reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kasiona, spokojnej podrozy bez turbulencji i cudownego pobytu w Polsce :) i szczesliwego powrotu oczywiscie!

o tak spokojnej podrozy i cudownego pobytu

Witam porannie i kawusiowo :)!

witam przy kawie



co do ciuchow to przez pierwsze 4-5 miesiecy najlepiej mnie podpasowaly kaftaniczki i polspiochy --dla mnie rewelacja,,body ja osobiscie nie znosilam,ciezko mi sie w nie ubieralo,a poza tym ona ulewala i najszybciej i najprosciej bylo mi kaftanik zmienic
a jeansy to tez jak jakies z pol roku miala,inne komplety takie dresow to tak ale jeansy niewygodne dla mnie byly

dzien dobry
 
reklama
Również witam przy kawusi. U mnie szaro, buro i nic się nie chce. Wciąż pada deszcz ze śniegiem....
Czekam aż mój pan wróci i trzeba na jakieś zakupy uderzyć.
A dziś na obiad tortilla z kebabem i ogromną ilością surówek:-)
 
hm...co do ciuszków to się nie wypowiem,bo to moje pierwsze maleństwo....tyle,że wiem by ciuszki w rozmiarze 52 mieć mniej....,żeby za dużo ich nie kupować....bo dzieci szybko rosną....:tak:.Narazie mam pare szt śpioszków i pół śpioszki...czekam na ciuszki od koleżanek! a co będzie mi brakować to poprostu dokupię...
Kochane mamuśki wy już bardziej doświadczone....poradżzie,bo ciągle mam dylemat....chodzi mi czy warto kupować pieluchy tetry...-tylko nie wiem czy bedę miała czas na ich czyszczenie itd....:baffled:.Tak sie zastanawiam bo chciałam zakupić z 40szt.pieluch -ale chyba na nich nie zaoszczędzę-bo wszystko kosztuje i do tego czas,który w tym czasie jest na wage złota!!!!! już sama nie wiem.....może wy bardziej doświadczone wiecie coś na ten temat!!!!!?????
 
Witam:-) Ja własnie pije herbatke:) U nas pogoda okropna:/ pada deszcz ze sniegiem i az sie nie chce wychodzic z domu:/ Zaraz ide złożyc ubranka ktore juz wyschly i wstawie kolejne pranie:/ Dzisiaj idziemy na urodziny do znajomych, a jeszcze musimy isc po prezent i kolo 16 do nich, wiec pewnie dopiero jutro poczytam co tam naskrobiecie dzisiaj:)
Co do pokoiku to my musimy przerobic moj stary pokoj na pokoik dla nas i dziecka, wiec troche mebli wywale, zerwe tapete i napewno zmienie kolorystyke, bo on jest na szaro-niebiesko i powoli myslimy w jakich kolorach zrobimy pokoik, ale jeszcze nic konkretnego nie ustalilismy:) Tesc juz zaproponowal ze pomoze nam w remoncie:) A po za tym tylko tyle narazie wiemy ze nie bedziemy kupowac łóżeczka tylko mieli takie stare łóżeczko, bo ono przechodzi z pokolenia na pokolenie:tak:
Kasiona spokojnej podróży:)
Miłego dnia dziewczyny:)
 
hm...co do ciuszków to się nie wypowiem,bo to moje pierwsze maleństwo....tyle,że wiem by ciuszki w rozmiarze 52 mieć mniej....,żeby za dużo ich nie kupować....bo dzieci szybko rosną....:tak:.Narazie mam pare szt śpioszków i pół śpioszki...czekam na ciuszki od koleżanek! a co będzie mi brakować to poprostu dokupię...
Kochane mamuśki wy już bardziej doświadczone....poradżzie,bo ciągle mam dylemat....chodzi mi czy warto kupować pieluchy tetry...-tylko nie wiem czy bedę miała czas na ich czyszczenie itd....:baffled:.Tak sie zastanawiam bo chciałam zakupić z 40szt.pieluch -ale chyba na nich nie zaoszczędzę-bo wszystko kosztuje i do tego czas,który w tym czasie jest na wage złota!!!!! już sama nie wiem.....może wy bardziej doświadczone wiecie coś na ten temat!!!!!?????

