reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Haszi fajna alternatywa nie powiem, może i ja na kilka się skuszę choćby dla użytku domowego a na spacerki papmki :) Z cztery szt kupię i kilka wkładów zobaczymy co z tego wyniknie a jakbyś gdzieś widziała tańsze niż 28 zł i wkłady to daj linka bo ja na allegro tylko patrzałam :)
Co do wydatków u nas też spore będą, ale od czego ma się lumpeksy, takie malunie ciuszki są w bardzo dobrym stanie a gatunkowo lepsze niż te ze sklepu :) Do tego ubezpieczyliśmy się w 2 ubezpieczalniach, za urodzenie ok 10.000 nam spłynie a piechotą nie chodzi :)
 
reklama
znalazłam je na allegro 1szt kosztuje 29zl plus przesyłka
troche mnie to zniehcęca, ba miesziecznie wydawałam około 100zl na pieluszki wiec tu miała bym 3 w tej cenie:baffled: a na dzien to potrzebowałabym chyba z 5 plus koszty prania... no i kwsestia rozmiaru- uniwersalny jakos mnie nie przekonuje... ale pomysł bardzo fajny, tylko żeby były troszke tańsze...
 
Asiek te 29 zł płacisz za ten otulacz z jednym wkładem, poza tym wkłady wymieniasz a jedna szt to 7 zł czyli jeśli chodzi o jednorazowy wydatek to coś rzędu ponad 100 zł ale potem nie kupujesz już pieluch :) tylko pierzesz wkłady :) No i poczytałam że mamy które to stosują żadnych problemów z wysypkami i odparzeniami nie mają :)
No ja spróbuję przynajmniej w domu :)
 
witam sie z brzuszkami :)
ja wlasnie zjadlam sniadanko :-) hehehe tak pozno bo o 15 dopiero wstalam :tak::tak::tak::tak: no wiecie ja nie mam obowiazkow takie jak dzieci wiec sie lenie jak najdluzej bo za 8 mies juz nie bede sie tak lenic :-D:-D:-D jedynie weekendy wstaje o 6 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bierzemy w weekendy mojego mena corke z poprzedniego malzenstwa ona ma 7 lat i jak ja mamy to wcale nie interesuje ja tata tylko ja :tak::tak::tak::tak: wpada nam o 6 rano do sypialni i mwrudzi ze nie chce jej sie spac i mam z nia wstac i isc do duzego pokoju ogladac bajki hehehe;-);-);-);-) dlatego dzis musialam odrobic stracony weekend hehehe
powiem wam jesli chodz o uplawy to ja mam caly czas mokro w gaciach :-):-) i tez jak cos mi poleci to biegiem do lazienki zobaczyc czy to czasem nie krew ......a jesli chodzi o plyny do higieny intymnej to najbardziej lubie intyme ta niebieska :-):-):-)
 
Asiek mi teraz idzie 100 zł jak młody już tyle nie kupkuje. Jak byn kupiła takie przy pierwszym ehhhh.
A znajomi ze stanów proponowali a ja głupia nie wiedziałam co to...:baffled:
Mi się tez ten rozmiar uniwersalny nie podobał, bo wydawało mi sie ze mlodzierz bedzie miec za szeroko nózki ale potem sobie pomyślałam, że i tak obydwu dawalam dodatkowo tetre, żeby nie było problemu z bioderkami.
gaja te Naughty Baby są chyba teraz najtańszymi kieszonkami na rynku przy dobrej jakości podobno. Tez musimy pomyśleć o ubezpieczeniu.;-)
wanilia ty jedna :-pteż musiałam pomidorowa przez ciebie ugotować.:-D Z lanym ciastem ale z przepisu teściowej.:tak:
 
Witam Dziewczyny

Ale fatalnie sie dzisiaj czuje ... ehhhh
A ja wręcz przeciwnie, dzis dostałam speeda :-) umyłam podłogi w całym domu, nagotowałam na dwa dni i wyszorowałam wanne i zlew w łazience, rzadko mi się zdarza taki napływ checi do sprzątania, a i Jasio dzis bardzo grzeczny, może to dlatego, mój syncio od 1,5 godziny wkłada skarpety do pufy i wyjmuje :-))) grunt to sie dobrze bawić :tak:
Gaja, a jakie to ubezpieczenie, że weźmiecie tyle kasy??? My w PZU braliśmy po tysiaku za dzieciątko.
 
Ostatnia edycja:
moje dobre samopoczucie skończyło siż chwila kiedy to zmuliło mnie na widok cebulki w sosie, którtą wprost uwielbiałam do tej pory (
 
reklama
a co do sówaczka to ciężko określic tak naprawde który to tydzień dopiero wizyka u gin potwierdzi napewno, jedno jest pewne 2 kreski są (po wiz poprawie sówaczek)
 
Do góry