reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
OJ WIDZE ZE NIE TYLKO JA NIE MOGĘ SPAĆ:-D
ZARAZ CI PRZEŚLE NA PRIVA MOJE DANE NA NK:tak:
WŁAŚNIE PRZECZYTAŁAM CO NASKROBAŁYŚCIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ TROSZKE TEGO BYŁO,:szok:
 
Witam z rana,
po wizycie wsio ok, dziia zdrowa :)
Ja z kolei mam osłabiony organizm i dlatego mam te zasłabnięcia i ciśnienie 90/60. Dostałam L4 do końca świąt, a chciała mnie wywalić do końca ciąży już. No ale przez to w nocy nie spałam , z nerwów jak to powiem szefowi skurczyy dostałam. Ja się wykończę, bo na pewno bułę mi zrobi.
 
Witam porannie.
dobranoc :-) dobrze że ja mam laptopa to zawsze se leże a go trzymam na kolanach i nawet jak film oglądam to likam w kompa :tak:

dziewczynki mam pytanko ponoć w 2 trymku ma się ładniejszą cerę i mocniejsze włosy? a ja mam oczywiście na odwrót..właśnie wylukałam syfa na gębie i włosy muszę myć co 2 dzień tak jak i przed ciążą :szok: ja już sama nie wiem czemu taki odwrotek ze mnie :-D
Ja cere mam poprostu marzenie w kazdej ciazy, jak modelka, natomiast wlosy w pierwszej ciazy bardzo szybko mi rosly doslownie 2 cm na m.c, ale teraz sie na to nie zanosi tluszcza mi sie okropachnie.
Co do wzrostu to ja mam 172 cm i mieszkam w gorzystym terenie wiec obcasy dziekuje nie.
 
dzien dobry ;-)

gaja...super ze u Dzidzi wszystko ok;-)
dobrze ze masz to zwolnienie-odpoczniesz w domku,
nie martw się szefem,musi to zrozumiec
nawet jak będzie cos mruczał,to wcale sie nie przejmuj:-)
Ty i Dzidzius jesteście najważniejsi:tak::tak::tak:

u mnie z cerą w ciąży to różnie
zauważyłam że mam chyba tendencje do przesuszenia:cool2:
za to włoski w każdej ciąży jak marzenie
i rosną szybciutko
ja farbowałam i farbuję włosy w ciąży
lekarz w pierwszej ciąży uprzedził jedynie że ze względu na zmiany hormnalne
moze kolor byc inny od porządanego
ale na szczęście nic sie nigdy nie działo;-)

po ostatniej wizycie mnie lekarz powiedział
ze mam odstawic folik i jakies witaminki brac
kupiłam Pregna Plus -wcześniej nie znałam ich,pani w aptece doradziła:-)
z Marcelekiem brałam Feminatal a z Samim Materne:cool2:

miłego dnia wrześnióweczki

muszę chate odgruzować i sterta prasowania mnie czeka :-)))
 
Witam wszystkie wrześnióweczki w piękny wiosenny poranek!

Witam z rana,
po wizycie wsio ok, dziia zdrowa :)
Ja z kolei mam osłabiony organizm i dlatego mam te zasłabnięcia i ciśnienie 90/60. Dostałam L4 do końca świąt, a chciała mnie wywalić do końca ciąży już. No ale przez to w nocy nie spałam , z nerwów jak to powiem szefowi skurczyy dostałam. Ja się wykończę, bo na pewno bułę mi zrobi.

Cudowne wieści! :-) Szefem się nie przejmuj tak! Musi się dostosować! A zwolnienie i tobie dobrze zrobi - wypoczniesz! Twojego poświęcenia niestety i tak nikt nie doceni, teraz każdy myśli tylko o sobie!:-( Ja jestem na zwolnieniu od 7 tyg ciąży. Też się bałam - ale świat się nie zawalił, znaleźli zastępstwo i wszystko gra. A ja sobie cudnie odpoczywam od pracy.
Odwagi życzę!:-)
 
Witam poranie :) Zaraz gonie do gina ,jakos nie moglam dzisiaj spac ,to chyba troche z wrazenia :) moj m idzie znowu ze mna a to oznacza ze bez zdjecia nie wyjdziemy :) Prosze trzymajcie kciukasy !! i mam nadzieje ze fasolka tak sie ulozy ze gin powie - na 100% Kaska albo .....Kasiek :) Milego dzionka i powodzenia na wizytach bo dzisiaj chyba sporo dziewczyn ma terminy.
 
reklama
witam z rana:-) A już myślałam, że jestem najniższa...ja mam160cm:-)
Co do cery to teraz jest tak sucha, że ciężko mi podkład nałożyć! Łuski na czole i nosie mi się robia i peleengi nic tu nie działają:baffled::baffled::baffled:
Trixi no to kciukasy! Fajnie, że idziecie razem:tak:
 
Do góry