reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A mi dopiero gaz przywieźli chwała ci panie lepiej późno niż wcale ha ha ha
Co do waszych bóli przy kichaniu itd to ja na szczęście nie mam takich dolegliwości.Jakos nie czuję, aby mi się cokolwiek rozciągało czy ciągnęło.
 
reklama
Paulka SUPER !!!

super wiesci

smakowite posty piszecie:)) tez zjadlam arbuza i klade sie do lozka..
wazylam sie dzisiaj i 44kg..czyli 1.5 przytylam:))
milej nocy zycze:*

o matko ale malusio wazysz

haha a ja mam apetyt na slodycze,owoce ,mleko i jego przetwory a nie moge patrzec na mieso:)

to podaje lapke ja mam podobnie ,tylko slodycze odpadają

Witam
jestem mamą już 4-letniego Oliwka i czekam na drugiego synka, który zaplanował swoje przyjście na 5 września.
Chciałam się przywitać tak z rana i tak na powitanie.

witaj
cześć laski. dzis wychodzę, teraz czekam na wypis, recepty dostałam, wszytko juz jest ok. Skurcze przeszły i już humor mi sie poprawił uffff. W południe M przyjedzie po mnie i do domkuuuuuuuuuuu i co najlepsze!!! Wcale nie muszę leżeć:tak: mam żyć normalnie, a nawet ruch jest zalecany, ale oszczędnie i bez dźwigania! Czyli do auta małego nie wsadzę:sorry2: bo on jeszcze za mały..ale nic waże, że nei msuze w domu palckiem leżeć:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
witam nowe mamusie:-)

jejciu jak sie ciesze,jak Ci dobrze,super ze chociaz Ty sie cieszysz kochanie

w 1wszej ciazy w lodowce znajdowalam caly sprzet agd/rtv...czajnik bezprzewodowy, telefon kolo kabanosow lezal, pilot od tv zazwyczaj tez lezakowal w zimniejszym klimacie, wszytko co ginelo w domu,znajdowalismy w lodowce:)))
teraz takich odjazdow nie zauwazylam

niezle roztargnienie,ale przynajmnie wsio w jednym miejscu glownie bylo -w lodowce

Witam wszystkie wrzesnioweczki......chetnie dolacze do waszego grona:)

witaj


ja po pracy,po cmentarzu,i spadam na msze za babcie bo ma 1 rocznice smierci,
odezwe sie wieczorkiem
 
Google Tłumacz

tu jest na temat dokladnosci okreslenia plci w 12 tyg

To moze u mnie rzeczywiscie bedzie Kaska :) Witam nowe mamusie :) Fajnie Kerna ze u Ciebie wszystko OK i juz wracasz do nas :) U nas dzisiaj sloneczko od rana ,ale przyplywu energii raczej brak.Zrobilam wczoraj wieczorem obie salatki z tunczyka i ..... juz sladu po nich nie ma :)
 
Beniaminka dzwonilam do mojego gina bo sie martwiłam tym zwolnieniem lekarskim, i uspokoił mnie mówiac ze pamieta o tym i bedzie ciąglośc mam sie nie martwic, no i przyjechac na te zaległe badania w sobote...ufff jaka ulga
To super Magi78 :-) Czyli teraz już spokojnie pójdziesz na jutrzejsze badania :-)
 
Google Tłumacz

tu jest na temat dokladnosci okreslenia plci w 12 tyg

Poczytałam :) Już w tym wcześniejszym linku było o tych kątach ustawienia tego wyrostka płciowego płodu, tyle że jestem ciekawa który z naszych ginekologów ma czas i umiejętności by takie pomiary dokładne zrobić :-) Przecież łatwiej i pewniej poczekac do tych 16-20 tygodni i już wszystko wiadomo :-)Tia...tyle, że ja już bym chciała wiedzieć , kusi mnie już meblowanie pokoiku w koncu za tydzien się przeprowadzam, coś będę w domku malowała, meblowała. Ech, wytrzymam :-D
 
Poczytałam :) Już w tym wcześniejszym linku było o tych kątach ustawienia tego wyrostka płciowego płodu, tyle że jestem ciekawa który z naszych ginekologów ma czas i umiejętności by takie pomiary dokładne zrobić :-) Przecież łatwiej i pewniej poczekac do tych 16-20 tygodni i już wszystko wiadomo :-)Tia...tyle, że ja już bym chciała wiedzieć , kusi mnie już meblowanie pokoiku w koncu za tydzien się przeprowadzam, coś będę w domku malowała, meblowała. Ech, wytrzymam :-D

heh..ja tez bede remontowac pokoj dla dzidzi..i nie znajac plci wymyslilam wrzosowe sciany i seledynowe zaslonki i posciel do lozeczka:)
 
heh..ja tez bede remontowac pokoj dla dzidzi..i nie znajac plci wymyslilam wrzosowe sciany i seledynowe zaslonki i posciel do lozeczka:)
Ciekawy pomysł z tym kolorkiem i...lubię taki :-) No, no, no :) W mieszkaniu które kupuję sa już piękne gładzxie na ścianach, także tylko kolor farby wybrać, a potem może jeszcze mebelki, w koncu to już kilka tygodni i będziemy wszystkie wiedzieć :-D
 
reklama
jak pochodzilam po castoramie to upatrzylam ciemne brazowe panele..ciemne meble..wlasnie kolor scian taki jasny wrzos i te seledynowe dodatki..bardzo ladnie to bedzie wygladac..i oczywiscie duzo oswietlenia..lampa nocna i halogenki w suficie..
 
Do góry