reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

no i jestem po wizycie UFFFFFFFF
Bobas sobie fikał i jest przecudny:-) Ma 88mm i niby jest ok. Niby, bo jak już pisałam nie mierzyła go tak dokłądnie. Mam tylko długosć. No alewierze że ejst zdrowy i ma to co ma mieć:cool:
Szew trzyma. dowiedziałam się też że moja szyjka podczaszakłądania jak ona ja określiła była tak miękka że nawet rozlazła:szok::szok::szok: czyli bez tego nie donosiłabym:no: a teraz daje mi 95% szans:tak::tak:


super gratuluję :-) będzie dobrze kochana donosisz maleństwo do swojego terminu :tak:
 
reklama
Ktoś dzisiaj pisął coś o butach, Karolinakare chyba...ja płaskie mam z tamtego roku i chodzę w nich na spacerki, a w sobotę byłam z mamą na zakupach i zobaczyłam sliczne brązowe buciki z beżowymi sznurówkami, takie ekstra nowoczesne, ale na wysokim obcasie za 229... nie mogłam im się oprzeć i mama mi zasponsorowała. Póki brzuch jeszcze niewielki to może dam radę pochodzić na obcasie
 
no i jestem po wizycie UFFFFFFFF
Bobas sobie fikał i jest przecudny:-) Ma 88mm i niby jest ok. Niby, bo jak już pisałam nie mierzyła go tak dokłądnie. Mam tylko długosć. No alewierze że ejst zdrowy i ma to co ma mieć:cool:
Szew trzyma. dowiedziałam się też że moja szyjka podczaszakłądania jak ona ja określiła była tak miękka że nawet rozlazła:szok::szok::szok: czyli bez tego nie donosiłabym:no: a teraz daje mi 95% szans:tak::tak:
Wspaniałe wiadomości!!! Duży już twój bobasek! Aby mu się dobrze i radośnie fikało!!!:-)
 
kerna...cudowne wieści,pogłaskaj brzuszek;-))

słuchajcie a tak z innej beczki.... jakie buciki kupujecie sobie na wiosnę tylko na płaskiej podeszwie czy cos z obcasikiem bo sie właśnie zastanawiam............. a jestem maniaczka butów wiec lubię wszystkie :):-)

widziałam ostanio ze w venezii wysyp różnych kolorowych ślicznych baletek
napewno się na jakies zdecyduje tylko muszę kolor wybrać ;)
poza tym to ja trampkowa ostanio jestem i napewno jakies kolejne zakupie:)
no a na lato nieodłączne chinki:cool2:

dziękuje za zaproszenia na NK,jak to super widzieć Wasze bużki :-))
 
Ja na dziś żegnam się! Niedługo zaczyna się fajny film- Czego pragną kobiety? Lubię go bardzo - poprawia humor! A znając mnie - do końca nie wytrzymam - zmorzy mnie sen. Ostatnio dobrze mi się śpi! Czego i wam, kochane wrześnióweczki, życzę! Pa!
 
reklama
no i jestem po wizycie UFFFFFFFF
Bobas sobie fikał i jest przecudny:-) Ma 88mm i niby jest ok. Niby, bo jak już pisałam nie mierzyła go tak dokłądnie. Mam tylko długosć. No alewierze że ejst zdrowy i ma to co ma mieć:cool:
Szew trzyma. dowiedziałam się też że moja szyjka podczaszakłądania jak ona ja określiła była tak miękka że nawet rozlazła:szok::szok::szok: czyli bez tego nie donosiłabym:no: a teraz daje mi 95% szans:tak::tak:

Super wiesci:)) i oby tak do rozwiazania:)
 
Do góry