reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kasiona Tak jak pisaly dziewczyny, niemartw się ja tez tak mam ;)



Karolinkare Mówisz?? Juz tyle razy mialam na niego ochotę, kurna czas kupić to cacko!!

Kerna cieszymy się wszystkie że wszystko jest juz na miejscu, pakuj się tam pakuj i do domciu zmykaj!!!

Ja dziś kupiłam meżusiowi kapuche kiszoną do ziemniaczków z sosikiem a sobie sałatę zieloną. Kurna rozpakowałam ta kapuchę i... juz pół woreczka wrabałam - ale mi kwaśnie i dobrze jest ;)

Anja78 Ja cos niemam zaufania do tej firmy jak i do Quelle. Kiedys nakupiłam parę rzeczy, niedosyc że wszystko było większe niż powinno, to jeszcze jakość materiału nie była dla mnie zadowalajaca. No aloe ciuszki przyznam wyglądaja super, mam nadzieje że tobie się udało ;)


Olimama witaj witaj!!

no super w smaku i w miare szybko się robi!!:)
 
reklama
Jakoś ten piątek do godz 12 mi leciał teraz już się ciągnie:-( Oczy od kompa mnie bolą już, nie mam siły 8 godzin się w niego gapić, zwłąszcza że czuję iż znów wzrok mi się pogarsza a już mam dużą wadę a do tego w firmie nie ma funduszu socjalnego i okulary, wizyty itp muszę z własnej kieszeni płacić, bo w większych firmach to choć połowę za okulary zwrócą a jak ja mam wydać ok 400 zł to wiecie (zwłaszcza że moje szkła zawsze na zamówienie są, bo nietypowe mam) na ulicy nie leży:dry:

Niby pracodawca powinien zapewnić alternatywę 4 godzinną jeśli tylko się przy kompie pracuje ale co on może zapewnić jak tu nic innego nie ma do roboty:confused: Podłogi mam zmywać? ;-)
 
Wreszcie przebrnęłam przez 15 stronek waszych postów.
Witam nowe i starsze mamuśki
Kerna super, że już do domku zmykasz.
Co do wagi to mi od początku spadła 2 kg i jest obecnie na 64 kg i ani drgnie choć już zero mdłości i przytulanek z kibelkiem.
Pogoda dzis do bani jak słonka nie ma nie chce mi się ruszyć tyłek z domu, ale pójdę za net zapłacić a wieczorkiem na drogę krzyżową ulicami miasta chociaż kawałek.
Co do pomocy partnera to jak mój jest w domu to go na maxa wykorzystuję ha ha ha
Odkurza bo ja tego nie znoszę i z psami na dwór chodzi.Do pieca tez czasem dołoży.
Cholercia gaz mi się skończył a miałam wstawione ziemniaki i groszek z marchewką i miałam smażyć kotlety mielone z jajek.Dzwoniłam to gaz mi dowiozą za 2 godziny dopiero :szok:kiszki mi się na 2 stronę zdążą wykręcić.
Musze zjeść jakieś ciastko, albo owoc.
Ja moja dzidziulkę czuje tylko jak leże w dzień jestem tak zajęta zabawą z niunką sprzątaniem itp że nie czuję nic ale wieczorem lub rano jak słodko leniu****e to czuję moje delikatne kopniaczki :-)
 
Tak Kasiona, ja to mam niestety. Z tego co pamiętam, także Kerna miała podobnie. Te ciągnięcia w dole brzucha- przeszywający, ciągnący ból to po pierwsze rozciągające się więzadła rosnącej macicy, a inna przyczyna to jak u mnie także skracająca się szyjka macicy, na która niestety za parę dni trzeba założyć pessar.
W pierwszej ciąży miałam podobne bóle, ale silniejsze po lewej. Wyobraź sobie, że mój ówczesny lekarz konował, skierował mnie do chirurga wtedy z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego :-) A potem zaczęłam krwawić i okazało się, że synuś rósł dużo szybciej niż moja macica, ale wszystko skńczyło się Ok. Miałam duże dziecko, a sama byłam filigranowa.

