reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna leż w łóżeczku i odpoczywaj, a plamienia na pewno przejdą, gdyby coś się działo niepokojącego typu mocne krwawienie czy ból to zadzwoń do gina :tak:
a mój mężuś właśnie sprząta, bo wczoraj nie miał czasu ,a ja leżę i nadzoruję :-)
 
reklama
nie plamie czysta krwia... Ale wyraznie brudze,raz rozowo,po chweli brunatno... wczoraj wzielam sie za porzadki i chyba nie potrzebnie,od poczatku ciazy biore acard,po ostatnim pustym jaju mam takie wskazania,a w nocy zaczelam duphaston... jestem dobrej mysli ale mimo to bardzo sie boje:no:
 
Sylwii201- porządki zostaw na potem fasolka jest stokroć ważniejsza niż nie odkurzony dywan itd.
Ja osobiście lubię ład i porządek, ale ostatnio jakoś trochę odpuściłam i jak nabieram ochoty to po trochu sprzątam.
Z rana przeważnie porządkuje bo po obiadku samopoczucie sie pogarcza a wieczorem to już wszystko boli i na nic nie mam sił.
 
Do wczoraj bylo super,nic mi nie dolegalo az do tego sprzatania,a wieczorem bole podbrzusza i plamienia,dzisiaj juz z lozka nie wstaje...odpoczywam
 
Do gina mam na wtorek ale moze jutro sie wcisne,bardzo dobra mam opieke po ostatniej ciazy... nawet w nocy moge dzwonic i sie konsultowac,ciagle leze
 
Sylwi, kerna odpoczywajcie. Po duphastonie się poprawi, u mnie tak było. Ja jak na razie mdłości nieliczne, piersi bolą ale tylko przy dotyku, także jest ok.
Miłej niedzieli
 
Tak was czytam i sama też lężę i na nic siły i ochoty nie mam;-)
Do tego w kibelku nie byłam już 3 dni, nie wiem gdzie to jedzenie się odkłada, piję kefiry, jem owoce i nic:wściekła/y: A mój mąż stwierdził że powinnam dupę ruszyć i pochodzić gdzieś bo od tego leżenia nic nie funkcjonuje - dobrze mu mówić jego nie mdli:dry:
Chyba kupię sobie aktivię - można w ciąży???
 
witam się:-) Plamienia maleją i tylko rano było teraz nic:tak: leżę, odpoczywam ile sie da bo małym tak czy siakzająć sie trzeba i ugotowaci nakarmić....ale jakoś dajemy rade
Teraz bratowa poszła z nim na spacerek więc mam chwile wolnego i lece do wyrka:tak:
A activia to chyba zwykly jogurt z bakteriami i błonnikiem:confused::confused::confused::confused: no kurcze sama nie wiem...najlepiej jak sobie poczytasz skład...jak będzie tego duuuużo to lepiej nie jedz.:-)
A co do kibelkowania to troche wój M racji ma...nie ruszasz sie to metab. sie spowalnia.
 
reklama
Kurcze ja nie wiem czemu co zjem jabłko lub mandarynkę to mi zaraz robi się niedobrze.
właśnie zjadłam mandarynkę i tak mi niedobrze ohhh ostatnio to samo było po jabłku.
Musze się położyć be nie wyrobię a tak nie lubię rozmów z kiblem...:-(
 
Do góry