reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

kasiulek niestety w kwestii badania szyjki ci nie pomogę ale u mnie ciąże potwierdziło badanie temp w pochwie, była podwyższona i wiedziałam że na 100% jestem w ciąży:-)
A teraz szamam śniadanko kochane witam się jednocześnie z wami;-)
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy! :-)

Kochane mam do Was takie małe zapytanie. Powiedzcie mi czy badałyście szyjkę macicy przed zrobieniem testu z wynikiem pozytywnym? Chodzi mi o to czy zauważyłyście zmianę w jej "wyglądzie"? I jak to było? Ja właśnie czekam na wizytę u gina (środa),a szyjka od kilku dni jakby większa. Nie umiem tego opisać. :zawstydzona/y: @ powinna być ze 2-3 dni temu (mam bardzo nieregularne miesiączki więc ciężko mi dokładnie stwierdzić kiedy ona przyjdzie). Nie wiem co myśleć i dlatego zwracam się z tymi pytaniami do Was, już zaciążonych. Przepraszam,że Wam truję! ;-)

Buziaki kochane i szczęśliwych 9 miesięcy! :-D

generalnie szyjka powinna byc wg mnie powiekszona i wysoko
gdy nie dojdzie do zaplodnienia,szyjka jest twarda i znajduje sie w wejsciu do pochwy,ale wsio gin musi potwiedzic

mam nadzieje ze chociaz troszke pomoglam

dzien dobry dziewczynki:-):-)
 
Witam nowe mamuśki!!!

Jezu ale się fatalnie czuję, przeziębiłam się więc kicham i smaram na okrągło:wściekła/y:
Ja też dzięki mierzeniu temp. czułam że się udało, bałam się jednak że lada moment temp. spadnie i znów będę musiała czekać... wiecie jak to jest jak bardzo się pragnie dziecka, dużo rzeczy można sobie też wmówić.
Powiedzcie mi czy wy też macie upławy?? Mnie jak zwykle dopadło jakieś zapalenie, piecze mnie jak cholera, pamiętam że w pierwszej ciąży miałam tak non stop, w drugiej też i najgrosze jest to że nie można nic za bardzo z tym zrobić bo wszelkie kremy itd są zabronione w 1 trymestrze. Lekarz powiedział że to często się zdarza u ciężarnych :-(
Idę pozmywać bo zasypało mnie w kuchni, wczoraj miałam mega lenia - dzisiaj musze nadrobić zaległości !!
Miłego dnia kobitki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Ale mi się nic nie chce. Dosłownie nawet nie wiem co Małż sobie wziął do pracy jeść bo wczoraj cały dzień przeleżałam a dzisiaj dopiero co wstałam...
 
Witajcie z rana :-)

jak dziś czują się nasze mamuski kerna,sylwii mam nadzieję, że plamienia ustąpiły na dobre :tak:
Ja dopiero co zwlekłam się z łóżka, muszę jakieś śniadanko skonsumować,aby mdłości mnie nie dopadły
 
witam kobietki mam takie pytanko czy któraś wie coś o toksoplazmozie?
jak powiedziałam mojej gince ze posiadam kota to zaproponowała mi zrobienie badań IGG i IGM.dodam tylko ze kotek zaszczepiony na wszystkie choroby:-)
Wiesz ja mialam w pierszej ciazy toksoplazmoze ,to bylo pradwopodobnie przyczyna utraty ciazy , ale ja nigdy nie mialam kota ani stycznosci z nim .Zarazic sie mozna najprawdopodobniej tylko od zjedzenia zarazonego czegos u mnie to byly kotlety wieprzowe niedopieczone z grilla. Od kota masz male prawdopodobienstwo zarazenia sie musialabys grzebac w jego odchodach.
Mycha z tymi uplawami w ciazy to zawsze jest udreka ale tu w Niemczech wszystkim pacjentkom zaleca sie taki sposob sama to ciagle praktykuje:
Musisz wziasc tampon namoczyc w jogurcie naturalnym ( bron Boze bez owocow haha) i zalozyc na 2-3 minuty.Tam sa bakterie kwasu mlekowego komletnie nie zagrazaja dziecku a sa bardzo skuteczne.
 
Co do kwasu mlekowego to ja zawsze sobie z PL przywożę kilka butelek płynu do higieny intymnej właśnie z kwasem mlekowym. Od baaaardzo dawna nie zdażyło mi się "swędzenie".
 
Co do kwasu mlekowego to ja zawsze sobie z PL przywożę kilka butelek płynu do higieny intymnej właśnie z kwasem mlekowym. Od baaaardzo dawna nie zdażyło mi się "swędzenie".


O tak, odkąd odkryłam płyn lactacyd, swędzenie nie przyszło do mnie od ponad dwóch lat. Wcześniej co chwila musiałam latać do lekarza, bo swędzenie mnie wykańczało
 
reklama
Witam nowe mamuśki!!!

Jezu ale się fatalnie czuję, przeziębiłam się więc kicham i smaram na okrągło:wściekła/y:
Ja też dzięki mierzeniu temp. czułam że się udało, bałam się jednak że lada moment temp. spadnie i znów będę musiała czekać... wiecie jak to jest jak bardzo się pragnie dziecka, dużo rzeczy można sobie też wmówić.
Powiedzcie mi czy wy też macie upławy?? Mnie jak zwykle dopadło jakieś zapalenie, piecze mnie jak cholera, pamiętam że w pierwszej ciąży miałam tak non stop, w drugiej też i najgrosze jest to że nie można nic za bardzo z tym zrobić bo wszelkie kremy itd są zabronione w 1 trymestrze. Lekarz powiedział że to często się zdarza u ciężarnych :-(
Idę pozmywać bo zasypało mnie w kuchni, wczoraj miałam mega lenia - dzisiaj musze nadrobić zaległości !!
Miłego dnia kobitki!!!!
U mnie tez straszne upławy, czasami to mam tak mokro, że lecę sprawdzac, czy okresu nie dostałam... :-/
 
Do góry