reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

magi powiem Ci ze ja sie ciesze ze jestem niska, bo nigdy nie mialam problemu z doborem chlopaka:) Moja kolezanka miala 190cm i tylko balerinki jej pozostawaly, bo i tak byla wyzsza od swojego chlopaka:) a ja moge nosic nawet 10 centymetrowe obcesy i dalej bede nizsza od mojego:) Ja lubie wysokie obcasy, ale teraz najlepiej mi sie chodzi na płaskim:)
 
reklama
Kerna gratulacje!!! ja też powoli mykam do wyrka, jakaś zdechła już jestem :baffled:

dobranoc :-) dobrze że ja mam laptopa to zawsze se leże a go trzymam na kolanach i nawet jak film oglądam to likam w kompa :tak:

dziewczynki mam pytanko ponoć w 2 trymku ma się ładniejszą cerę i mocniejsze włosy? a ja mam oczywiście na odwrót..właśnie wylukałam syfa na gębie i włosy muszę myć co 2 dzień tak jak i przed ciążą :szok: ja już sama nie wiem czemu taki odwrotek ze mnie :-D
 
Jednak jeszcze przylazłam. Beti ja też tak mam, nic się z cerą ani z włosami nie zmieniło, są jakie były :baffled: a liczyłam na bujną czuprynę w czasie ciąży :-p
 
dobranoc :-) dobrze że ja mam laptopa to zawsze se leże a go trzymam na kolanach i nawet jak film oglądam to likam w kompa :tak:

dziewczynki mam pytanko ponoć w 2 trymku ma się ładniejszą cerę i mocniejsze włosy? a ja mam oczywiście na odwrót..właśnie wylukałam syfa na gębie i włosy muszę myć co 2 dzień tak jak i przed ciążą :szok: ja już sama nie wiem czemu taki odwrotek ze mnie :-D

Ja mam to samo, syfek syfkiem pogania i to takie bolace. Takie miałam zawsze przed @.A wlosy tak samo sie przetłuszczaja jak przed ciazą.

Dobranoc mamuski!
 
Ostatnia edycja:
no właśnie i czekam aż mi chociaż włosy przestaną się przetłuszcać...
ok to ja tez się na dziś żegnam...jutro pewnie rano nie będę miała czasu zajrzeć bo znając życie wstanę za póżno a o 8 muszę wyjechać już z domku .....pewnie odezwę się po powrocie czyli popołudniu :) miłej nocki mamusie i kolorowych snów :) buziaczki
 
reklama
Jak dawno mnie nie było... Zaraz poczytam zaległości, a póki co to kolorków wam życzę :))

Super wieści Kinia :-) Wygląda na to, że podobnie jak u mnie maluszek wygląda na starszego o kilka dobrych dni ? Mnie dopiero tydzien temu tak maluszek podrósł, wczesniej był "tabelkowo -wymiarowy do wieku" . Gratulacje Kinia!

Miałam małe opóźnienia z czytaniem, ale dziękuję. No u mnie też dosyc szybko wyrósł, ale może lepiej jakby wymiarowe były maluszki, bo później urodzą się o wadze 4 kg :)) takie wielkoludki wyrosną z nich :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry