reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kasiona mam dokładnie takie samo uczucie, dlatego poszłam na ten pilates. No i oczywiście prawie codziennie spacery.
Nie odmawiam sobie żadnego jedzenia, ale słodkie staram się ograniczyć. A tu dzisiaj miałam tak wielką ochotę na słodycze,że wrąbałam całą paczke toffii:zawstydzona/y: aż mi niedobrze się zrobiło. Mam nadzieję, że zaspokoiłam swoją chęć na najbliższe dni, bo mam aż wyrzuty sumienia.

Tez bym sie zapisala na cos takiego ale w moich oklocach raczej bedzie ciezko...musze sie zorientowac :)
 
reklama
Saraa, piję bardzo duzo, a moje ostatnie wyniki moczu były ok, więc nie wiem co jest grane, mam nadzieję, ze to był jednorazowy przypadek:)
Mam jeszcze pytanko..czy picie soków owocowych dostarcza tylko matce zbędnych kalorii, a na dzidziusia nie ma wpływu? Słyszałam, ze tylko picie wody niegazowanej ma wpływ na nasze nienarodzone maleństwa..
Słyszał ktoś cos o tym?


Moim zdaniem soki swiezo wyciskane i naturalne na pewno zrobia dobrze i Tobie i maluszkowi :) a co do wody to wiadomo to podstawa
 
Beniaminka piszesz o badaniach prenatalnych, że je robisz. Lekarz powiedział mi ostatnio, że na te pierwsze już u mnie za późno i umówił mnie na jakieś drugie niemówiąc jakie to. Może Ty coś mi podpowiesz. Siedze na necie i czytam i czym więcej czytam tym bardziej głupia jestem.

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)


mnie się wydaje że chodzi o usg połówkowe robi sie je chyba w 20 tyg...
 
Beniaminka piszesz o badaniach prenatalnych, że je robisz. Lekarz powiedział mi ostatnio, że na te pierwsze już u mnie za późno i umówił mnie na jakieś drugie niemówiąc jakie to. Może Ty coś mi podpowiesz. Siedze na necie i czytam i czym więcej czytam tym bardziej głupia jestem.

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)

To drugie może to- tak zwany test potrójny wykonywany z krwi + USG GENETYCZNE zrobione przez certyfikowanego specjalistę usg (gentetyk). Są wyznaczone ośrodki, które to wykonują i tam jeśli kobieta nie przekroczy 35 lub ma wskazania-obciążenia w rodzinie ma te badania za darmow z NFZ-nawet lekarz prywatny może wystawić skierowanie. Test potrójny wykonuje się około 16 tygodnia własnie, ale dokładnie powie Ci lekarz. Ja zaś będę jeszcze miała w 20 tygodniu dalszy ciąg tych badań prenatalnych razem z tzw USG połówkowym( połowa ciąży).
 
hej dziewczyny! Oj naczytałam sie tych postów i juz nie mam siły na pisanie..hiii
Co do róznych bóli wiazadel itp to ja mam takie tez oczywiscie , no i spacery narazie nie dla mnie bo potem tak mnie miednica boli jakby mi miala sie zaraz rozlecieć.
Co do roztargnienia , to myslalam ze jest ze mna cos nie tak , ale po przeczytaniu postów widze ze wsio w normie..hiii ja zapominam ciagle o drobnych rzeczach...do takiego stopnia ze idac gdzies nie wiem po co ide...
Witam nowe mamusie!
Kerna, super ze wracasz i widac optymizm w twoich postach..super ciesze sie.
Beniaminka dzwonilam do mojego gina bo sie martwiłam tym zwolnieniem lekarskim, i uspokoił mnie mówiac ze pamieta o tym i bedzie ciąglośc mam sie nie martwic, no i przyjechac na te zaległe badania w sobote...ufff jaka ulga
 
witam kochaniutkie:)
u mnie tez dzsiaj strasznie szaro za oknem,az nic sie nie chce i raczej kawusia popołudniu bedzie wskazana bo oczka sie zamykają:-D
pozdrawiam was serdecznie
 
Witam :-) jakos przebrnelam przez te strony ktore napisalyscie od wczoraj:tak:dochodza blyskawicznie:-D:-D

Witam tez kilka nowych wrzesnioweczek :-) !!!!

Dzis pogoda u nas do kitu pada od rana:wściekła/y:

Gratuluje wszystkim tez udanych wizyt :-)
paa....
 
Witam:)
heh jak zawsze duuuzo do czytania ale dalam rade:)

Kerna ciesze sie ze juz wszystko w porzadku:))

Gratuluje udanych wizyt:)

Mam podobne bole i ciagniecia przy wydmuchiwaniu nosa i kichaniu..a jak dlugo chodze albo stoje to czuje jak mnie wszystko rwie w kroku..

Dzisiaj wstawilam bigos i tak mi pachnie..

heh wczoraj zmienilismy z moim opony zimowe na letnie a dzisiaj snieg pruszy..no co z ta pogoda:/

mierzylam sobie cisnienie i mam niskie..nie za dobrze sie czuje..glowa mi peka i wogole jakas slaba jestem:(

Witam serdecznie nowe mamusie:*
 
reklama
Witam:) U nas tez szaro i snieg spadl:dry: Nic sie nie chce przez ta pogode, zrobilam obiadek i obijam sie, bo nie mam na nic checi. Dzisiaj na szczęście już nie miałam rannej przygody z kibelkiem także, mysle ze to byla tylko jednorazowa przygoda:) Humorek dzisiaj mam raczej kiepski i najchetniej przespalabym caly dzien, ale co bede robila w nocy:confused: jak przespie cale popoludnie. Moj D. dzisiaj pozniej wraca, bo ma wpisy na uczelni takze do wieczorku sama bede i chyba sie za nudze:/
Kerna bardzo sie ciesze ze u Ciebie juz lepiej i wracasz do domku:)
Witam nowe wrześnióweczki:-)
 
Do góry