reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Kochane mamuśki a może wy mi pomożecie....chodzi mi o to co powiedziała mi lekarka....otóż chodzi o stan mojej szyjki macicy mam krótką 4cm....i kazała mi brać tylko dalej luteinę ale 2 razy dziennie...a maluszek jest główką w dole-czy to moze mieć wpływ na skracanie się szyjki...? Kurczę troszkę się zmartwiłam ale wiem,ze nie jest aż tak żle...tyle ,ze więcej odpoczynku a przeciz ja i tak dużo odpoczywam-tyle co mały spacerek i to nie codziennie....hm...nie chcę robić tragedii z tego ale po prostu myślę o tym....
 
reklama
gizela chyba to że maluch jest odwrócony główkowo nie ma wpływu na razie bo jest po prostu za lekki aby znacznie napierać na szyjkę :) Nie martw sie i odpoczywaj ile wlezie :)
 
A mój maluszek jest na :zdjęcia USG naszych maleństw.....-zapraszam....:tak:

Kochane w Biedronce jest tani winogron i jest pycha-słodziutki po 4,60kg....właśnie się opycham....:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Coś mnie głowa rozbolała. Jakoś wogóle dziwnie sie czuje.:-( Kłuje mnie w pachwinie, puls zrobił sie ponad 100:szok: A wizyta dopiero we wtorek. Wziełam potas i magnez, pije meliske i mam nadzieje że sie obniży. A wy też macie takie dolegliwości?

 
I gratuluje szczesliwym mamusia odgadniecia niewiadomej-oj jak ja wam zazdroszcze-ale najwazniejsze ze wszystko dobrze -bo przeciez tylko to sie liczy

tego wam wszystkie wrzesnioweczki i sobie zycze:)
 
kurdę ale mam nerwa wszystko mi się skasowało a tak się rozpisałam :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
powiem w srócie bo napewno nie będę znowu pisać :no:
ja dziś dzień cały poza domem kupiłam super tunike taka z lycry co będzie rosła ze mną :-D spotkałam moją dawną znajomą ma 2 miesięczną córe jaka słodka :tak:
u nas pogoda dziś piękna była....
co do toxoplazmozy to ja przechodziłam więc mam z głowy...na każdą wizytę wchodzę z moim A nie wyobrażam żeby go nie było...

dziewczynki gratuluję udanych wizyt :-):-) super że jest ok :-)

normalnie jestem mega zła na tego skasowanego posta :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry