że śmiałam iść na zwolnienie a pracownik do przyszkolenia został - paranoja. Ja dziś wizytę mam ale pewnie tylko pogrzebie i tyle.
gaja23 ja kiedyś miałam chory stosunek do pracy. Uważałam, że iść na zwolnienie to okazanie jakiejś słabości i że w dzisiejszym "wyścigu szczurów" nie można sobie na to pozwolić. Zmieniłam zdanie kiedy po ciągłym poświęcaniu się dla mojego byłego szefa (i...ty) i moich współpracowników, zostawania po godzinach, załatwiania wielu spraw na własną rękę doszło do kilku sytuacji kiedy przekonałam się, że mogłam sobie i żyły wypruć na ich oczach ale jak przyjdzie co do czego to wszyscy mają człowieka gdzieś. Teraz jak gdostanę zwolnienie to idę na nie i nawet się nie zastanawiam.

Gratuluję udanych wizyt u Ginów Saraa, JolaMi, kerna, gaja23, Trixi (gratuluję Kaski :-D) , gizela79 (gratuluję chłopaka :-D ), malgos83, Ritka !!!

Witam nową wrześniówkę Beata12.07!

czesc dziewczynki... ja tylko na chwile bo juz za 5 minut wyjezdzamy do Gdańska na Amnio...... :( strasznie się bboje do uslyszenia po powrocie buziaki .................
Trzymam kciukasy, żeby wszystko było dobrze!

U mnie wszystko w porządku. Mam smaka na lody... zwłaszcza o smaku melona.

Nie było mnie długo na BB bo cały tydzień jeździlismy po marketach budowlanych. Kupiliśmy lustro do łazienki i już dwa razy je wymieniliśmy. Za każdym razem jakaś wada na szkle :dry: W sklepie tego nie widać dopiero jak wisi i ma włączone świetlówki. Niby Niemcy a ostatnio same buble nam się trafiają.
Wczoraj i przedwczoraj była bajeczna pogoda. Siedziałam nawet na balkonie i delektowałam się słoneczkiem. W końcu też wzięłam się za ogródek. Przycięłam - choć to trochę późno - naszą winorośl i mam nadzieję, że obrodzi owocem jak w zeszłym roku.

Dobra, teraz lecę do pracy! MIŁEGO DNIA!!!
 
Powodzenia dziewczyny na dzisiejszych wizytach. Na pewno będzie dobrze. Ja też do przyszlego piątku czekam na badania krwi z testu podwójnego. Ale już jakoś w lepszym nastroju. Dziś przekazałam szefostu że raczej już nie wrócę. Ale co ja będę w domciu robiła.
Słonecznego dnia.
 
czesc dziewczynki... ja tylko na chwile bo juz za 5 minut wyjezdzamy do Gdańska na Amnio...... :( strasznie się bboje do uslyszenia po powrocie buziaki .................


3mam kciuki za Ciebie i twoje malenstwa!!!! musi byc dobrze!!! koniecznie daj znac jak juz bedzie po wszystkim!!!:tak:

Dziewczyny udanych wizyt dzis wam zycze! :-)
 
Karolinkare wszystko bedzie dobrze !!! Trzyma za Was kciuki taaaaak mocno !!

Calineczka i Olgadom powodzenia na wizycie !!!

Misiaaka
ja tez ostatnio mialam bole jajnikow ze zastanawialam sie czy nie zaczne po suficie chodzic ,wczoraj bylam u gina i kazal mi brac magnez.

A tak wogole to dzien dobry wszyskim brzuchatkom :)

Bardzo sie ciesze ze wczoraj na wizyte znowu wzielam m. Lekarz jest poprostu zupelnie inny pokazuje i tlumaczy wszystko 3 razy wolniej i dokladniej ,pyta doslownie o wszystko :)

Pokazywal nam Kaske na 3D opisujac wszystkie mozliwe czesci ciala - normalnie super. Dmuchajac na zimne i nauczona doswiadczeniem :) zaptyalam o szyjke i skracanie sie ,posprawdzal mi

wszystko na samolocie (jak ja tego nie lubie) i uspokoil ze wszystko w najlepszym porzadku :) Teraz mam wizyte dopiero za 4 tygodnie :( jeszcze nigdy nie mialam taaaaakiej przerwy w wizytach ) a

ja juz tak tesknie zeby znowu podejrzec Kaske :)

Widze ze ostatnio poruszalyscie temat wzrostu :) ja z cala pewnoscia mieszcze sie w "sredniej wrzesniowej" z moim 163 cm :)

I gratuluje wszystkim dziewczynom ktore mialy wizyty i wrocily z nich niemniej szczesliwe jak ja :)

Milego dnia !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry