reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dzin dybry dziewczeta! :)

Mam takie pytanie, wczoraj siedzialam przed kompem i tak nagle sie zerwalam bo uslyszalam dzwonek do drzwi i dziewczyny kurde myslalam ze cos mi sie w srodku przerwalo normalnie, taki bol przenikliwy ze masakra, w dole brzucha, usiadlam znowu i po chwili przeszlo, dzis z kolei sobie kichnelam i znowu to uczucie tak jak by przy jajnikach ze cos mi sie urywa ...czy ktoras z was ma cos takiego?
ja tez tak mam czesto, wiec trzymam sie zaawsze za brzuszek po prostu to wtedy jakos nie ciagnie i nie boli tak
kerna witaj i ciesze sie ze juz optymizm wrocił, oby wszystko sie ułozyło teraz jak najbardziej pomyslnie
Co do pokoiku to jeszcze nie urządzam , bo mam na to czas, dzidzia bedzie z nami w sypialni bo jest dosyc duza, a corka ma swoj pokoik juz dawno wiec spoko. Zastanawiam sie tylko czy mala nie bedzie zazdrosna o nowe dziecko rodziców i nie zacznie znow przychodzic w nocy na spanie do duzego łózka? Moze mamusie ,ktore juz maja starsze dzieci mogłyby cos na ten temat powiedziec.
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie i kawusiowo :) U nas znowu sniegu nasypalo.... Zaraz gonie z M na bazarek dla dzieci :) moze znowu uda sie cos fajnego znalezc w dobrej cenie :) Milego dnia !!! Saara sliczny pokoik !!!
 
Ja też witam porannie:tak:...a u nas śnieg z deszczem-brrrrr:wściekła/y:-kiedy ta zima się skończy?....
Dobrze,ze wczoraj zakupy porobiłam...Ja tak rano bo mężuś wrócił z nocki a ja się wybiłam ze snu....
Trixi wiem,ze te bazarki to super sprawa....kiedyś miałam okazję być na takich bazarkach-super sprawa i tanio!!!!szkoda,ze u nas w Polsce nie są tak znane te bazarki.....:no:.
 
witam weekendowo. u nas też znowu biało, juz nawet mój pies na widok sniegu sie nie cieszy :)
a co do pokoju dziecinnego to narazie zbieram pieniążki i takie fest zakupy planuje w czerwcu-lipcu
 
Witam się z rana :-)

Za oknem szaro, buro i mokro - jak ja nie lubię takiej pogody!!!!!!!!!

Kerna - super, że już u Ciebie ok.; nie przemęczaj się i nie dźwigaj, a wszystko będzie ok.

W poniedziałek mam usg genetyczne - mam nadzieję, że dzidzia ma się dobrze. Wizyta niestety dopiero na 18.30, więc relacje zdam we wtorek.

A co planujecie na dzisiejszy obiad???? Ja chyba zrobię schab ze śliwką, sosik i ziemniaczki.

Życzę miłego dnia:-)
 
Witam sie przy kawusi. Ja tez zaraz lece na bazarek, tylko innego rodzaju- z jedzonkiem . A co do obiadku to u mnie dzis truskawki z makaronem i smietana i jakas zupka. Tak nagadalyscie o tych truskawach, ze polecialam wczoraj do lidla i tez kupilam.
 
A co do zakupow dla baby to narazie obserwuje.
Ale mam trzy postanowienia nie kupie kolderki tylko spiworki ( moze nauczy sie w nich spac , i szpitalach tutaj tez je stosuja), poniewaz moj synus spi pod koderka i strasznie sie odkrywa czasami musze wstac 3-4 razy wnocy zeby go przykryc.:szok:

Nie kupie zadnych kaftanikow- tylko same body , bo z doswiadczenia wiem , ze sa wygodniejsze, i kaftaniki , ktore sprezentowala mi rodzina poprostu przelezaly w szafie.:baffled:

I nie bede ubierala dzidzi w spioszki i pajacyki ( oczywiscie tylko do spania) . Jest taki wybor spodenek, jeansow, sukieneczek , dreski ,tak ze spiochy moge sobie oszczedzic. A najbardziej denerwuje mnie jak dziecko ma roczek i pomyka jeszcze w pajacykach.:no:
 
Ostatnia edycja:
Saraa a ja np wolałam ubierać w body i śpiochy, bo było najwygodniej, dżinsy były mega niepraktyczne, sukienki też dopóki mała nie skończyła 7-8 m-cy. W domu i tak zazwyczaj w body i rajstopkach bo był szybki dostęp ;)
Wiesz ale każdy inaczej podchodzi, nie mówię że jak nie będzie siedzące itp to nie ubiorę jakiegoś kompleciku ale póki w kombinezonie będzie zawinięte jeździło to i tak nikt nie zobaczy w co ubrane jest :)
 
reklama
Witam się sobotnio!

O dziwo u mnie dzisiaj plusowa temperatura. Świetnie bo nareszcie mogę pranie na dwór wystawić i nie zamarznie :-D
Ja po kawusi i 2 parówkach z olbrzymia ilością musztardy. Pochłaniam jej ostatnio baaardzo dużo :szok:

Robisz bigos mysliwski ? Czyli taki przez ktory dzik tylko przelecial. :-D
Nie, to na pewno nie jest bigos myśliwski ;-) tylko taki zwykły... dałam kawałek schabu, boczek i jakąś zagubiona kiełbasę, kapuchę kiszoną, normalną, suszone grzybki i dwie suszone śliweczki. Ale wyszedł świetny. Zajadamy się nim z Małżem :tak:


A ja czuje jak mi brzuch rośnie :D Jak siedzę to spodnie już cisną...wow... :p
Moje jeszcze nie cisną ale zdecydowanie czuję już, że mam brzuszek fasolkowy. To taki śmieszne uczucie...

Witam dziewczynki :)
Mojemu M. strasznie sie podobało ... po tym Usg jakos zaczało chyba do niego docierac ze jednak rośnie u mnie mały lokator :)
U mnie było tak samo. Jak Małż zobaczył Fasolinę to chyba to nim trochę wstrząsnęło :-D

cześć laski. dzis wychodzę, teraz czekam na wypis, recepty dostałam, wszytko juz jest ok. Skurcze przeszły i już humor mi sie poprawił uffff.
kerna cieszę się, że wszystko dobrze!

Witam wszystkie wrzesnioweczki......chetnie dolacze do waszego grona:)
Witaj!

Słuchajcie, w domu mam bu...l, stertę prasowania, papiery do uporządkowania a dzisiaj taki dzień, że nic nie dam rady zrobić. Na 15-stą idziemy na imprezę urodzinową szwagierki i wrócimy pewnie późno...
Poproszę takiego robota co będzie wszystko w domu robił :-) :-) :-)
 
Do góry