reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dobranoc, filmik faktycznie superowy, ale mnie czekają zaległości na bb, mąż myje gary więc mam jeszce chwilkę;-)
A wiecie co? dostałam kilka leków w tym globulki. M wraca z apteki, patrze do worka a tam..zamiast globulek tabletki na katar alergiczny:szok::szok::szok: ja nei wiem jak można sprzedawać leki jak nie jest się pewnym co pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Kerna- cudowne wiadomosci:tak:, prawda, ze nie ma piekniejszego widok od malej fikajacej malpki:-D

beti - brawo za twoje wypociny:-D:-p
 
Piekna pogoda dzisiaj była a ja na uczelni:/ Jutro to samo ale w weekendsobie odbije:) Co do wzrostu to ja mam 158:-D takze Wy i tak jestescie wysokie:) Ja od wczoraj nosze balerinki, bo w kozakach juz za goraco, zastanawiam sie nad butami na obcasiku, ale nic mi jeszcze nie wpadlo w oko:tak:Musze Wam sie pochwalic ze juz widac mi brzuszek, jak dzisiaj wyszlam z domu w odpietej kurtce to calkiem ladnie juz bylo widac:)
Korba tak jak dziewczyny radza zapytaj sie lekarza, co to moze byc.
Kerna gratuluje udanej wizyty:)
karolinkare trzymam kciuki za to zeby z maluszkami bylo wszystko dobrze:)
Ja zaraz spadam lulu, bo zmeczona gdzies jestem:)
 
słuchajcie a tak z innej beczki.... jakie buciki kupujecie sobie na wiosnę tylko na płaskiej podeszwie czy cos z obcasikiem bo sie właśnie zastanawiam............. a jestem maniaczka butów wiec lubię wszystkie :):-)


ja tylko na plaskim,obcasow nie znosze,generalnie przy moim 169 w wysokich obcasach wygladam jak zyrafa wiec daruje sobie,poza tym w tamtej ciazy zaczelam tak w plaskich ze teraz w obcasach niet
hello po powrocie :) jak maluszki?
dzięki Dorotka to juz tylko 1,5 dnia...............:-(
..........:)
wiem i wiesz ze caly czas trzyma za Was kciuki,ja jade na wizyte w poniedzialek,Ty bedziesz juz po a ja sie dopiero bede umawiac
wyslam pw

nie Slonko nic nie doszlo spróbuj jeszcze raz


Wyniki jakieś 2 tyg masakra ... ale szybciej nie da rady............:-(

no proszę to same niziołki :) tylko bez obrazy dziewczyny.... Kasia takie brazowe?? ja to mam sporo butków ale zadnych znich nie będę mogla nosić w ciąży.........

to i tak jest podobno krotka hodowla te 10 dni,ponad 21 dni sie czeka na dlugą,a wiesz kritka jest tylko na 4 chiriby,to moze jak Cie bedą kluc dowiedz sie czy nie mogą dlugiej zrobic wtedy wiecej chorob wchodzi(tak mi powiedziala kolezanka ktora miala miec--nie potwierdzam tego napewno bo na tyle doinformowana nie jestem)

Saraa wlasnie tez wczoraj zauwazylam jak mi sie skora luszczy i tylko na piersiach, ale myslalam ze moze od chloru bo na basenie bylam. Posmarowalam nawilzajacym balsamem dove i na razie spokoj:-)


wiesz ja smaruje brzuch mojej malej nivea dla dzieci,rewelacja
no i jestem po wizycie UFFFFFFFF
Bobas sobie fikał i jest przecudny:-) Ma 88mm i niby jest ok. Niby, bo jak już pisałam nie mierzyła go tak dokłądnie. Mam tylko długosć. No alewierze że ejst zdrowy i ma to co ma mieć:cool:
Szew trzyma. dowiedziałam się też że moja szyjka podczaszakłądania jak ona ja określiła była tak miękka że nawet rozlazła:szok::szok::szok: czyli bez tego nie donosiłabym:no: a teraz daje mi 95% szans:tak::tak:

super wiesci

nio i cio dziewczynki....jak wam się podobają moje suwaczki ???????? hm.....:happy2::happy2::-D:-D:-):-)

sliczne

rozlaczylam kabel przez przypadek i dziwilam sie dlaczego ponad 2 h nie mam netu--dobra jestem
 
Kasias to ja Cie pociesze, nie jestes taka niska. Ja mam 156cm...brr malusia. Ale tez mi ciezko w wysokich butach, wole badziej przyziemi..hiiii, uwielbiam balerinki.
 
reklama
Do góry