reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam kobietki mam takie pytanko czy któraś wie coś o toksoplazmozie?
jak powiedziałam mojej gince ze posiadam kota to zaproponowała mi zrobienie badań IGG i IGM.dodam tylko ze kotek zaszczepiony na wszystkie choroby:-)
 
reklama
Czesc dziewczynki! Jestem mama dwoch chlopcow i wlasnie oczekuje swojego trzeciego dzidziusia. Termin wg ostatniej miesiaczki mam na 27 sierpnia wiec niby powinnam byc sierpniowka, ale jakos bardziej widze dla siebie miejsce u was przede wszystkim, poniewaz tutaj jest wiecej mam w takiej sytuacji jak ja to znaczy w trzeciej ciazy a na sierpniowkach wiekszosc z pierwszym. Mam nadzieje , ze przyjmiecie mnie do swojego grona:tak:
witaj MM :-) ja jak byłam lutówką 2009 to na forum też były same dziewczyny w pierwszej ciąży i też ucieszyłam się, ze tu jest dużo dziewczyn w podobnej do mnie sytuacji :-) A w jakim wieku masz dzieciaczki?
 
Witaj marcelkowa, przybij piąteczkę ja też z trzecim :)
Co do laktozy jutro sie spytam w aptece - dziękuję za info :)
Karolina 84, na toksoplazmozę to zazwyczaj badanie standardowe, zwłaszcza jeśli posiadasz kotka i nie ważne że jest zaszczepiony bo tym ustrojstwem zarażasz się sprzątając kuwetę bo bakterie znajdują się w kocich odchodach.
 
Ostatnia edycja:
Na mdłości i wymioty cola jest dobra ale ponoć w ciąży nie wolno pic coli. Tak wyczytał mój T. i poi mnie wodą gazowaną o smaku pomarańczowym.
Jak pisałam kiedyś, nie odczuwam pragnienia i zmuszam się do picia swoich ulubionych napoi a menu mam ubogie:
- kawa mrożona (sama robię) ale rzadko
- cola
- woda gazowana smakowa
- sok owocowy ale tylko z biedronki (truskawka, jeżyna, jabłko)
- szampan i piwo (odpada)
Inne napoje mogą dla mnie nie istnieć...
Z jedzeniem lepiej jem wszystko prócz mięska i wędlin w małych ale częstych porcjach.Z jadam połowe z tego co zwykle jadłam na obiad.
W ogóle jakoś nie mam apetytu ani zachcianek na jakieś produkty. Gdyby nie uczucie głodu nie jadłabym pół dnia.:-)
 
Dziewczyny zastanawiam się dlaczego boli i rwie mnie tylko z lewej strony i promieniuje aż na nogę.
Zaczynam schizować, że fasolka źle się usadowiła.
W poprzednich ciążach nic mnie nie bolało we wczesnym okresie ciąży a teraz to już mam tego dość.
Fasolki ponoć usadawiają się w tylnej części macicy i większość mam narzeka na ból brzucha gdzieś po środku a mi jak na złość lewa strona tylko dokucza a prawa nic zero.:no::-(
 
Hejka dziewczynki
Trzymajcie sie kochane mocno, oby wsio było ok z Waszymi fasolkami, jestem z Wami całym sercem:tak:
Ja dzis miałam wyczerpujący dzień , jestem padnieta. Bylismy z Moim i znajomymi w kinie na Awatarze, oj tak mi sie chciało spać w połowie filmu....do kitu tylko kasa wywalona , wcale mnie nie cieszył ten wypad do kina (a mamy az 70km) ani ten film -tak sie czułam jakoś zmęczona.Głowa mnie od rana bolała:-(, senna i głodna wiecznie jestem...a pozatym ze mnie troszke brzusio boli (normalne) to nic wiekszego nie dolega:-) Dosyc tego narzekania, koniec kropka .
Witam nowe fasoleczki:-);-) Oj jak miło....hmmm jest Nas coraz więcej:happy2:
 
Dziewczyny zastanawiam się dlaczego boli i rwie mnie tylko z lewej strony i promieniuje aż na nogę.
Zaczynam schizować, że fasolka źle się usadowiła.
W poprzednich ciążach nic mnie nie bolało we wczesnym okresie ciąży a teraz to już mam tego dość.
Fasolki ponoć usadawiają się w tylnej części macicy i większość mam narzeka na ból brzucha gdzieś po środku a mi jak na złość lewa strona tylko dokucza a prawa nic zero.:no::-(
ja też mam kucia tylko z lewej strony, szczególnie wtedy gdy dużo chodzę, ale myślę że nie jest spowodowane to złym usadowieniem, zresztą idę do gina we wtorek to mi obejrzy fasolkę. Myślę że będzie wszystko dobrze...
 
Witam wszystkie przyszłe mamy! :-)

Kochane mam do Was takie małe zapytanie. Powiedzcie mi czy badałyście szyjkę macicy przed zrobieniem testu z wynikiem pozytywnym? Chodzi mi o to czy zauważyłyście zmianę w jej "wyglądzie"? I jak to było? Ja właśnie czekam na wizytę u gina (środa),a szyjka od kilku dni jakby większa. Nie umiem tego opisać. :zawstydzona/y: @ powinna być ze 2-3 dni temu (mam bardzo nieregularne miesiączki więc ciężko mi dokładnie stwierdzić kiedy ona przyjdzie). Nie wiem co myśleć i dlatego zwracam się z tymi pytaniami do Was, już zaciążonych. Przepraszam,że Wam truję! ;-)

Buziaki kochane i szczęśliwych 9 miesięcy! :-D
 
reklama
Do góry