reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Witam:)

ja juz po wizycie i jestem taka szczesliwa:)))
widzialam niunke..podskakiwalo sobie..ssalo paluszka..i wystawilo mi stopke tak ze widac bylo paluszki:) jak zaczelam sie smiac to ruszalo sie w rytm mojego smiechu:) bylam na pusty pecherz bo prosto po pracy i stwierdzil ze ciezko jest rozpoznac plec na 100% ale jak powiedzialam ze mam przeczucie ze synek to sie usmiechnal i powiedzial ze on tez tak mysli hehehe:)) wiec za miesiac sie okaze czy mamy oboje racje:)

biore sie za czytanie tego co naskrobalyscie hehe..
 
reklama
Super Małgos!
Gizelka tak podpytuje bo ja kwasnego nie przełkne a tak mnie kusi jak jestem w biedronce, a pytac sie nie bede bo kazdy ma inny smak, niektórzy słodki myla z soczystym.
 
Witam:)

ja juz po wizycie i jestem taka szczesliwa:)))
widzialam niunke..podskakiwalo sobie..ssalo paluszka..i wystawilo mi stopke tak ze widac bylo paluszki:) jak zaczelam sie smiac to ruszalo sie w rytm mojego smiechu:) bylam na pusty pecherz bo prosto po pracy i stwierdzil ze ciezko jest rozpoznac plec na 100% ale jak powiedzialam ze mam przeczucie ze synek to sie usmiechnal i powiedzial ze on tez tak mysli hehehe:)) wiec za miesiac sie okaze czy mamy oboje racje:)

biore sie za czytanie tego co naskrobalyscie hehe..


super :) wielkie gratulacje....ja sie nie moge doczekać wizyty a to jeszzce 2 tygodnie :(
 
Ja też już po wizycie! Widziałam maluszka - niesamowicie urósł przez te dwa tygodnie!!!!:-) Dziś, aby poprawić mi humor - założył nogę na nogę:-) hihihi No i dowiedziałam się, że dalej muszę leżeć - niestety! Ale nie jest źle! Święta Wielkanocne na leżąco - ale czad!!!
 
PRZEBRNĘŁAM PRZEZ WSZYSTKIE POSTY OD WCZORAJSZEGO WIECZORKA; ALE NAPRODUKOWAŁYŚCIE :))) Byłam dziś pierwszy dzień w pracy po L4. Dzieciaczki bardzo się ucieszyły z mojego powrotu, a to dodaje mi sił i wiary w to, że to co robię jest ok.
Juz jestem z powrotem :) no i na 95% bedzie KAŚKA :) ma 16,2 cm i 153g jest przecudowna !!! Jestem taaaka szczesliwa !!!! Dziekuje Wam baaardzo za trzymanie kciukow !!!

Kerna lub Dorotka prosze o dopisanie dziewczynki :)

Trixi gratuluję córeczki....
A ja po wizycie i jest wszystko ok....,rośnie ma już 12,5 cm....no i przekracza trochę norme w/g daty-jest duże no i jeszcze nie wiadomo na 100% ale na 70% to chłopaczek-mój synuś...na następnej wizycie potwierdzi na 100%...
Przytyłam 2kg....no i powiedziała dietka bo muszę mało przytyć a jak na razie jest ok.8kg.na plusie...a to dopiero 16 tydzień....:nerd:
No i trza się więcej oszczędzać dalaj mam brać lutine,bo moja macica jest krótka ma 4cm-więc ona mówi żeby chuchać na zimne bo to dopiero 16 tydzień....a być może więcej bo data porodu mi się przesunęła na 2 września:cool2:
Zdjęcia wkleję póżniej na naszą galerię.....

Witam:)

ja juz po wizycie i jestem taka szczesliwa:)))
widzialam niunke..podskakiwalo sobie..ssalo paluszka..i wystawilo mi stopke tak ze widac bylo paluszki:) jak zaczelam sie smiac to ruszalo sie w rytm mojego smiechu:) bylam na pusty pecherz bo prosto po pracy i stwierdzil ze ciezko jest rozpoznac plec na 100% ale jak powiedzialam ze mam przeczucie ze synek to sie usmiechnal i powiedzial ze on tez tak mysli hehehe:)) wiec za miesiac sie okaze czy mamy oboje racje:)

biore sie za czytanie tego co naskrobalyscie hehe..

