reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Tia...tyle, że ja już bym chciała wiedzieć , kusi mnie już meblowanie pokoiku w koncu za tydzien się przeprowadzam, coś będę w domku malowała, meblowała. Ech, wytrzymam :-D


mozna znalesc uniweralne weole kolory, dzieici nie zauwazaja pastelow,najlepiej sa zywe stymulujace kolory.zielenie,czerwienie,pomarancze
ja np nie wyobrazam sobie urzadzenie pokoju dla dziewczynki w samym rozu :cool:brrrr

na watku "zakupy" dalam link fajnych mebli,ktore znalazlam.
zmieniac juz nie bede, musze tylko dla Nadinki kupic wieksze lozko:tak:a w sumie kusi mnie jak licho, by urzadzic pokoik od nowa-bo niestety ikejowskie meble sa nietrwale jakies:eek:
 
reklama
Mój T. chyba ma syndrom ciążowy bo leży i śpi :-D
Ja nie zmęczona a on tak chodź oboje równo wstaliśmy i w sumie nic męczącego nie robiliśmy...
Co do pokoju dla maluszka mój 3 skarb musi się na razie zadowolić swoim kącikiem w pokoju naszym bo nie mam 3 pokoju dla maluszka.
Jeden pokój jest mój drugi synków a w trzecim babcia jest więcej pokoi nie ma niestety.
Każdy mój skrab do 2 latek spał w moim pokoju więc jest to i wygoda dla rodziców i poczucie bezpieczeństwa dla maluszka.
Co do kolorków to ja mam 2 ściany żółte dwie zielone i łóżeczko będzie akurat na zielonej więc i pościel będzie zielono kremowo żółta lub coś w tym stylu aby mi pasowało kolorystycznie do pokoju, a poza tym to uniwersalne kolorki dla chłopca i dziewczynki więc już mogę po mału się zaopatrzyc w pościel nie znając jeszcze płci maluszka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mozna znalesc uniweralne weole kolory, dzieici nie zauwazaja pastelow,najlepiej sa zywe stymulujace kolory.zielenie,czerwienie,pomarancze
ja np nie wyobrazam sobie urzadzenie pokoju dla dziewczynki w samym rozu :cool:brrrr

na watku "zakupy" dalam link fajnych mebli,ktore znalazlam.
zmieniac juz nie bede, musze tylko dla Nadinki kupic wieksze lozko:tak:a w sumie kusi mnie jak licho, by urzadzic pokoik od nowa-bo niestety ikejowskie meble sa nietrwale jakies:eek:
Masz rację z tym, że noworodki i niemowlęta nie widzą pasteli, ale taki łazikujący berbeć pewnie już dostrzeże:-)
A mebelki z Ikei niezbyt trwałe bo to taka szwedzka Biedronka , ja lubię jezdzic pooglądac gadżety w Ikei i to jedzonko , ale samych mebli jakoś nie preferuję.
Polskie drewniane są śliczne i trwałe, te z linku Twojego Anju są czadowe , ale tanie nie są. Mamy czas na oszczędzanie :-)
 
Mebelki czadowe, ale ja nie mam gdzie je wstawić.Dla osób które spodziewają się 1 lub 2 dziecka, albo maja duży domek z kilkoma pokojami są jak znalazł.
Ja ide jeśc a potem luknę co słychac u doktorków w Leśnej Górze
 
Dobry Wieczor dziewczyny!!
Wlasdnie zrobilam sobie salatke jarzynowa callla miske i bede ja jadla chyba 3 dni he ,bo u mnie nikt nie jada salatki tylko ja:D
uciekam ogarne kuchnie i bede z corcia bajke ogladala na polsacie milego wieczorku PA

 
Ja mam 3 pokoje ale dziecko będzie z nami, bo jeden jest syna w drugim urzędują oboje i tez tam śpi córka no i nasz skromniutki, kupuję turystyczne, pościele mam po Oli :) Także pokoiku dla dziecka nie robię
 
fajnie macie urządzacie już w głowie pokoiki :) ja niestety nie mam miejsca na pokoik dla maleństwa bo mamy kawalerkę...no ale dzidzia będzie z nami w sypialni :) a z czasem może zamienimy na większe :)
 
hiii co do pokoiku dla dziecka to ja nie mam dylematu...bo mamy niestety kawalerke :( czyli 1 pokój, na wieksze mieszkanie niestety nie stac nas tzn czeka nas kredyt na cale zycie jak chcemy większe.Takie sa realia niestety. Jak nic taniego nie znajdziemy teraz to pomeczymy sie tak do 2-3 latek dzidzi.
A dzidzia coraz czesciej sie wywraca w brzuszku..ha ha fajne uczucie :)
 
reklama
ja powoli się żegnam...trzymajcie za mnie kciuki jutro na wizytke na 12.40 ale muszę jeszcze odebrać wyniki więc o 11.30 już jedziemy :)
no i nie wiem czy dam radę pisać przez weekend bo bierzemy małą mojego ale myslę że jak jutro ją uspię to zdam relację z wizyty :)
mam nadzieję że będzie ok :)

miłej nocki mamcie i fasolki :)
 
Do góry