reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Ja też po mału zmykam od kompa jeszcze niunia pogada z mamusią na skype i mykamy czytać bajeczkę i pójdziemy spać...
 
rRitka coś mi umknęło..a czemu musisz leżeć??

Kerna! Tak właściwie, to sama już nic nie rozumiem!
Tydzień temu dostałam obfitych brązowych upławów (takie trochę rdzawe). Mój lekarz był na urlopie, a ten w szpitali, który mnie zbadał, powiedział, że to krwiak. Leżałam, leżałam, brałam leki! A upławy mam nadal! Dziś na wizycie kontrolnej mój lekarz powiedział, że nie ma żadnego krwiaka, ale muszę leżeć. Z tego wrażenia zapytałam go zapytać, co jest przyczyną tych upławów? Głupotę zrobiłam!
 
ritka no kurcze szkoda że się nie dopytałaś. Leżeć tak dla zasady jak nic się nei dzieje:confused: No ciekawe co tam wynalazł:baffled:
Gizela mój najdroższy synek też Michał:tak: A moja kumpela po nim dała też swojemu synkoi Michał, bo doszła do wniosku, że nad Michałami aniołki czuwają:tak:
 
gizela79 tak reklamujesz to winogronko że sie chyba jutro przejde do biedrony po nie.
Współczuje mamusiom z zaleceniem leżenia ale wierze sie dobrze wszystko ułoży.
Ciekawa jestem co u mnie bedzie. Żeby było lepiej widać płeć mam być na pełnym pęcherzu?

 
Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Ja też dziś miałam wizytę i niestety też dostałam od razu L-4 aż do 22.04 i najprawdopodobniej już do pracy nie wrócę. Głupie wyrzuty sumienia ale wiedziały dokładnie. Aż się głupia boję jutro dzwonić do pracy i o tym poinformować. No ale przypuszczam że i tak cały czas będę wisieć na telefonie bo non stop będą dzwonić.
Będę się martwić w przyszłym roku jak będę miała wracać. Skrzacie właśnie dziś pytałam swojego lekarza o ten puls bo ciśnienie to wiem jakie nie może przekraczać. No i powiedział że w ciąży może być podwyższone ale nie powinno przekraczać więcej niż 90.
Ale oczywiście nie przy jednorazowym mierzeniu. Bo przy jednorazowym to może być różna przyczyna.
 
reklama
Do góry