GRATULUJĘ UDANYCH WIZYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Beniaminka...ja uważam ze robisz właściwie,po co się stresować niepotrzebnie obecnością kici:)
grunt to zadowolona Mamcia :-)

grunt to szczesliwa i spokojna mama

Juz jestem z powrotem :) no i na 95% bedzie KAŚKA :) ma 16,2 cm i 153g jest przecudowna !!! Jestem taaaka szczesliwa !!!! Dziekuje Wam baaardzo za trzymanie kciukow !!!

Kerna lub Dorotka prosze o dopisanie dziewczynki :)

gratulacje Trixi,super wiesci

Dzieki dziewczyny jestescie k*o*c*h*a*n*e !!!!


wiemy

Gizelka super wieści!

gratulacje

Tak wiem, tyle że u kota to niesamowicie trudne złapać. Bo niemal każdy kot miał- wiec ślad będzie, tyle że trudno wyłapać świeży wysyp oocytów, leczenie bardzo żmudne i długotrwałe , nie stac mnie na takie gdybanie, dziecko jest teraz najważniejsze- i uwierz gdyby to chodziło tylko alergię, to nie jest problem, ale toksoplazmoza to poważna sprawa w ciąży, o czym wie nasza moderatorka Dorotka1. Nie chcę zachorować teraz,nie mogę.
Moim zwierzyńcem zajmuje się małżeństwo bardzo dobrych wetereynarzy, kilka lat temu starali się o dziecko- 6 ciąż poronionych i to już niektóre w 5 miesiącu :(
Zadne leczenie nie pomagało, ona jako narazona szczególnie- od kotów w pracy, nie umiała doleczyć zarazy, dopiero separacja od pracy i długie leczenie pomogło, mają dzisiaj zdrowego synka. Dlatego od nich wiem, że nie tak łatwo zbadać u kota toxo. Raz ma a raz nie ma, podobnie z leczeniem go.
Nie jestem panikarą, uważam jedynie ze to najrozsądniejsze co mogę zrobić z takim wynikiem toxo.


wiem wiem i uwazaj Beniaminko bo wraz z wiekiem ciazy zwieksza sie dodatkowo ryzyko zakazenia plodu

Co do wzrostu, to należę do tych wysokich - 177cm, a buty na obcasie lubię, ale niezbyt często zakładam (skłonności do żylaków).

ja mam to samo,ryzyko zylakow bo w pracy duzo stoje


Karolinkare kochanie trzymam za Ciebie kciuki i caly czas mysle o Tobie
nosek do gory,wsio bedzie oki

juz po pracy zmeczona dzis,16 osob robi swoje
malz ma przyjechac zaraz z pizzą,odezwe sie jutro buziaki
 
cześć dziewki. No malgos super!
Gizela wiesz..tak szczerze to nei wiem czy 4 cm to króka szyjka. Z tego co ja sięoczytałam, to nawet do 3cm jest norma byle, żeby się nie skaracała! A jaką miałaś długosć wcześniej? Bo łątwiej jest określić czy coś się dzieje jak ma się porównanie po prostu. Ja miałam 45mm a teraz 28mm. Szybkie skaracanie w miesiac. Normalnie moja szyjka jest dużo dużo krótsza, tylko że zakłądanie szwu to pewnego rodzaju "odnawianie" szyjki. No i ważne jest też czy jest twarda:tak: Bo moja była rozlazła:baffled: nie utrzymałaby pewnie nawet miesiaca następnego ciaży:no: Warto dopytać szczegółowo gina. A leżenie też nie zawsze ma związek ze skracaniem. Czasem tak jak u mnie to było niezależne od aktywności. Mam nadzieje że Cie nie wytraszyłam, bo nie ttego chciałąm. Po prostu lepiej coś wiedzieć na co zwracać uwagę;-) Nie denerwuj się i pamiętaj, że 4cm to moim skromnym zdaniem jest długosc jak najbardziej ok:tak::tak:
rRitka coś mi umknęło..a czemu musisz leżeć??
 
Masz rację Kerna...może ona chce mnie wystraszyć....nie wiem....w karcie ciąży to przedtem było napisane-b/z a dziś 40mm....więc sama już nie wiem....nie wystraszyłam sie tym....bo ja myślę,ze jest w porządku...tylko ona mi powiedziała,że ma 4cm....i mam sie oszczędzać....-ja i tak si oszczędzam dopóki mogę....,dziękuję ci bardzo ale ja i tak jestem spokojna a następna wizyta 22 kwietnia:tak:...ciekawe czy mój synuś przrodzi sięw dziewczykę-ale by było:-D-mój to juz wszystkim powiedział-taki dumny i poszedł na piwko....ale zaraz będzie w domku....ach te chłopy-nie dociera doniego ,że Michaś moze okazać się Olą....:-D
 
reklama
Do góry