reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

tzn ja urzadze pokoj dla dziecka ale oczywiscie my bedziemy spali w tym samym pokoju bo nie wyobrazam sobie inaczej..heh..mimo ze mam duzy dom(na wsi) to jednak maluszek musi byc z mamusia a pozniej pomysli sie co dalej:)
 
reklama
hiii co do pokoiku dla dziecka to ja nie mam dylematu...bo mamy niestety kawalerke :( czyli 1 pokój, na wieksze mieszkanie niestety nie stac nas tzn czeka nas kredyt na cale zycie jak chcemy większe.Takie sa realia niestety. Jak nic taniego nie znajdziemy teraz to pomeczymy sie tak do 2-3 latek dzidzi.
A dzidzia coraz czesciej sie wywraca w brzuszku..ha ha fajne uczucie :)

generalnie jestem na takim etapie ze jeszcze nie mysle o urzadzaniu pokoiku,duzo rzeczy mam po malej tzn wozki,lozko,posciel(wklady),jak juz bede wiedziec co i jak z tą toxo i jesli wsio oki bedzie to bede musiala wyniesc troszke julki zabawek,przestawic szafe i wstawic lozeczko dla kropki--ot to cale u mnie meblowanie,tzn tak jesli to bedzie dziewczynka to bede musiala pojedyncze kaftaniki i spiochy dokupic,bo reszte mam,a jesli chlopiec to to wiekszy ubraniowy asortyment zakupic
 
Ja tez urzadzilam mojemu synusiowi pokoik w zywych barwach. Nizej foto DSCN3371..jpg
 
heh..ja tez bede remontowac pokoj dla dzidzi..i nie znajac plci wymyslilam wrzosowe sciany i seledynowe zaslonki i posciel do lozeczka:)


a my juz wbralismy,posciel w pomaranczowo,czerwono,zolto,zielone paseczki.Scianki biale ,wersaleczke juz mamy(czerwona) i wozeczek wybrany czarno-czerwony

Ale co do plci to sama jestem taka ciekawa ze szok!
 
Dziewczynki ja jutro rano wyjezdzam wiec zycze wam wszystkim udanych wizyt, i zdrowka :) do zobaczenia za 10 dni, kurde nie wiem jak przezyje bez BB heheh buziaki
 
reklama
Do góry