reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

mi ginka radziła żeby w czasie mdłości jeść to na co ma się ochotę i do niczego się nie zmuszać, pomaga też ponoć cola :tak: ijeszcze głód potęguje mdłości więc lepiej co jakiś czas coś chrupnąć, może sucharki albo wafle ryżowe spróbujesz?
 
reklama
WITAM!!
Widzę Kobiałeczki ,że WAS męczą dolegliwości ciążowe.
Przegryzajcie jakieś wafle ryżowe i różne takie.

Ja gdyby nie brak @ to nie wiedziałabym ,że jestem w ciąży!!!
Tylko wieczorkiem kregosłup mi daje znaki ,ale z nim to już od dawna mam przeboje,no a teraz nosze to tym bardziej.
Mnie też czesto brzuch boli ,zaóważyłamm to jak coś szybko robie.
Teraz sobie leżymy plackiem i tak spalamy obiadek.Mały lula ,że aż chrapie:szok::szok::szok:,mieliśmy ruszyć d..ki ,ale nie wiem czy to sie uda:nerd::shocked2:.

PYSIA wiem ,że bedzie cięzko już sie boje.
Jeszcze musimy przyspieszyć budowe,tzn. ruszyć narazie plan sie rysuje i narysowac sie nie może.
Mąż pogonil goscia i ma działać szybciej.
Mieszkamy u tesciów no i jeden pokoik 12mkwadrtowych ,wiec trzeba działać.Na poczatku sie przepeka.
Jakoś będzie!!!

GAJA aktiva jest wskazana,więc codzień możesz jesć,pić czy jak tam chcesz!!
No , a jak sie ruszysz to i na kibelek tez Cię ruszy!!!

Ja nie umie leżeć,to dla mnie kara .Musze cos robić ,może mam ADHD:confused::confused::confused::confused:?????
 
nie plamie czysta krwia... Ale wyraznie brudze,raz rozowo,po chweli brunatno... wczoraj wzielam sie za porzadki i chyba nie potrzebnie,od poczatku ciazy biore acard,po ostatnim pustym jaju mam takie wskazania,a w nocy zaczelam duphaston... jestem dobrej mysli ale mimo to bardzo sie boje:no:

Sylwii,Kerna uwazajcie na siebie:tak::tak:

mnie tak mdli ze na nic oprocz jogutu i biszkoptow spojrzec nie moge:tak:
 
Witam Was:-)
Ja dziś sobie dłużej pospałam, prawie do południa:zawstydzona/y::-) M. się zajął małym a ja w końcu mogłam odpocząć. Cały dzień czuję się świetnie, żadnych mdłości, żadnego bólu:-) No i wilczy apetyt:-)
Nie mogę się doczekać wizyty u ginki (a dopiero 5 lutego). Zobaczę fasolke.Wtedy też dostane przeciwciała bo z M. mamy konflikt serologiczny.

Trzymajcie się kobitki i wypoczywajcie dużo.
 
No zaliczyłam godzinny spacer :)
Aktivię też kupiłam i jedną porcję zjadłam. Co do ruchu wiem, że jest jak najbardziej wskazany dlatego zrobiłam godzinną drzemkę a potem wyszłam. U mnie złe jest to że w pracy 8 godzin siedzę, potem wrócę do domu to już się nigdzie nie chce wychodzić bo ciemno i zimno, no i dzieci zazwyczaj nie chcą. Oby do wiosenki :)
 
cześć dziewczyny. Ja właśnie wróciłam z weekendu u rodzicow, nie zdążyłam jeszcze nadrobić lektury wpisów weekendowych, ale chyba dobrze mi się wydaję, że nasze grono się powiększyło...pozdrawiam wszystkie mamuśki
 
gosia, ja też mam konflikt. na szczęście dotarlam w piątek dopiero do moich papierów ze szpitala, bo mąż odbierając wypis nie wiedział ze oprócz oddziału noworodków musi również odwiedzić położniczy i odebrać mój wypis (ja tez o tym nie wiedziałam i dopier w piątek dowiedziałam się że mój pierwszy synek jest "ujemny")Uspokoiłam się więc trochę, bo i przeciwciał po porodzie nie miałam. Więc mam nadzieję, że obecna ciąża też bedzie ok z ujemnym dzidziusiem :-)
 
Czesc dziewczynki! Jestem mama dwoch chlopcow i wlasnie oczekuje swojego trzeciego dzidziusia. Termin wg ostatniej miesiaczki mam na 27 sierpnia wiec niby powinnam byc sierpniowka, ale jakos bardziej widze dla siebie miejsce u was przede wszystkim, poniewaz tutaj jest wiecej mam w takiej sytuacji jak ja to znaczy w trzeciej ciazy a na sierpniowkach wiekszosc z pierwszym. Mam nadzieje , ze przyjmiecie mnie do swojego grona:tak:
 
Witam
Czy ktoras miala mdlosci od wypicia wody ?
dziwne bo ciagle trabi sie aby duzo pic a mnie od zwyklej mdli:no:
kombinuje soki i z cytryną

 
reklama
No zaliczyłam godzinny spacer :)
Aktivię też kupiłam i jedną porcję zjadłam. Co do ruchu wiem, że jest jak najbardziej wskazany dlatego zrobiłam godzinną drzemkę a potem wyszłam. U mnie złe jest to że w pracy 8 godzin siedzę, potem wrócę do domu to już się nigdzie nie chce wychodzić bo ciemno i zimno, no i dzieci zazwyczaj nie chcą. Oby do wiosenki :)
Halo Sprobuj podjadac sliwki suszone te z puszki , i wszystkie napoje musisz slodzic laktoza ( cukier z mleka pytaj w aptece) To naprawde mi pomoglo.- Tak mi poradzila ginka.
 
Do góry