reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

tak moja pierwsza :) i ostatnia :)

tez tak po pierwszej mówiłam ;-)
ale życie napisało inny scenariusz

cześć laski to znowu ja!!!!!!!leżę pod kroplówami bo mam dalej te cholerne skurcze!!!!1:wściekła/y: kurde.....ledwo dojdę do łazienki, wszsytko mnie boli no..ale da sie wytrzymac. najbardziej boje sie czy ten szew w ogóle pomoże.
kto tu cole popija????????ej wariatki sam cukier i chemia....fuuuuuuuuu

Kochana wszystko będzie ok,jesteśmy razem z Tobą i trzymamy kciuki :-)
 
reklama
Hausfrau, genialny ten tekst o różnicach między 1 a 3 dzieckiem :-). Ale się z mężem pośmialiśmy :-) u ha ha


no ja z moi też heheh



cześć laski to znowu ja!!!!!!!leżę pod kroplówami bo mam dalej te cholerne skurcze!!!!1:wściekła/y: kurde.....ledwo dojdę do łazienki, wszsytko mnie boli no..ale da sie wytrzymac. najbardziej boje sie czy ten szew w ogóle pomoże.
kto tu cole popija????????ej wariatki sam cukier i chemia....fuuuuuuuuu


oj biedulko no ale jak trzeba dla dobra maleństwa to nie ma wyjścia...wszystko się ułoży i donosisz ciąże...napewno :-) trzymam kciuki...
no a co do pepsi tak wiem sama chemia i cukier i złe rzeczy dla maleństwa ale...no nie potrafię się nieraz opanować i puszkę małą wypiję :wściekła/y: bo potem chodzę zła jak osa :-( muszę przestać wiem...


a ja pospałam 2 godz i czuję się fatalnie :-( nawet siatek ze sklepu mi się nie chce rozpakować...tylko głodna jestem i mogłabym jeść i jeść :szok: matko jak ja będę wyglądać w 9 miesiącu???????jak słoń :no: no ale po ciąży dużo rzeczy jeść nie można i trzeba będzie crzycić te zbędne kilogramy do nastepnego lata :tak:
 
ojj no nie wolno pić coliiiiiiiiiiiiiiiiiii nie wolnoooooooooooooooooo i już!! zrozumiano????? hehe
a z jedzeniem to ja sienie przejmuje ..wiecie jakie tu daj śniadania i kolacje???? HAHAHAHA 3 kromki chleba z masłem!!! szok!!
 
Kerna wszystko będzie ok. Masz nakaz pozytywnie myśleć!!!!
Jeśli chodzi o colę to ja sobie dzisiaj też na nią pozwoliłam... Ale zero- bez cukru:-)
 
karolinkare ja tez się zapierałam po pierwszym dziecku, potem po drugim że ostatnie ostatecznie jest jak jest :)
Ale teraz to już na bank :) Męża na podwiązanie wyślę - i na serio to rozważamy z racji tego że kobirtom prawnie zakazane to małża okaleczę troszkę ;)
 
A ja przez te wszystkie truskawkowe posty kupilam dzisiaj dzem truskawkowy i mrozone truskawy ale takie zwykle. Zjadlam chyba z 3 buly z tym dzemem i miche truskawek z cukrem i smietana i zaraz mnie chyba zemdli, a Wy tu o salatce z tunczyka piszecie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;)))) Nie wydole;) Chyba mam jakiegos lososia w pomidorach w puszcze, tunczyka brak na stanie i coz tu teraz poczac? ;)
Gratuluje wszystkim udanych wizyt i kciuki tzrymam za kolejne. Ja w poniedzialek ;)
 
reklama
Do góry