reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Muszę sobie koniecznie w taki razie jakiś płyn kupić..
Jak się nazywa ten z kwasem mlekowym???

No właśnie... robi się mokro i strach mnie oblewa okropny.. boże żeby to nie była tylko krew!!.... i tak za każdym razem:szok:
 
reklama
Dzieki za przyjecie mnie do grona wrzesniowek;-)
Jezeli chodzi o pierwsze objawy ciazy to:
mialam straszne zawroty glowy (tylko kilka razy), ale za to na sekunde swiat mi zawirowal az musialam schylic glowe. To bylo mniej wiecej pare dni przed spodziewznym terminem@
Napady goraca i mdlosci po wejsciu do marketu
Przestalam pic moja ukochana kawusie nie wiedzac czemu:confused:
Ja rowniez mierzylam co rano tempke wiec przy 37,2 juz wiedzialam:tak:
W sumie w poprzednich ciazach gdyby nie test wogole nie wiedzialabym, ze jestem w ciazy:-)
Moi synkowie sa juz calkiem duzi jeden ma 13 a drugi6.
Pierwszego rodzilam jak mialam niecałe 20 drugiego 27.
Wogole nie bola mnie piersi co jest dosc dziwne bo z chlopakami strasznie mnie bolaly na tym etapie.Mam nadzieje, ze to nie znaczy ,ze jakiegos hormonu jest za malo. Pewnie po prostu kazda ciaza jest inna:tak:
Czuje sie strasznie wzdeta jak napompowana. Wogole nie mam ochoty na przytulanki:zawstydzona/y: az mi zal mojego M.
 
Witam sie niesmialo...
Podczytuje juz Was od jakiegos czasu, ale balam sie odezwac - zeby nie zapeszyc...

Testy wyszly pozytywnie, czuc takze czuje sie ciazowo;-)
Ale nerwowo czekam na pierwsza wizyte u lekarza, a ze zadko przyjmuje to bede dzwonila dopiero jutro popoludniu:-(

To nasza pierwsza dzidzia, wiec tym bardziej jest to dla mnie jak sen, z ktorego nei chce sie przebudzic
 
Witam sie niesmialo...
Podczytuje juz Was od jakiegos czasu, ale balam sie odezwac - zeby nie zapeszyc...

Testy wyszly pozytywnie, czuc takze czuje sie ciazowo;-)
Ale nerwowo czekam na pierwsza wizyte u lekarza, a ze zadko przyjmuje to bede dzwonila dopiero jutro popoludniu:-(

To nasza pierwsza dzidzia, wiec tym bardziej jest to dla mnie jak sen, z ktorego nei chce sie przebudzic

Witaj u nas :-)
Ja tez czekam na wizytę wprawdzie drugą, ale najwazniejszą, podejrzymy naszegro skarbka i mam nadzieję, że już z bijącym serduszkiem :-):-)

Choć to moja trzecia ciąża, to boję się o nią chyba jeszcze bardziej
 
Witam i sobie pozwole sie podlaczyc.
My z Malenstwem zwlekalismy aby sie pochwalic te 3 miesiace- bo to jak gdyby te kryzysowe.Nie chcielismy zapeszac bo troche na nia czekalismy i nie wiedzielismy czy wszystko sie uda.Pomimo, ze z moim to ustalilam to pepla nie mogl sie powstymac i najpierw powiedzial jednemu koledze, potem drugiemu i tak dalej.I tak sie wszyscy podowiadywali ale jakos nie bylo okazji powiedziec to jego mamie bo albo oni na wakacjach albo my ;-) Juz na koncu zaczelam sie denerwowac ze w koncu sie przez glupi przypadek dowie i nie od nas i jeszcze by sie okazalo ze dowiaduje sie ostatnia. :zawstydzona/y:

A jesli chodzi o uplawy to tez mam tak jak przy pierwszej ciazy. Uzywam plynu AA i na szczescie nie mam "nieprzyjemnosci". Ale zdarzylo sie jeszcze przed ciaza, ze zmienilam na inny no i oczywiscie zaczelo sie nieprzyjemnie.
 
No właśnie... robi się mokro i strach mnie oblewa okropny.. boże żeby to nie była tylko krew!!.... i tak za każdym razem:szok:
Skąd ja to znam. Teraz biore luteine dopochwowo i za każdym razem gdy ide do wc się boje :-(

Kobiety normalnie za wami nie nadążam tyle tych stron produkujecie :szok:
Witam nowe wrześnióweczki :tak:
Ja na szczęście jeszcze mdłości nie czuję, ale póki co bardzo się z tego cieszę :tak:
Kerna jak tam dzisiaj u Ciebie??
 
reklama
Do góry