Jej dziewczyny mnie tez tak ciagle boli a czasem to nawet nogi ,pupa,i kobiece partie ciala mam tak napiete ze chodzic sie ni da (wystarczy ze sie przejde i potem to odchorowuje)
 
[ja cos niemam zaufania do tej firmy jak i do Quelle. Kiedys nakupiłam parę rzeczy, niedosyc że wszystko było większe niż powinno, to jeszcze jakość materiału nie była dla mnie zadowalajaca. No aloe ciuszki przyznam wyglądaja super, mam nadzieje że tobie się udało ;)


Olimama witaj witaj!!

Wiesz ja tez mam takie odczucia niedaleko ode mnie Bon Prix ma swoj sklep firmowy , i ta wszystkie ciuszki wygladaja o wiele gorzej niz na zdjeciach. Moim favorytem jest H&M , C&A, Esprit - tam zasze cos super mozna na wyprzedazy znalezc.
Dziewczyny u mnie rodzice nadal nic nie wiedzą:sorry2: Jak mąż nie powie to ja denerwować się nie zamierzam:sorry2:Ale dziwię się że nic nie zauważyli bo brzuch ewidentnie jest:confused:
Co do sportu to ja codziennie ćwiczyłam przed ciążą ale takie intensywniejsze ćwiczenia i teraz niewskazane, za to u nas pilatesu itp nie ma niestety:no:
U mnie nikt nie wie ale mieszkam od mojej mamy 800 km , wiec poinformuje ja jak pojade do Polski.

Hej mamuśki:)
Miewacie bóle pęcherza? ja dzis spać przez to nie mogłam w nocy..
Czułam się tak jakbym wstrzymywała mocz przynajmniej ze 2 dni, a potem "kropelkę" wysiusiałam;/
Teraz jest ok, mam nadzieję, ze tę noc prześpię bez takich ekscesów..
Miłego dnia Wam życze i spadam "karmić" mojego bejbika rybką:)

[/url]

Wiesz musisz zrobic badanie moczu , a pijesz duzo?
Moj bejbik tez dzisiaj chcial rybke.
 
Witamy nowe mamusie:-)
Jeśli chodzi o bóle jajników to chyba wszystkie się z nimi męczymy.....
Ja fasolki jeszcze nie czuję ale to moje pierwsze dzieciątko więc jestem cierpliwa.
U mnie dziś na obiadek placki po węgiersku:rofl2:
Muszę czasami rozpieścić mojego S. :-D
 
Beniaminka piszesz o badaniach prenatalnych, że je robisz. Lekarz powiedział mi ostatnio, że na te pierwsze już u mnie za późno i umówił mnie na jakieś drugie niemówiąc jakie to. Może Ty coś mi podpowiesz. Siedze na necie i czytam i czym więcej czytam tym bardziej głupia jestem.

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)
 
reklama
Ja tez cwiczylam przed ciaza , czego teraz bardzo mi brakuje czuje jak moje miesnie zamieniaja sie w flaki hehe,a najbardziej brakuje mi biegania.Po bieganiu czulam sie swietnie, ale lekrza stwierdzil zebym sobie raczej odpsucila, wiec spacery i spacery.. a ja zastanawiam sie tez nad rowerekim treningowym..

Kasiona mam dokładnie takie samo uczucie, dlatego poszłam na ten pilates. No i oczywiście prawie codziennie spacery.
Nie odmawiam sobie żadnego jedzenia, ale słodkie staram się ograniczyć. A tu dzisiaj miałam tak wielką ochotę na słodycze,że wrąbałam całą paczke toffii:zawstydzona/y: aż mi niedobrze się zrobiło. Mam nadzieję, że zaspokoiłam swoją chęć na najbliższe dni, bo mam aż wyrzuty sumienia.
 
Do góry