wiesz co ja ciuszkow w rozmairze 52 wogole nie mialam
mialam jeden komplet kaftanik +spiochy w rozmiarze 56,a reszte 62
mala szybko rosla a ja na poczatku zawijalam jej rekawki

co do pieluch tetrowych ja kupilam tak z 15 sztuk,3 zostawilam w szpitalu,a reszte to mialam ale nie jako pielucha tylko tak do wyatrcia malej,do polozenia na ramieniu jak odbijala,ewentualnie do przykrycia jak byl cieply dzien bo urodzilam ja w czerwcu

co do pieluch jednorazowych to przeszlam przez wszystkie rodzaje i zostalam wierna jednym
 
Dzień dobry :-)
I u mnie szaro, śnieżna zawierucha za oknem.
Znowu sennie, borykam się niskim ciśnieniem i pewnie druga kawa z mleczkiem dopiero postawi mnie na nogi.
Na obiad kotleciki z mielonej łopatki, do tego marchewka z groszkiem i ziemniaczki.
Ale mi się już chciało tej marchewki :-D
Kasiona- dobrej podróży i miłego pobytu w domku i wracaj do nas -czekamy! :-)
Jeśli chodzi o ciuszki, to nie mam jeszcze nic, oglądam ale nie kupuję. Pamiętam tylko gdy mój syn byl niemowlaczkiem uwielbiałam używać body, a wówczas dostałam kilka od koleżanki z USA, w PL tego nie było. Teraz widzę są i myślę że znowu będziemy używać, gdyż jest wygodne- nie odsłaniają się dziecku plecki i nie zawija materiał ,a jak się raz nauczyć to ubierać , to już idzie migiem :-) I raczej śpioszki, pajacyki, do spania śpiworek - super sprawa, dzinsy na wyjścia , bo raczej takiemu maluszkowi niewygodnie spać w takich spodniach ?
Popytam obecne koleżanki-mamy, co tez się nosi i co jest wygodne.
Pieluchy- myślę że z 15 warto mieć , w razie wysypki od pampersów, do wycierania, przykrywania zawsze się przydają, także gdy idziemy na wizytę do lekarza czy badania z maluszkiem.
Fjanego dnia Mamuśki :-)
 
Alez oczywiście, że można... ale za kilka dni inne osoby nie będą w stanie odszukać tej rozmowy o zakupach dla dzieci i to z mojej strony tylko PROPOZYCJA, a zrobicie jak chcecie :-)
 
reklama
hm... chodzi mi czy warto kupować pieluchy tetry...-tylko nie wiem czy bedę miała czas na ich czyszczenie itd....:baffled:.Tak sie zastanawiam bo chciałam zakupić z 40szt.pieluch -ale chyba na nich nie zaoszczędzę-bo wszystko kosztuje i do tego czas,który w tym czasie jest na wage złota!!!!! już sama nie wiem.....może wy bardziej doświadczone wiecie coś na ten temat!!!!!?????
Ja uzywalam tylko pampersy i moj maly nie byl nigdy odparzony

co do pieluch tetrowych ja kupilam tak z 15 sztuk,3 zostawilam w szpitalu,a reszte to mialam ale nie jako pielucha tylko tak do wyatrcia malej,do polozenia na ramieniu jak odbijala,ewentualnie do przykrycia jak byl cieply dzien bo urodzilam ja w czerwcu

co do pieluch jednorazowych to przeszlam przez wszystkie rodzaje i zostalam wierna jednym
A ktorym pozostalas wierna?

A co do jeansow to tez mialam na mysli tylko na wyjscia. Przeciez nie ubiore dziecka w domu w jeansy hahaa. Ale jestem jak najbardziej za body i polspiochami a na noc cale pajacyki. I nie wiem czemu nie cierpie frotee , preferuje tylko welur i bawelne.
 
Do góry