reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

hej dziewczyny :) ja właśnie padłam wykończona,wysprzątałam gruntownie pól domu,dugą połówkę zostawiłam sobie na jutro:) także powtóraka z rozrywki,a tak mi sie nie chce ale mus to mus:)
teraz musze nadrobić cały dzień waszego klikania,wiec biore sie do czytania:)
 
reklama
gizela79 tak reklamujesz to winogronko że sie chyba jutro przejde do biedrony po nie.
Współczuje mamusiom z zaleceniem leżenia ale wierze sie dobrze wszystko ułoży.
Ciekawa jestem co u mnie bedzie. Żeby było lepiej widać płeć mam być na pełnym pęcherzu?

Mi dzisiaj powiedzial gin ze jak badanie jest przez powloki brzuszne to lepiej jak jest pelen pecherz bo wyrazniej widac obraz i dziecko..a co do plci musi sie odpowiednio niunka ustawic:)
 
gratuluję udanych wizyt :)
ja se jem kolację a potem kompu i do łóżeczka bo dziś wstałam o 5.30 i miałam zalatany dzień więc myślę że zasnę wcześniej :)
 
Rja wam dziewczyny wkleję fotkę mojego kocurka ,a jutro postaram sie wkleić mojego psiaka:)
R
 
Żegnam mamuśki, dobranoc! Życzę spokojnej nocy, kolorowych snów i dużo zdrowia! (w szczególności tym przeziębionym)!
PS. Karolina - fajny kociak! Ma pędzelki na uszach jak ryś!
 
reklama
Do góry