reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna leż w łóżeczku i odpoczywaj, a plamienia na pewno przejdą, gdyby coś się działo niepokojącego typu mocne krwawienie czy ból to zadzwoń do gina :tak:
a mój mężuś właśnie sprząta, bo wczoraj nie miał czasu ,a ja leżę i nadzoruję :-)
 
reklama
nie plamie czysta krwia... Ale wyraznie brudze,raz rozowo,po chweli brunatno... wczoraj wzielam sie za porzadki i chyba nie potrzebnie,od poczatku ciazy biore acard,po ostatnim pustym jaju mam takie wskazania,a w nocy zaczelam duphaston... jestem dobrej mysli ale mimo to bardzo sie boje:no:
 
Sylwii201- porządki zostaw na potem fasolka jest stokroć ważniejsza niż nie odkurzony dywan itd.
Ja osobiście lubię ład i porządek, ale ostatnio jakoś trochę odpuściłam i jak nabieram ochoty to po trochu sprzątam.
Z rana przeważnie porządkuje bo po obiadku samopoczucie sie pogarcza a wieczorem to już wszystko boli i na nic nie mam sił.
 
Do wczoraj bylo super,nic mi nie dolegalo az do tego sprzatania,a wieczorem bole podbrzusza i plamienia,dzisiaj juz z lozka nie wstaje...odpoczywam
 
Do gina mam na wtorek ale moze jutro sie wcisne,bardzo dobra mam opieke po ostatniej ciazy... nawet w nocy moge dzwonic i sie konsultowac,ciagle leze
 
Sylwi, kerna odpoczywajcie. Po duphastonie się poprawi, u mnie tak było. Ja jak na razie mdłości nieliczne, piersi bolą ale tylko przy dotyku, także jest ok.
Miłej niedzieli
 
Tak was czytam i sama też lężę i na nic siły i ochoty nie mam;-)
Do tego w kibelku nie byłam już 3 dni, nie wiem gdzie to jedzenie się odkłada, piję kefiry, jem owoce i nic:wściekła/y: A mój mąż stwierdził że powinnam dupę ruszyć i pochodzić gdzieś bo od tego leżenia nic nie funkcjonuje - dobrze mu mówić jego nie mdli:dry:
Chyba kupię sobie aktivię - można w ciąży???
 
witam się:-) Plamienia maleją i tylko rano było teraz nic:tak: leżę, odpoczywam ile sie da bo małym tak czy siakzająć sie trzeba i ugotowaci nakarmić....ale jakoś dajemy rade
Teraz bratowa poszła z nim na spacerek więc mam chwile wolnego i lece do wyrka:tak:
A activia to chyba zwykly jogurt z bakteriami i błonnikiem:confused::confused::confused::confused: no kurcze sama nie wiem...najlepiej jak sobie poczytasz skład...jak będzie tego duuuużo to lepiej nie jedz.:-)
A co do kibelkowania to troche wój M racji ma...nie ruszasz sie to metab. sie spowalnia.
 
reklama
Kurcze ja nie wiem czemu co zjem jabłko lub mandarynkę to mi zaraz robi się niedobrze.
właśnie zjadłam mandarynkę i tak mi niedobrze ohhh ostatnio to samo było po jabłku.
Musze się położyć be nie wyrobię a tak nie lubię rozmów z kiblem...:-(
 
Do góry